zombie uto 12.5.2020 19:54

Da li je točno da što više ikona na Desktopu to kopjutor sporije radi? 

 

Da li bi trebao napraviti shortcut verziju Recycle Bin, Control Panel i This PC, a ove verzije izbrisati?

Valentin17 uto 12.5.2020 19:56
zombie kaže...

Moderan PC to ne osjeti, sada drugi par rukava je nekakva preglednost i organizacija radnog prostora za lakše snalaženje.

Nema potrebe, dodaš kaj želiš u postavkama kao na slici ispod.

zombie uto 12.5.2020 20:05
Valentin17 kaže...
zombie kaže...

Moderan PC to ne osjeti, sada drugi par rukava je nekakva preglednost i organizacija radnog prostora za lakše snalaženje.

Nema potrebe, dodaš kaj želiš u postavkama kao na slici ispod.

Hvala.

 

Problem je što kod mene nije moderan PC hahaha

 

Je li problem 6 word dokumenata koji zajedno imaju 126 KB? Pored toga su Google shortcut, Control Panel, This PC Recycles Bin, a ukupan Desktop ima 399 KB?

Valentin17 uto 12.5.2020 20:07
zombie kaže...

 Je li problem 6 word dokumenata koji zajedno imaju 126 KB? Pored toga su Google shortcut, Control Panel, This PC Recycles Bin, a ukupan Desktop ima 399 KB?

Ma to je ništa.

Valentin17 sri 13.5.2020 07:18
zombie kaže...

Zaboravio sma još nešto pitati. Word dokumenti sa Desktopa se ne bi spasili ako bi se desio neki kvar, nego samo dokumenti sa C diska?

Dok je HDD živ, bez obzira kaj se dogodilo OSu, podatke je moguće izvući.

Ali svakako treba usvajati praksu kopiranja bitnih podataka na neko potpuno odvojeno mjesto od računala.

Dud sri 13.10.2021 20:30

W11 na mom prastarom probnom pc-u. Iako je star sve radi ok. Malo sam se pozabavil, baš mi je lijep ovak. Btw wallpaper je animiran. I onaj spectrum od winampa naravno.

fromcelltohell čet 14.10.2021 00:47
Dud kaže...

W11 na mom prastarom probnom pc-u. Iako je star sve radi ok. Malo sam se pozabavil, baš mi je lijep ovak. Btw wallpaper je animiran. I onaj spectrum od winampa naravno.

 Od mene palac gore prije svega zbog Soundgardena ;)

Šala mala, odlično i desktop izgleda