Snoorky pon 30.11.2020 17:28

Pozdrav svima. Cisto informacije radi : narudzba plasirana i placena 21.11. a na danasnji dan 30.11. jos nije predana GLS/u sto znaci da barem do kraja tjedna dostavu mogu zaboraviti. Par savjeta za Instar : outsourcajte svoje skladiste nekome od logisticara koji znaju sta rade. Postici ce te veliku ustedu i sacuvati klijente dugorocno. Jednog ste izgubili sigurno....

Mindim uto 1.12.2020 10:02

Slicno iskustvo sam imao i prije godinu i pol. Pikirao neki laptop, piše na webu da je dostupan, zovem poslovnicu da provjerim. Kaze lik dostupan je u areni, ne mozete rezervirat ali mozete narucit na webu pa doc preuzet osobno. I napravim ja tako, narucim laptop preko weba sa osobnim preuzimanjem (to je bilo za vikend). U ponedjeljak ili utorak me zovu i govore kako laptop vise nije dostupan i da mi nemru drugi takav isporuciti, ali slobodan sam uzet bilo koji drugi u ducanu. sto reci nego smijeh od ducana, od onda nisam i necu kune vise ostavit kod njih

livi batak čet 10.12.2020 13:15

evo moje iskustvo,

narucih slusalice u nedilju 06.12. gdje je pisalo da su dostupne na skladistu i da je rok isporuke 5-7 radnih dana

zovem u utorak 08.12. da provjerim kakvo je stanje narudzbe jer nisam dobija nikakvu povratnu informaciju od njih

nakon jedno 20ak poziva napokon se neko javlja i govori da cekaju dobavljaca da im posalje slusalice (i dalje na internetu stoji da ih imaju u skladistu)

te da bi do petka trebale doci do mene

zovem opet jutros da vidim ima li ikakvih pomaka, da im nazalost jos nisu dosle od dobavljaca, na moj upit kako nisu kad im na webu stoji da ih imaju u skladistu

krenulo je klasicno izmotavanje pa gospodine gledajte mi to tako mi to ovako

narudzba otkazna

MGloc čet 10.12.2020 13:24

Opcenito nikad ne kupujem tako online sa web trgovina , no evo isto vec 3 tjedan prolazi otkako sam narucio stol za tetku u jednoj trgovini sa namjestajem i ceka se isto od dobavljaca da ga posalje.

Vjerujem da je vecinom tako usporeno radi trenutne situacije sa koronom.Znaci katastrofa , obicno ako narucujem nesto online onda samo Amazon.A ako kupujem nesto u svome gradu pogledam na internetu prije nego posjetim trgovinu da li imaju na lageru ili posljem upit emailom.Tako sam mapravio kada sam kupovao ovu svoju Rtx 2060s , pogledao na web jel ima na lageru ima ok sjeo u auto , otisao u poslovnicu , platio cash 460e i preuzeo odmah na ruke garfulju.

hellblade sub 12.12.2020 00:16

Ni nakon mjesec i pol nisu mi uspjeli kompletirati narudžbu. U mailovima samo odgovori tipa pogledat ćemo, kasni, zapelo, javit ćemo... Na kraju otišao do poslovnice u Rijeci, dečki jedva našli narudžbu i podigao dva od tri naručena artikla. Najrađe sam htio odustati od svega, ali nemam se vremena opet zezati s naručivanjima kod nekog drugog. Uglavnom, strava.

EDIT: Inače svaki put dosad kad bih nešto tražio u poslovnici RI bili su ok, uslužni, daju savjete, ali očito im je naručivanje preko weba u banani.

Kurilovcan_VG_HR pet 18.12.2020 14:25

Evo je narucio kuciste i maticnu kod njih. Ispalo je sve OK.
Naruceno 11.12 doslo 16.12. Pisalo 5-7 radnih dana. A isti dan
sam ne e-kupi narucio ostale komponente još nisu stigle do danas
18.12. Ne krivim e-kupi. Pise da je posta zaprimila paket 12.12, ali
do danas nisu još dostavili. Tak da mislim da je sve to relativno.

60nine pet 18.12.2020 15:10
Kurilovcan_VG_HR kaže...
Evo je narucio kuciste i maticnu kod njih. Ispalo je sve OK.
Naruceno 11.12 doslo 16.12. Pisalo 5-7 radnih dana. A isti dan
sam ne e-kupi narucio ostale komponente još nisu stigle do danas
18.12. Ne krivim e-kupi. Pise da je posta zaprimila paket 12.12, ali
do danas nisu još dostavili. Tak da mislim da je sve to relativno.

meni je sa e-kupi trebalo cca 7 dana (s vikendom uključenim) - nekih 3-4 radnih dana... običan mali paket sa 2 sticka rama...

naručeno u četvrtak 19.11. - predano HP-u 23.11. (ponedjeljak) - stiglo u srijedu 25.11. (ak se ne varam, možda u četvrtak 26.11.)

ti si naručivao u petak 11.12., nekak mi je malo čudno da je pošta to preuzela već u subotu 12.12. - možda su tek poslali zahtjev da HP to pokupi... nikad sa ekupi mi se nije desilo da odma drugi dan ide na isporuku... 

uzmi u obzir da je u HP-u kaos... lako moguće da ti i preko vikenda dostave (bar subotom rade zadnjih mjesec dana otkad im fali ljudi)

da, relativno je :) ovisi o više faktora...

ps: da sam picajzla po tom pitanju, rekao bih da mi je smiješno da im treba 3-4 radnih dana da dostave paket za koji bi kombiju trebalo 20ak minuta na relaciji skladište > moj stan... s Amazon.de su mi paketi znali doći za manje od 48 sati od narudžbe (iz Češke mislim)