Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

tutif sri 24.3.2021 23:46

Pozdrav ekipa 

Nudim THR pozivnicu, a zauzvrat tražim da mi pošaljete dokaz da ste član nekog trackera minimalno 2 godine, da imate uredan ratio, današnji upload tj onaj svježi kad ga ja zatražim, ako vidim da se pravila ne poštivaju osobno ću kontaktirat stuff prije Bana da ugasi račun trajno.

 

P.S 500k karme nije malo za skupiti pa se nadam da će te to cijeniti.. 

 

Hvala i Lijep Pozdrav.

pirat uto 6.4.2021 17:40

Vi novi koji tražite pozivnice,pročitajte prvi post u temi.

 


Uvjet: 6 mjeseci staža, 2 zvjezdice, određeni upload ili ratio na drugom trackeru...

 

trube čet 8.4.2021 21:12

ima nekih trackera do koje je nemoguce doc do pozivnice
tipa broadcast the net..pass the popcorn..hdbits
cak i kupnjom accounta..banaju na promjenu ip adrese..provjeravaju invite i ko ga je dao..dakle bilo kakva sumnja na prodaju banaju vlasnika invite i ovog sta je dobio invite
to su ovi high level trackeri.kod drugih sta sam ja kupovao low level nikad nisam imao problema

Mr. Hot Juice sub 10.4.2021 20:46

u ponudi su:

 

IPT x2

hdSpace x3

 

za pozivnicu OBAVEZNO poslati dokaz o dobrom seedu/ratiou sa nekog poznatog privatnog trackera! (mora biti vidljiv vaš nick i trenutni datum napisan u search baru)

 

a ako imate seedbox dovoljan je ss s vašom mail adresom i nickom napisanim unutar prozora "Add Torrent"!   ..vrijedi i ss ako imate optiku!

Phoenix pon 19.4.2021 14:10

Poštovani,

 

molio bi ako netko ima THR pozivnicu trebam za klinca sinkronizirane crtiće. imam optiku i 24h seed detalji preko PM-a. mogu ponuditi u zauzvrat bit-hdtv naravno uz iste uvijete. dakle dokaz ratio na privatnom trackeru i par godina aktivnosti. hvala!

Haker_x čet 8.7.2021 19:09
Maradonanajbolji kaže...

Pozdrav,

zamolio bih vas ako netko ima pozivnicu za CrnaBerza ili torrentHR?

 

Hvala

Lp

 Pozdrav,
zamolio bih vas ako bi mogli pročitati prvi post u temi

Hvala
Lp

kule sub 14.8.2021 10:51

Za one koje neznaju, partis je ponovno u funkciji, ali u nekakvoj testnoj fazi... Dakle, nema novih torrenata od kada je legao, ali nema nikakve registracije niti seedanja. Ima tražilica i samo skidaš...

Krch_os pon 6.9.2021 14:07

Poštovani forumaši!

Moram žicati za pozivnicu za THR, u svrhu skidanja domaćih serija i crtića da klinci mogu gledati, a i da sebi mogu skinuti filmove u 4k, i sve one ex-yu klasike.

Davnih dana sam bio član na THR, sjećam se da sam imao preko 20TB uploada samo preko seedanja. Jednom prilikom sam poklonio svoj stari account jer nisam imao potrebe koristiti torente, međutim taj acc više ne postoji...

 

Optika je u stanu, komp je upaljen većinu vremena tako da nema razloga da se ne seeda...

 

Velika hvala unaprijed!