Samsung

Samsung Galaxy S8/S8+

mp3david uto 16.4.2019 13:27

Otkad sam nadogradio na android 9, i kad music player slusam u pozadini, nemam gore u stausnom izborniku one opcije play,pause,next.
Znaci za svaku pjesmu moram ici nazad u music player.
Zar je moguce da su to ukinuli?

CrossDeath uto 16.4.2019 14:03
mp3david kaže...
Otkad sam nadogradio na android 9, i kad music player slusam u pozadini, nemam gore u stausnom izborniku one opcije play,pause,next.
Znaci za svaku pjesmu moram ici nazad u music player.
Zar je moguce da su to ukinuli?

Ocito neki bug, zasto bi to iskljucili? Probaj iskljuciti, pa ukljuciti uredaj, ukljuciti/iskljuciti night mode, clear cache od samsung music...

DangerousB pon 27.5.2019 12:49

ljudi jel ima neki nacin da se promijeni CSC na galaxy s8? Citam da treba sad sim kartica te drzave da bi se promijenio CSC. Flashovao sam vise puta i BTU I DBT software preko odina ali CSC mi ostaje na SEE.. Ako ima neko neki tutorial da posalje! Hvala

x360gamer pon 3.6.2019 08:54

Prodao sam svoj S8 i ostao mi je original putni punjac za njega.
Znaci USB kabel + adapter koji inacce dolaze s mobitelom, ali ovdje je u posebnoj kutijici.
Ako nekome treba dodatni punjac, neka se javi na PM :)

Mislim da je identican kao i za S9.

 

edit: 

Hvala na upitima, punjač sam na kraju ipak poklonio prijatelju pošto mu se po torbama pohabao original od S9.

Isprike još jednom javno kolegi s kojim je bilo sve dogovoreno.

mp3david sri 5.6.2019 16:32

Narucio stako za S8 i gle sta sam dobio?? Znaci nevjerujem.
Ovo ko da je staklo za xperiu 1.
Uzas,znaci mogu u smece s ovime.
Nebi da mi staklo nije potrebno,jer mi se uzasno izgrebe ekran i folija,moram imat neku zastiti,al ovo mi nista od ekrana nije pokrilo.

Logigamer čet 6.6.2019 13:18
mp3david kaže...
Narucio stako za S8 i gle sta sam dobio?? Znaci nevjerujem.
Ovo ko da je staklo za xperiu 1.
Uzas,znaci mogu u smece s ovime.
Nebi da mi staklo nije potrebno,jer mi se uzasno izgrebe ekran i folija,moram imat neku zastiti,al ovo mi nista od ekrana nije pokrilo.

 kako uspijes izgrebat ekran,ja svog imam godinu i pol,nikakva zastita nikad na njemu ekran bez ijedne ogrebotine

mp3david čet 6.6.2019 16:10

Radim u trgovini pa u dzepu stalno imam kemijsku i skalpel,ocito da mi se zbot stalnog zveckanja izgrebe.
Folija mi je bila tako izgrebana da na suncu nista nisam vidio, i sad kupim ovo kaljeno staklo i dobijem neko sranje,svi su se cudili kad su vidli sta mi je stiglo.

Dali ona maska kao na foru 360stupnjeva,iz dva dijela naprijed ima staklo ili plastiku?
Mislim,ako je naprijed plastika,kako touch funkcuinira na mobitelu? Ima ko informacija?
Ocu zastititi mob bar jos par mjeseci,jer na jesen ionako uzimam novi

ivanoile čet 6.6.2019 16:35
mp3david kaže...
Radim u trgovini pa u dzepu stalno imam kemijsku i skalpel,ocito da mi se zbot stalnog zveckanja izgrebe.
Folija mi je bila tako izgrebana da na suncu nista nisam vidio, i sad kupim ovo kaljeno staklo i dobijem neko sranje,svi su se cudili kad su vidli sta mi je stiglo.

Dali ona maska kao na foru 360stupnjeva,iz dva dijela naprijed ima staklo ili plastiku?
Mislim,ako je naprijed plastika,kako touch funkcuinira na mobitelu? Ima ko informacija?
Ocu zastititi mob bar jos par mjeseci,jer na jesen ionako uzimam novi

 Hm, a one preklopne od Samsunga maskice? Nisu toliko debele, a zastitit ce ekran u dzepu i ne moras stavljat zastitu prek zaslona.

hd22sb uto 23.7.2019 17:19

Ne znam kako vama ali ovaj update na pie mi je znatno ubio bateriju, tj osjetno je lošija nego prije updatea. Mislio sam da će nove zakrpke štagod popraviti ali ništa. 

 

Možda bi trebao napraviti factory reset ali stvarno nemam vremena za to sve,  najrađe bi flashao stari sustav

RobotTitan sri 24.7.2019 09:35
hd22sb kaže...

Ne znam kako vama ali ovaj update na pie mi je znatno ubio bateriju, tj osjetno je lošija nego prije updatea. Mislio sam da će nove zakrpke štagod popraviti ali ništa. 

 

Možda bi trebao napraviti factory reset ali stvarno nemam vremena za to sve,  najrađe bi flashao stari sustav

Kod mene je sve O.K.

Jura iz druge galaksije sri 24.7.2019 20:28
hd22sb kaže...

Ne znam kako vama ali ovaj update na pie mi je znatno ubio bateriju, tj osjetno je lošija nego prije updatea. Mislio sam da će nove zakrpke štagod popraviti ali ništa. 

 

Možda bi trebao napraviti factory reset ali stvarno nemam vremena za to sve,  najrađe bi flashao stari sustav

 Kod mene je također u prvi mah tako bilo. Nakon što sam napravio reset sve se lijepo posložilo i sad je OK.

domi321 uto 6.8.2019 14:34

Jel zna netko objasnit ovo???

 

Izgleda da baterije koje stavljaju u servisu nisu orginalne ili sta.

 

Servis je napravljen u official samsung servisu

 

 

Znaci poslije 7 mj. sa servisa mobitel gura 5 sati i 51 minutu gledanja YT videa na 1440p sa maks osvjetljenjem dok S8 sa orginalnom baterijom drzi 6 sati i 26 minuta 10 mjeseci kasnije od kupnje mobitela...