Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

sosta pon 22.2.2021 09:11
Gale92 kaže...
zeryx kaže...

pogledaj na partis.si

 njega imam tj acc.

ali ima samo (Počivali u Miru) zadnja (4) sezona ali ostale ne....

 Počivali u miru možeš gledati na HRTi.

Malenica čet 25.2.2021 20:25
Sayler kaže...

Pozdrav društvo,

 

ima li tko možda pozivnicu za crnaberza? 

Pošaljem dokaze iz torrenthr-a i nudim iptorrents i scenetime zauzvrat.

 

Hvala.

 

 

Posalji mi email na pm, posaljem ti pozivnicu pa se regas na link koji dobijes u malu

 

Haker_x pet 26.2.2021 23:15
IntelInside kaže...

Ima li tko pozivnicu za PassThePopcorn? 

Ili za HDBITS?

 

Imam svoj server, tako da održavanje ratia nije problem, dokaze o ratio šaljem na PP.

Teško ćeš naći za PTP, skoro pa nemoguće, treba biti elite klasa a uz to treba i 1.5M poena da se kupi pozivnica, to je otprilike 100 torrenata na seedu godinu dana, a ući u Elite klasu je još teže.

Elite: Must have an account age of at least 10 weeks, have at least 500 GiB of upload, and a ratio above 1.05. They must also have at least 50 active torrents uploaded.

IntelInside pon 1.3.2021 12:24

Znam da je teško upasti tamo, nadao sam se da netko ovdje ima za udjeliti, ili kako god.

 

edit: Makar ovo šta oni traže nije toliko strašno, meni mjesečno barem 50 - 70 torrenta na seed, neke držim i duže jer nabijam ratio s njima.

tuna-1 pon 1.3.2021 12:31

Nudim 1x THR po nešto nižim uvijetima nego u mojem prijašnjem postu. Ako mislite da možete zadovoljiti pravila trackera, javite mi se u PM sa bilo kakvim proofovima pa ćemo vidjeti - svi proofovi trebaju imati vidljiv username a speetest treba imati vidljv datum i IP sa kojeg je rađen test.

razor_amd uto 2.3.2021 22:29

Po mom mišljenju, nije ni malo teško imati 100-inak torrenata na seed-u. Ne treba neki skup hardware da bi se napravio svoj NAS server sa torrent klijentom. To čak može i sa Raspberry Pi-jem. OMV (OpenMediaVault) je odličan NAS softver koji može da radi i na PC-u i na PI-u.

 

Ja sam, zahvaljujući spookymulder84 dobio pozivnicu za THR pre zabrane i za kratko vreme napravio odličan ratio i upao u Extreme User klasu. Trenutno imam 650 torrenata na seed-u (računajući sve torrent trackere na kojima sam učlanjen) i do sada skoro ni jedan nisam obrisao sa domaćih trackera. Sa stranih, kao što je IPT, brišem nakon godinu dana.

GSP sri 3.3.2021 17:57

Prodajem thr acc...ponude u pp

 

Da ne odgovoram zasebo svima,acc je 2018 god kreiran i pozvan od forumusa ovdje,acc je noob al to nema veze bitno je da 3 dana seedat skinuto i necete nikad dobit ban

 

Nebih htio da acc propadne a meni vise netreba jer sam skinio sve sto me zanimalo i sad ga samo odrzavam zivim.

 

Primam i kripto,vi predlozite cijenu pa cu razmisliti

GSP sri 3.3.2021 20:29

Nema veze ioanko je thr smece,navikano do boga a nist nema.recimo partis je par klasa iznad.

 

Nisam ni znao da prodaja acc zabranjena,prodao sam dosad steam,psn,epic acc ove ali eto vi ste ocito nesta posebno.

 

GSP sri 3.3.2021 21:01

vidite,kazem vam bezveze se uzrujavate za nesto sto mi apsolutno nepredstavlja ama baš niš u životu i koliko znam sigurno 2 godine nisam skinio niš od tamo.

 

kazem vam nema tamo ništ specijalno osim tih crtanih filmova za djecu.za igre npr i filmove tu partis opere pod sa thr.šrot

 

opušteno samo

Juqa sri 3.3.2021 21:43

Nisu nešta posebno, ali prije nego pišeš gluposti pročitaj pravila . Prodvanje Steam accounta je isto zabranjeno - This is in direct violation of the terms and agreements. See this paragraph of Section 1 of the Steam Subscriber Agreement, which everyone who has a Steam account had to sign. Isto to vrijedi i za PSN, vjerojatno i za Epic. Tako da nemoj pisati gluposti.

GSP sri 3.3.2021 21:54

Cak ni steam nema debilčiće kao thr koji uokolo traze tko prodaje acc.koliko ti zivot mora biti ocajan i jadan da trosis vrijeme na prodavace acc-va piratskih trackera.

 

Samo da vam napomenem da je ocito da ima jos ljudi koji prodaju acc jer mi je jedan mali debos otkrio svoj zivotni cilj, a to je trazenje tko prodaje acc i drukanje stuf-u tako da pohvale malog odanog psića.

 

Mene ovo cisto danas puklo jer vidim da je potraznja.

 

Steam i drugi uredno prodani bez ikakvih problema i uopce nevidim problem u tome.

nike098 sri 3.3.2021 22:23
GSP kaže...

Cak ni steam nema debilčiće kao thr koji uokolo traze tko prodaje acc.koliko ti zivot mora biti ocajan i jadan da trosis vrijeme na prodavace acc-va piratskih trackera.

 

Samo da vam napomenem da je ocito da ima jos ljudi koji prodaju acc jer mi je jedan mali debos otkrio svoj zivotni cilj, a to je trazenje tko prodaje acc i drukanje stuf-u tako da pohvale malog odanog psića.

 

Mene ovo cisto danas puklo jer vidim da je potraznja.

 

Steam i drugi uredno prodani bez ikakvih problema i uopce nevidim problem u tome.

 Pravis se kul, ali vidim da si poprilicno isfrustriran sto te je banalo. 

blenton čet 4.3.2021 16:56

vidim i treći fenomen glede THR-a,,,prodaja,,,,,budali koja prodaje pozivnice ili čak account treba trajno onemogučiti pristup a postoje načini......pogotovo izjaviti da tamo nema ništa posebno,,,,,,,,,postoji čitav niz fenomenalne ekipe koja ulaže veliki trud za kojekakve upload-e bilo koje vrste,,,,,,,hrpu stvari ne možeš nači nigdje i vezano za titlove i šire,,,,,,,glupo mi je dalje nabrajati,,,,,ja bih još postrožio spiku da se mene pita,,,,,,,,,,,,,,,,