Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

ivic55 čet 4.4.2024 18:11
OnTime kaže...

Zato postoji mratio tool i baj baj seedanje, problem je kaj nitko od tebe ne skida i moraš držat 10 ili kolko već dana fajl na ssd'u, znamo i sami kolko se brzo popune ssd'ovi sa veličinama igara itd. I onda se desi da ostaneš bez mjesta na ssd'u za novu igru, a upravo to znaju na torrent sajtovima, tako je namjerno napravljeno da ti uzmu lovu i onda ti nude da kupis seedbox za 20 ili više eura mjesečno, kak da ne, mogu ga lagano podanfat sa sa time. Mratio rula. Na torrenthr'u držim skinute torrent fajlove u mratio, zauzimaju par kilobajhta, a kao da seedam 300gb i sve šljaka. Ako netko cita sa thr'a ovdje, slobodno ga podudlajte.

 Ono što ja uploadam to i držim konstantno zasad. Sve ostalo što skinem 3 dana seedam i briši.

Par 4k filmova od 50-90GB i napuni se memorija.

Tako i seedboxovi rade, auto snatch i auto delete nakon 72 sata.

 

Bar za neke stare torrente tipa crtići sinkronizirani na Hr i ex-yu filmovi bi trebali biti držani na seedboxu od THR sve plaćeno kroz donacije da se održe torrenti na životu.

 

Malenica čet 4.4.2024 18:13
ivic55 kaže...

THR je ok, samo mi se pravila ne sviđaju. Svaki torrent koji skineš dužan si ga seedat 72 sata u roku 14 dana. Držiš bezveze PC upaljen, a nitko ne skida ili skida od seedboxa ako je noviji torrent. A ako je neki stariji iz 2014 mala je vjerojatnost da će netko svakako skidat

 

 

Onda skidaj s IPT  gdje moras drzati seed 14 dana. Ako ti je problem 3 daana drzati seed unutar 14 dana. o da komp radi od 08-16 sati svaki daan osim vikenda odseedas po pravilima  ta 3 dana

 

big smoke čet 4.4.2024 23:09

Iskreno ni ne čudi me šta nitko ne želi dati pozivnicu za THR.

Mislio sam da barem seed na THR-u nije nikakav problem.

 

Zbilja ne znam koji tracker ima blaže uvjete po pitanju seeda, eventualno FileList i nCore na kojeg je nemoguće upast.

 

 

 

ivic55 čet 4.4.2024 23:22
big smoke kaže...

Iskreno ni ne čudi me šta nitko ne želi dati pozivnicu za THR.

Mislio sam da barem seed na THR-u nije nikakav problem.

 

Zbilja ne znam koji tracker ima blaže uvjete po pitanju seeda, eventualno FileList i nCore na kojeg je nemoguće upast.

 

 

 

SpeedApp .io je super, imaš 30 dana da akumuliraš 48 sati i općenito više ljudi tu skida pa mi lako držati ratio da ne moram nekad ni seedat duže od sata.

Svi filmovi 1080p i 4K. i igrice koga zanimaju.

Rumunjski privatni tracker, sve mi isto u full brzini skida.

 

Ivan M. sub 6.4.2024 13:09
big smoke kaže...

Iskreno ni ne čudi me šta nitko ne želi dati pozivnicu za THR.

Mislio sam da barem seed na THR-u nije nikakav problem.

 

Zbilja ne znam koji tracker ima blaže uvjete po pitanju seeda, eventualno FileList i nCore na kojeg je nemoguće upast.

Pozivnicu ćeš teško dobiti jer ako pozoveš nekoga tko je već jednom izbačen ili tko napravi neku glupost, snosiš sankcije.

Također, sankcije ovise o tome na koju nogu je Staff ustao. Zbog toga oni koji su se već jednom opekli više ne dijele pozivnice, ne komentiraju ništa i potiho skidaju i seedaju.

Ico2005 sub 6.4.2024 14:24

obzirom na ovo navedeno mislim da ljudi u sjevernoj koreji lagodnije i slobodnije žive od članova trackera...

 

već sam se izjašnjavao o tim famoznim posljedicama ranije, ustajanje na neku od dvije noge nema ama baš nikakve veze kako se staff postavlja prema nekome... uglavnom se svodi na statistiku profila i na situaciju akcija-reakcija... kako netko prema nama, tako dobije natrag

 

koliko me sjećanje služi (a mislim da me služi) ne pamtim da je pozivatelj odletio ako je pozvani dobio ban zbog hnr. thr nije tracker koji bana cijeli tree ako je netko u lancu pozvanih nešto sprašio, a bome ima i takvih... netko zezne i svi prije i poslije njega lete

 

no, ako je to nekome izgovor da ne podjeli pozivnivu - ta situacija ne stoji

 

budite normalni u komunikaciji sa staffom i neće bit problema, nemojte nas muljat (jako) i može se sve dogovorit... ako se i ne dogovorimo, jbg šta je tu je, život ide dalje

deev_zg sub 6.4.2024 21:25
big smoke kaže...

Iskreno ni ne čudi me šta nitko ne želi dati pozivnicu za THR.

Mislio sam da barem seed na THR-u nije nikakav problem.

 

Zbilja ne znam koji tracker ima blaže uvjete po pitanju seeda, eventualno FileList i nCore na kojeg je nemoguće upast.

 

 

 

 dao bi ti pozivnicu za filelist , al trenutno samo vip mogu generirati pozivnice, al u budućnosti ako me strefi vip tipa na 30 dana javi se u pm pa te mogu obavjestit kad mi se odključa opcija imam ih 4 a nemogu nikom poslat

big smoke ned 7.4.2024 00:18

Hvala ti u svakom slučaju, ali već sam 6 godina na FileListu.

Već me par članova pitalo za invite za FL ali relativno nedavno mi je istekao VIP status.

Za one koji nemaju naviku držati torrente na seedu dulje vrijeme, ne morate gledati dalje od FileLista ili TorrentDaya.

Oba imaju brdo freeleech torrenata tako da stvarno nije problem održavati ratio, kod TD-a mislim da su svi torrenti veći od 10GB freeleech.

Na Filelistu bih rekao da su to fileovi veći od 20GB, ali zato imaju brdo internal stvari.

imsonotgonnatellyoumyname pon 8.4.2024 15:30

Imam problem.

 

Registrirao sam se na torrentleach prije tjedan dana preko pozivnice. Skinuo par filmova i seedao 24/7 sa svog serverića.

 

Problem je to što očito nitko živ nije ništa od toga skidao, pa mi je ratio 0.3. Dobio sam "restriction". Javljam se u onaj njihov IRC i nitko se ne odaziva.

Nisam mislio da će biti ovakav problem jer sve javne torrente unutar max tjedan dana dignem na ratio 1+.

 

Tek sam sad guglao i shvatio da sam trebao skidati FREELEACH i to seedati danima. e a jbg sad.

 

Ima netko još jednu pozivnicu da mi se smiluje?

EDIT: Rješio problem sa moderatorima, ljudi, seedajte FREELEACH

SmallGuy pon 8.4.2024 18:38

torrentleech je bio in prije valjda 20 god, nije to losa stranica za 0 day scene access, u svoje vrijeme cak su i dosta novca 'izvlacili' ljudima iz dzepova jer tesko je bilo odrzavat ratio skidajuci/seedajuci s kucne konekcije.

 

situacija se dosta promjenila nakon toga, specijalizirani trackeri (filmovi, serije, knjige, igre etc) sve su vise preuzimali primat jer su razvili i bonus sustave kojima su nagradivali dugorocno seedanje pa prezivljavanje na istima uopce nije problematicno cak i sa sporijeg (kucnog) neta.

 

torrentleech i ostali leech-evi na taj su nacin izgurani na marginu interesa - gdje im je zbog 'poslovnog' modela i mjesto :D - narocitom kvalitetom se nikad i nisu isticali (random razina kvalitete video fileova, samo lossy format glazbe etc)

 

pa ako i ispadnes odatle, nema razloga da previse zalis - kvalitetnih alternativa ima dosta po internetu :)

deev_zg uto 9.4.2024 08:45
SmallGuy kaže...

 

 

..........torrentleech i ostali leech-evi na taj su nacin izgurani na marginu interesa - gdje im je zbog 'poslovnog' modela i mjesto :D - narocitom kvalitetom se nikad i nisu isticali (random razina kvalitete video fileova, samo lossy format glazbe etc)

 

pa ako i ispadnes odatle, nema razloga da previse zalis - kvalitetnih alternativa ima dosta po internetu :)....

 

ne pričaj budalaštine

deev_zg pet 12.4.2024 20:28

* These days you will receive some temporary invitations with which you can invite some of your friends.

* The invites will be active only for a few days.

* Use them wisely and do not create duplicate accounts because you will risk losing your main account too!

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE - PLEASE DO NOT REPLY!

------------------------------------------------
Regards,
HD-Torrents.org Team


javite se ko hoće rjedak treker s 4k i fhd filmovima , napominjem treker nema freelecha  (isteklo)

micko999 sub 13.4.2024 16:41
deev_zg kaže...

* These days you will receive some temporary invitations with which you can invite some of your friends.

* The invites will be active only for a few days.

* Use them wisely and do not create duplicate accounts because you will risk losing your main account too!

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE - PLEASE DO NOT REPLY!

------------------------------------------------
Regards,
HD-Torrents.org Team


javite se ko hoće rjedak treker s 4k i fhd filmovima , napominjem treker nema freelecha

  

Da li je to onaj sajt na kojem je obavezno skidanje torent faila/posle nekog vremena,primer svakij 2 3 meseca mora da se skine nesto nebi li odrzavalo nalog/akaunt zivim ? 

micko999 ned 14.4.2024 11:48
SmallGuy kaže...

tocno.

 

mislim da je dl req bio min. 30gb/3mj (ili tako nesto)

 Ja i ovo sto imam slabo skidam...Gospodin sto nudi pozivnice trebo bi to navesti da ljudi znaju da ne bude posle nisam znao itd.......Hvala na odgovoru.

deev_zg ned 14.4.2024 13:09
micko999 kaže...
deev_zg kaže...

* These days you will receive some temporary invitations with which you can invite some of your friends.

* The invites will be active only for a few days.

* Use them wisely and do not create duplicate accounts because you will risk losing your main account too!

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE - PLEASE DO NOT REPLY!

------------------------------------------------
Regards,
HD-Torrents.org Team


javite se ko hoće rjedak treker s 4k i fhd filmovima , napominjem treker nema freelecha

  

Da li je to onaj sajt na kojem je obavezno skidanje torent faila/posle nekog vremena,primer svakij 2 3 meseca mora da se skine nesto nebi li odrzavalo nalog/akaunt zivim ? 

 

 

je, ako si flag d u mojem slučaju (100gb+ na seedu) onda nemoraš

deev_zg uto 16.4.2024 22:06

* You will receive 3 temporary invitations with which you can invite some of your friends.

* The invites will be active only for a few days.

* Use them wisely and do not create duplicate accounts because you will risk losing your main account too!

THIS IS AN AUTOMATED MESSAGE - PLEASE DO NOT REPLY!

Regards,
https://sportscult.org
------------------------------------------------
SportsCult Team


dobijo na par dana navalite

Leonidas79 pon 22.4.2024 14:16

Zdravo, molio bih pozivnicu za CrnuBerzu ako neko ima...koristim NAS 24/7, optički internet, dokaz sa drugih tracker-a dostupan. 
Ako neko želi zamjenu, može ponuda u direktne poruke. 

Hvala puno!

arbogast uto 23.4.2024 18:02

Trazim: Bibliotik

 

Nudim:

   THR(1)0    - Minimalno 3 godine staza na ovom forumu

   HDTorrents(1)  - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. Dokaz sa drugog trackera
                Ovaj tracker ima specificna pravila kod neaktivnosti. Iskustvo je obavezno.

   TorrentLeech(3) 0 - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. 

   myanonamouse - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. Dokaz sa drugog tracera. 

                Ovaj tracker zahtijeva staticku IP adresu. Imajte to na umu kod zahtijeva pozivnice. 

   IPTorrents(5)4  - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. Dokaz sa drugog trackera. 

   TranceTraffic(4) - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. 

   TheGeeks(10)  - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. 

   DocsPedia(1)   - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. 

  

Molim bez kolekcionara. 

   

   

deev_zg pet 26.4.2024 09:20
arbogast kaže...

 

   HDTorrents(1)  - Minimalno 1 godina staza na ovom forumu. Dokaz sa drugog trackera
                Ovaj tracker ima specificna pravila kod neaktivnosti. Iskustvo je obavezno.

 

   

   

 

ako se ima na seedu 100+ gb onda zanemaruje neaktivnost, sve u svemu dobar treker ima unikatne filmove kojih nema baš na drugim trekerima