Udes uto 6.12.2022 15:09

Standardnim HDMI kabelom nebi trebalo biti problema iako se predlaže max udaljenost 7,63m.

 

Postoje i "Active Optical HDMI" kabeli koji mogu ići i na nekoliko puta veće udaljenosti od tvojih potreba ali pretpostavljam da im je onta takva i cijena.

Na tvome mjestu, ja bi uzeo standardni HDMI kabel i vrlo vjerojatno nećeš imti nikakvih poteškoća ako je samo za full hd filmove.

 

error_666 uto 6.12.2022 15:35

I ja isto mislim da tu neće bit problema sa 1080p (ali ne da baš ide na najjeftiniji jbg), uglavnom ih bude kad treba pogurat 4K60 HDR ili više , na sto muka bio dok nisam našao pravi kabel (iako nije velika dužina, cca 4m).

CyberDemonVZ sri 7.12.2022 09:43
jt1994 kaže...

Pozdrav, planiram na stariji tv spojit pc putem hdmi kabela. Tv je full hd te je spajanje iskljucivo namjera tu i tamo pustanje 1080p filmova...s obziron da je udaljenost oko 8 metri interesira me hoce li doci do pada kvalitete koristenjem hdmi kabela od 10m...lijep pozdrav

 Mogu potvrditi da sam kupio HDMi kablel od 10m, vizualno je izgledao dobro (debeli kabel, dobra završna obrada. Znam da ovo ništa ne znači, al ipak..), ali je dolazilo do problema, crna slika, artefakti, itd..

MarkecPC sub 24.12.2022 14:26

Pozdrav ljudi!Može li mi itko pomoći?

Osnovna potreba mi je bežično puštanjem muzike s mobitela(yt,spotify) na glazbenu liniju. To mi može omogućiti audio bluetooth reciever poput ovoga
https://nedis.com/en-us/product/audio/home-audio/streamers-receivers/550670295/bluetooth-receiver-connection-output-1x-35-mm-1x-optical-spdif-aptx-sbc-black

No, mene zanima može li identičnu funkciju odrađivati jedan od android tv boxova? A95X F3 Air ili Tanix TX3 Mini bih uzeo.

Dakle da povežem box optikom na liniju te mobitel i box bluetoothom. Ono što bi mi bilo vrlo bitno je da pleyanje muzike krene istoga trena, dakle da ne moram uopce koristiti tv i boxovu player aplikaciju. Ima li tko iskustva s time i može li isprobati?Time bih u jednom uređaju imao realizaciju te potrebe a isto tako i sve ostale mogučnosti android tv boxova.

Hvala, lijep pozdrav.

manubis uto 27.12.2022 20:55

Jednostavno možeš puštati muziku na mobu i slušati muziku preko boxova putem chromecasta. Npr, na Tidal, Spotify, yt na mobu ili tabletu kod puštanja pjesmi imaš jednu malu ikonu za castanje i dok stisneš tu tipku onda ti pokaže uređaje u blizini (npr. androidTV box, internet radio, AV receiver....) koji imaju chromecast, spojiš se s kojim hočeš i preko njih slušaš muziku.

Kaj se tiče android boxova A95X F3 ti baš i ne bi preporučio jer se kvare u malim određenim postocima pa nikad nisi siguran s njim, dok je Tanix TX3 (ne mini) po meni jedan od najpouzdanijih boxova općenito, odlično radi i kvalitetno je napravljen kao i daljinac, naravno za tu cijenu do 50 eur boxovi.

E, sad, ti obični Android boxovi nemaju chromecast i nemam ih već mjesecima tako da ne mogu isprobati kako rade s povezivanjem preko bluetootha. A i njima je jednostavno prešao rok trajanja. Dok su bile aktualne samo iptv liste, kodi bili su odlični. S pojavom streaming servisa Netflix, HBO MAX, SkyShowtime nije loše kupiti AndroidTV box koji isto odrađuje te sve stvari kao i obični android boxovi (kodi, iptv..) ali ima i licence za streaming servise koje se uvijek ako želiš mogu koristiti i gledati u punoj full funkcionalnosti npr. u 4K i cijene su im od 40 - 100 eur. 

Stick Google Chromecast 4K GoogleTV (40 eur akcija na Amazon.de) odlično odrađuje to što trebaš. Napravi se playlista na mobu, stisne se tipka za castanje na Google Chromecast i momentalno se na TV-u pokaže player i svira muzika. TV mi je spojen s digitalnim kablom na DAC i na hi-fi. Tu se može i zaobići TV da se uzme adapter hdmi extractor s digitalnim izlazom za hi-fi ali to je dodatni trošak od cca 40-50 eur.

Druga solucija, po meni bolja, uzeti odličan AndroidTV box Mecool KM2 PLUS (90 eur) koji isto ima sve licence za gledanje u 4K, odličan je box, 16 gb rom, ali ima i sve ulaze i izlaze (LAN, USB 3.0, digitalni audio izlaz za hi-fi) i koji ima također chromecast a princip rada je isti kao i na Google Chromecast. Dok se pusti muzika na mobu (tidal, spotify, yt..) stisne se tipka cast, prepozna boxa Mecool-a i odmah počne plejati muziku. Pošto iz boxa ide direkt digitalni audio kabel na DAC, hi-fi, muzika svira preko njih a tv može poslužiti kao monitor za gledanje playliste a može se i bez TV-a. Imam i Googla i Mecoola, isprobao i odlično rade.

domac5 sri 28.12.2022 00:18
manubis kaže...

Jednostavno možeš puštati muziku na mobu i slušati muziku preko boxova putem chromecasta. Npr, na Tidal, Spotify, yt na mobu ili tabletu kod puštanja pjesmi imaš jednu malu ikonu za castanje i dok stisneš tu tipku onda ti pokaže uređaje u blizini (npr. androidTV box, internet radio, AV receiver....) koji imaju chromecast, spojiš se s kojim hočeš i preko njih slušaš muziku.

Kaj se tiče android boxova A95X F3 ti baš i ne bi preporučio jer se kvare u malim određenim postocima pa nikad nisi siguran s njim, dok je Tanix TX3 (ne mini) po meni jedan od najpouzdanijih boxova općenito, odlično radi i kvalitetno je napravljen kao i daljinac, naravno za tu cijenu do 50 eur boxovi.

E, sad, ti obični Android boxovi nemaju chromecast i nemam ih već mjesecima tako da ne mogu isprobati kako rade s povezivanjem preko bluetootha. A i njima je jednostavno prešao rok trajanja. Dok su bile aktualne samo iptv liste, kodi bili su odlični. S pojavom streaming servisa Netflix, HBO MAX, SkyShowtime nije loše kupiti AndroidTV box koji isto odrađuje te sve stvari kao i obični android boxovi (kodi, iptv..) ali ima i licence za streaming servise koje se uvijek ako želiš mogu koristiti i gledati u punoj full funkcionalnosti npr. u 4K i cijene su im od 40 - 100 eur. 

Stick Google Chromecast 4K GoogleTV (40 eur akcija na Amazon.de) odlično odrađuje to što trebaš. Napravi se playlista na mobu, stisne se tipka za castanje na Google Chromecast i momentalno se na TV-u pokaže player i svira muzika. TV mi je spojen s digitalnim kablom na DAC i na hi-fi. Tu se može i zaobići TV da se uzme adapter hdmi extractor s digitalnim izlazom za hi-fi ali to je dodatni trošak od cca 40-50 eur.

Druga solucija, po meni bolja, uzeti odličan AndroidTV box Mecool KM2 PLUS (90 eur) koji isto ima sve licence za gledanje u 4K, odličan je box, 16 gb ram, ali ima i sve ulaze i izlaze (LAN, USB 3.0, digitalni audio izlaz za hi-fi) i koji ima također chromecast a princip rada je isti kao i na Google Chromecast. Dok se pusti muzika na mobu (tidal, spotify, yt..) stisne se tipka cast, prepozna boxa Mecool-a i odmah počne plejati muziku. Pošto iz boxa ide direkt digitalni audio kabel na DAC, hi-fi, muzika svira preko njih a tv može poslužiti kao monitor za gledanje playliste a može se i bez TV-a. Imam i Googla i Mecoola, isprobao i odlično rade.

 Bas gledam taj mecool km 2 plus ali svugdje vidim da ima 2 gb ram i 16 gb rom.. Jesi se to zabunio ili krivo gledam? 

manubis čet 29.12.2022 17:41

Makar je manje više za sve uređaje neki minimum za normalan rad 4gb rama ti licencirani Netflix 4K AndroidTV boxovi odlično rade i s 2gb rama. Za igrice ih nisam koristil, ima dosta na yt videa kako idu igrice na njima, ali za ove ostale stvari je 2gb ok. Naravno da bi 4gb bilo bolje ali svi tjeraju tih 2gb rama. Osim Shield koji ima 3gb ali je i cjenovno puno skuplji. 

Solidsnake čet 29.12.2022 21:18

Pozz ekipa. Da li neko ima iskustva sa slijedećim tv boxovima Byintek T95 media player, 4K UHD, Android 10, WiFi, 4GB, 32GB, Google, Netflix, Youtube i X96 X6 TV Box Android 11 8GB RAM 32GB/64GB/128 RK3566 4K Dual Wifi Smart Voice? Hvala.

 

Barracuda727 ned 1.1.2023 19:22

Pitanje, da li MAX TV to GO normalno radi na XIAOMI MI TV Stick 4K koji ima Android 11 i da li se na njemu moze normalno downloadati tj da li ga nudi u Google Playu....

 

Imam firestick TV 4K 2022 gen 2 ili koji vec, e sad da li to cudo ima neki bug ili sto ali potrosi bateriju za par dana i nemozes ga zgasiti osim ako ga ne iskopcas iz TV i iz struje,on je stalno je ukljucen i daljinski nakon par dana ne radi tj treba zamjeniti bateriju mozes ga staviti na sleep ali svaki put moras onda rucno u opcije uzas,tako da mislim da cu ga prodati i zamjeniti za xiaomi ili koji vec, btw ovaj nema u google play pa treba sve preko .apk skidati cak i HBO Max,sve radi super ali potrosi bateriju....od mene minus...jbg

 

P.S. na APK Mirror-u nema MAXtv To Go ,nemoze se skinuti nigdje ako se ide na downloader pa na APK Mirror,tako da ako netko zna da li radi na Xiaomi normalno ili je MAXtv To Go nedostupan na media playerima,hvala

mzopg pon 2.1.2023 11:02
Barracuda727 kaže...

Pitanje, da li MAX TV to GO normalno radi na XIAOMI MI TV Stick 4K koji ima Android 11 i da li se na njemu moze normalno downloadati tj da li ga nudi u Google Playu....

 

Imam firestick TV 4K 2022 gen 2 ili koji vec, e sad da li to cudo ima neki bug ili sto ali potrosi bateriju za par dana i nemozes ga zgasiti osim ako ga ne iskopcas iz TV i iz struje,on je stalno je ukljucen i daljinski nakon par dana ne radi tj treba zamjeniti bateriju mozes ga staviti na sleep ali svaki put moras onda rucno u opcije uzas,tako da mislim da cu ga prodati i zamjeniti za xiaomi ili koji vec, btw ovaj nema u google play pa treba sve preko .apk skidati cak i HBO Max,sve radi super ali potrosi bateriju....od mene minus...jbg

 

P.S. na APK Mirror-u nema MAXtv To Go ,nemoze se skinuti nigdje ako se ide na downloader pa na APK Mirror,tako da ako netko zna da li radi na Xiaomi normalno ili je MAXtv To Go nedostupan na media playerima,hvala

Imam isti problem sa Firestickom 4K Max, daljinac kao da je stalno aktivan, svaka 2 dana treba nove staviti.

Ne znam gdje si ga kupio, ali imaš dvije opcije, prva je reklamirati pa će ti poslati novi daljinski, ali će te tražiti da im pošalješ taj nazad, ako je preko amazon.de onda dobiješ naljepnicu za besplatnu poštarinu, ali samo unutar DE, znači moraš ga prvo poslati na mailboxde.com pa oni tamo naljepe naljepnicu ili ako imaš nekoga u DE.

 

Druga opcija je ono što sam ja napravio jer mi se nije dalo zezati sa slanjem, https://www.aliexpress.com/item/1005003759937921.html ja sam uzeo ovaj model sa osvjetljenjem tipkovnice, radi bez greške, bolje nego original daljinac.

 

Xiaomi Tv Stick 4k ima Android TV, a MAXtv To Go radi normalno na Android i Android TV verzijama:

https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.t.ht.maxtv.ottbox&hl=en&gl=US

domac5 pon 2.1.2023 11:50
mzopg kaže...
Barracuda727 kaže...

Pitanje, da li MAX TV to GO normalno radi na XIAOMI MI TV Stick 4K koji ima Android 11 i da li se na njemu moze normalno downloadati tj da li ga nudi u Google Playu....

 

Imam firestick TV 4K 2022 gen 2 ili koji vec, e sad da li to cudo ima neki bug ili sto ali potrosi bateriju za par dana i nemozes ga zgasiti osim ako ga ne iskopcas iz TV i iz struje,on je stalno je ukljucen i daljinski nakon par dana ne radi tj treba zamjeniti bateriju mozes ga staviti na sleep ali svaki put moras onda rucno u opcije uzas,tako da mislim da cu ga prodati i zamjeniti za xiaomi ili koji vec, btw ovaj nema u google play pa treba sve preko .apk skidati cak i HBO Max,sve radi super ali potrosi bateriju....od mene minus...jbg

 

P.S. na APK Mirror-u nema MAXtv To Go ,nemoze se skinuti nigdje ako se ide na downloader pa na APK Mirror,tako da ako netko zna da li radi na Xiaomi normalno ili je MAXtv To Go nedostupan na media playerima,hvala

Imam isti problem sa Firestickom 4K Max, daljinac kao da je stalno aktivan, svaka 2 dana treba nove staviti.

Ne znam gdje si ga kupio, ali imaš dvije opcije, prva je reklamirati pa će ti poslati novi daljinski, ali će te tražiti da im pošalješ taj nazad, ako je preko amazon.de onda dobiješ naljepnicu za besplatnu poštarinu, ali samo unutar DE, znači moraš ga prvo poslati na mailboxde.com pa oni tamo naljepe naljepnicu ili ako imaš nekoga u DE.

 

Druga opcija je ono što sam ja napravio jer mi se nije dalo zezati sa slanjem, https://www.aliexpress.com/item/1005003759937921.html ja sam uzeo ovaj model sa osvjetljenjem tipkovnice, radi bez greške, bolje nego original daljinac.

 

Xiaomi Tv Stick 4k ima Android TV, a MAXtv To Go radi normalno na Android i Android TV verzijama:

https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.t.ht.maxtv.ottbox&hl=en&gl=US

 A jel taj daljinski s aliexpressa treba svoj adapter imat ustekan cijelo vrijeme ili se spaja na bluetooth od firesticka sam? 

BigD_Cro pon 2.1.2023 13:23
Barracuda727 kaže...

Pitanje, da li MAX TV to GO normalno radi na XIAOMI MI TV Stick 4K koji ima Android 11 i da li se na njemu moze normalno downloadati tj da li ga nudi u Google Playu....

 

Imam firestick TV 4K 2022 gen 2 ili koji vec, e sad da li to cudo ima neki bug ili sto ali potrosi bateriju za par dana i nemozes ga zgasiti osim ako ga ne iskopcas iz TV i iz struje,on je stalno je ukljucen i daljinski nakon par dana ne radi tj treba zamjeniti bateriju mozes ga staviti na sleep ali svaki put moras onda rucno u opcije uzas,tako da mislim da cu ga prodati i zamjeniti za xiaomi ili koji vec, btw ovaj nema u google play pa treba sve preko .apk skidati cak i HBO Max,sve radi super ali potrosi bateriju....od mene minus...jbg

 

P.S. na APK Mirror-u nema MAXtv To Go ,nemoze se skinuti nigdje ako se ide na downloader pa na APK Mirror,tako da ako netko zna da li radi na Xiaomi normalno ili je MAXtv To Go nedostupan na media playerima,hvala

 Meni na običnom Mi Sticku (dakle, onom starijem, 1080p) radi bez problema. Da, može ga se skinuti s Google Playa

mzopg pon 2.1.2023 13:43
domac5 kaže...
mzopg kaže...
Barracuda727 kaže...

Pitanje, da li MAX TV to GO normalno radi na XIAOMI MI TV Stick 4K koji ima Android 11 i da li se na njemu moze normalno downloadati tj da li ga nudi u Google Playu....

 

Imam firestick TV 4K 2022 gen 2 ili koji vec, e sad da li to cudo ima neki bug ili sto ali potrosi bateriju za par dana i nemozes ga zgasiti osim ako ga ne iskopcas iz TV i iz struje,on je stalno je ukljucen i daljinski nakon par dana ne radi tj treba zamjeniti bateriju mozes ga staviti na sleep ali svaki put moras onda rucno u opcije uzas,tako da mislim da cu ga prodati i zamjeniti za xiaomi ili koji vec, btw ovaj nema u google play pa treba sve preko .apk skidati cak i HBO Max,sve radi super ali potrosi bateriju....od mene minus...jbg

 

P.S. na APK Mirror-u nema MAXtv To Go ,nemoze se skinuti nigdje ako se ide na downloader pa na APK Mirror,tako da ako netko zna da li radi na Xiaomi normalno ili je MAXtv To Go nedostupan na media playerima,hvala

Imam isti problem sa Firestickom 4K Max, daljinac kao da je stalno aktivan, svaka 2 dana treba nove staviti.

Ne znam gdje si ga kupio, ali imaš dvije opcije, prva je reklamirati pa će ti poslati novi daljinski, ali će te tražiti da im pošalješ taj nazad, ako je preko amazon.de onda dobiješ naljepnicu za besplatnu poštarinu, ali samo unutar DE, znači moraš ga prvo poslati na mailboxde.com pa oni tamo naljepe naljepnicu ili ako imaš nekoga u DE.

 

Druga opcija je ono što sam ja napravio jer mi se nije dalo zezati sa slanjem, https://www.aliexpress.com/item/1005003759937921.html ja sam uzeo ovaj model sa osvjetljenjem tipkovnice, radi bez greške, bolje nego original daljinac.

 

Xiaomi Tv Stick 4k ima Android TV, a MAXtv To Go radi normalno na Android i Android TV verzijama:

https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.t.ht.maxtv.ottbox&hl=en&gl=US

 A jel taj daljinski s aliexpressa treba svoj adapter imat ustekan cijelo vrijeme ili se spaja na bluetooth od firesticka sam? 

 Za ovaj treba, uz njega dolazi USB za WiFi konekciju. Vjerojatno ima i Bluetooth verzija, ali ovaj mi je baš dobar pa nisam tražio dalje, a USB mi je ionako slobodan tako da mi to nije problem.

Barracuda727 pon 2.1.2023 15:44

Ma ja sam taj Firestick kupio tu kod nas da li Ronis ili svijet medija cim je dosao i jos sam mislio kao android je radit ce sve ali on nema google play instaliran to je problem, mora biti stalno ustekan usb stick u tv i iz sticka ide kabel koji ide u struju kao dodatno napajanje,ugl radi meni sve ok skinuo preko apk mirror HBO Max,netflix i Disney,ali sam racunao da ce mi raditi i max tv to go i jos neke stvari od google playa,tak da ugl kupljen je kod nas ali je vjeroajatno narucen preko shopa iz .de ili od kud vec ,jer sve na kutiji je na njemackom...tako da to nije valjda za HR trziste ali kao moze ga se kupiti kod nas,neznam nek me neko ispravi...

domac5 pon 2.1.2023 16:53
Barracuda727 kaže...

Ma ja sam taj Firestick kupio tu kod nas da li Ronis ili svijet medija cim je dosao i jos sam mislio kao android je radit ce sve ali on nema google play instaliran to je problem, mora biti stalno ustekan usb stick u tv i iz sticka ide kabel koji ide u struju kao dodatno napajanje,ugl radi meni sve ok skinuo preko apk mirror HBO Max,netflix i Disney,ali sam racunao da ce mi raditi i max tv to go i jos neke stvari od google playa,tak da ugl kupljen je kod nas ali je vjeroajatno narucen preko shopa iz .de ili od kud vec ,jer sve na kutiji je na njemackom...tako da to nije valjda za HR trziste ali kao moze ga se kupiti kod nas,neznam nek me neko ispravi...

 To ti nema veze za cije je trziste, kupis i mobitel u njemackoj pa kad dodes u hrv sve mora radit jednako..

Ljudi uzimaju s amazona kad su akcije po par komada pa preprodaju po njuskalu..

Kaj se tice instaliranja aplikacija to je jebada upisivat pa skidat, instaliraj si program send files to tv i prek moba si lijepo onda prebacivas apk fileove na firestick i instaliras taj cas.. Taj program je prva stvar koju instaliram na neciji firestick a dalje sve ide lako 

domac5 pon 2.1.2023 19:28

Vecinu tih aplikacija nitko nece koristit na siromasnom balkanu.

Neki osnovni setup koji svima stavljam na firestick je:

1. Tivi mate za gledat iptv ko covjek (za one koji misle stick koristit za iptv) 

2. Stremio za filmove i serije

3. Smart tube kao zamjena za yt aplikaciju, nema reklama sponzora i sranja, kao yt vanced za mobitele samo tv verzija

4. Send files to tv za ubacivat apk i slicne gluposti bezicno mobitelom 

domac5 pon 2.1.2023 20:55
sale03 kaže...
A vidi neko sa imalo volje se to sve može jeftinije složiti nego što ti prodaješ stick sa par aplikacija da radi,sorry

 Pa naravno da je jeftinije ako se ljudi sami potrude nabavit stickove izvana, nac posrednicku firmu za posiljke jer amazon ne salje to u hrv i instalirat ove osnovne stvari, sreca ima dovoljno ovakvih sto nemaju volje i vrhunac truda im je upisat firestick na njuskalu, ja uzimam od toga svoj dio novaca i dobro meni dobro njima.. 

dado16 uto 3.1.2023 08:25
domac5 kaže...
sale03 kaže...
A vidi neko sa imalo volje se to sve može jeftinije složiti nego što ti prodaješ stick sa par aplikacija da radi,sorry

 Pa naravno da je jeftinije ako se ljudi sami potrude nabavit stickove izvana, nac posrednicku firmu za posiljke jer amazon ne salje to u hrv i instalirat ove osnovne stvari, sreca ima dovoljno ovakvih sto nemaju volje i vrhunac truda im je upisat firestick na njuskalu, ja uzimam od toga svoj dio novaca i dobro meni dobro njima.. 

 amazon salje za hrv link

MEDO11 uto 3.1.2023 11:06

neznam čemu sve te komplikacije sa firestick, uzmite mi stick 4k ili mibox s i uživajte u čistom androidu i playstore sa svim tim aplikacijama. I radi i chromecast koji na firestick nema...

domac5 uto 3.1.2023 13:03
dado16 kaže...
domac5 kaže...
sale03 kaže...
A vidi neko sa imalo volje se to sve može jeftinije složiti nego što ti prodaješ stick sa par aplikacija da radi,sorry

 Pa naravno da je jeftinije ako se ljudi sami potrude nabavit stickove izvana, nac posrednicku firmu za posiljke jer amazon ne salje to u hrv i instalirat ove osnovne stvari, sreca ima dovoljno ovakvih sto nemaju volje i vrhunac truda im je upisat firestick na njuskalu, ja uzimam od toga svoj dio novaca i dobro meni dobro njima.. 

 amazon salje za hrv link

 To je obicni i 40 eura je, ja za 33 eura dobim firestick max, to je ono sto ne salju u hrv.. Taj obicni dobim za 26 eura 

dado16 uto 3.1.2023 13:54

nije na akciji pa naravno da je tolika cijena, ali reci da ne šalju u hrv je krivo...šalju ali ko i uvijek po skupljoj cijeni...ionak naši šverceri hahari također nabiju cijenu pa te isto ispadne

dado16 uto 3.1.2023 13:57
MEDO11 kaže...

neznam čemu sve te komplikacije sa firestick, uzmite mi stick 4k ili mibox s i uživajte u čistom androidu i playstore sa svim tim aplikacijama. I radi i chromecast koji na firestick nema...

 imam i firestick i mi box s...i nazalost mi box s mogu bacit u smece, jer mi se boje preljevaju kad gledam određene filmove i serije...ispostavilo se da xiaomi ne podrzava Dolby Vision dok firetv stick uredno radi i normalne su boje(a kad gledam sadržaj sa DV i bez, osjetna je razlika na qled televiziji)

domac5 uto 3.1.2023 16:23
dado16 kaže...
nije na akciji pa naravno da je tolika cijena, ali reci da ne šalju u hrv je krivo...šalju ali ko i uvijek po skupljoj cijeni...ionak naši šverceri hahari također nabiju cijenu pa te isto ispadne

 Kad su akcije dal te akcije vrijede samo za stickove koji se salju samo po njemackoj ili bude i ova internacionalna verzija na akciji skupa s njima? 

dado16 uto 3.1.2023 16:28
domac5 kaže...
dado16 kaže...
nije na akciji pa naravno da je tolika cijena, ali reci da ne šalju u hrv je krivo...šalju ali ko i uvijek po skupljoj cijeni...ionak naši šverceri hahari također nabiju cijenu pa te isto ispadne

 Kad su akcije dal te akcije vrijede samo za stickove koji se salju samo po njemackoj ili bude i ova internacionalna verzija na akciji skupa s njima? 

 internacionalna ima posebne dane kad je na akciji, nije u isto vrijeme kad je i za njemacku....i doduše češći su popusti za njemacku verziju

manubis uto 3.1.2023 16:33

Ako je nekom Amazon komplicirani onda je odlična solucija Google Chromecast 4K Google TV (Amazon.de 40 eur za vrijeme akcije). Isto kao i Amazon Fire TV Stick 4K MAX odličan je uređaj, ponajbolji su kod tih 4K AndroidTV stickova a u odnosu na 4K MAX ima par prednost: Ima Google Play za instalaciju app pa ne treba Apps2Fire ili ADBLink2, ima input device tipku za TV na daljincu, manje zamorno sučelje nego na Amazonu. Meni je trenutno 4K MAX malo na hlađenju u ladici dok koristim Google.