Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

mp3david uto 14.12.2021 23:11

Malo mi ovo nije jasno, ako se uzme pretplata, ali uredaj platim odmah znaci sada kada je akcija u pola cijene 2420kn, a tarifa je tada bez ugovora, dali je nakon par mjeseci vec mogu raskinuti ugovor, bez ikakvih placanja penala ili sto?

 

kyzo7 sri 15.12.2021 08:24

Imam S21 kupljen 11.12., znam da je bila neka promocija za slušalice koja je trajala do 12.12 za zređaje kupljene u tom periodu. U members aplikaciji i na webu ne vidim nikakvu promociju za registraciju uređaja, može li se uopće još uvijek prijaviti za poklon i kako?

igor001 sri 15.12.2021 16:19
mp3david kaže...

Malo mi ovo nije jasno, ako se uzme pretplata, ali uredaj platim odmah znaci sada kada je akcija u pola cijene 2420kn, a tarifa je tada bez ugovora, dali je nakon par mjeseci vec mogu raskinuti ugovor, bez ikakvih placanja penala ili sto?

 

 Možeš raskinuti ugovor,ali moraš platiti razliku do pune cijene uređaja.Nema ugovorne obveze,ali si zahvaljujući uzimanju pretplate dobio jeftinije uređaj.Onda bi tako svi napravili,nema ugovorne obveze,dobiješ jeftinije uređaj i za par mj. raskineš pretplatu.

ministar sri 22.12.2021 22:11
maxy0 kaže...

Jel zna netko jel moguće maknuti ovu dolje crnu traku ispod tipkovnice?

Settings => General management => Keyboard list and default => Keyboard button on navigation bar & Show button to hide keyboard

Stylicious čet 23.12.2021 16:24

Pozdrav svima! Od ponedjeljka sam ponosni korisnik S21U (512/16GB model). Prethodni telefon bio je S9 te su za sada dojmovi wow, od ekrana, fluidnosti do kvalitete izrade. Prvi dan naravno da nisam računao kako će baterija davati velike brojke SOT-a te sam svjestan da je još mobitel u fazi kalibracije/instalacije aplikacija itd., ali u trenutku pisanja ovog posta telefon je skinut s punjača prije 12h i 36min te je na 52% sa 1h i 14min SOT-om. Ekran nisam ograničavao po pitanju rezolucije ni frekvencije osvježavanja, konstantno mi je upaljen 5G, wifi ugašen, lokacija i BT također upaljeni te koristim dark mode. Pretpostavljam da su to normalne brojke za prvih par dana korištenja, ali bi volio potvrdu ili savjet iskusnijeg korisnika. Hvala unaprijed!

ansha čet 23.12.2021 16:30
Stylicious kaže...

Pozdrav svima! Od ponedjeljka sam ponosni korisnik S21U (512/16GB model). Prethodni telefon bio je S9 te su za sada dojmovi wow, od ekrana, fluidnosti do kvalitete izrade. Prvi dan naravno da nisam računao kako će baterija davati velike brojke SOT-a te sam svjestan da je još mobitel u fazi kalibracije/instalacije aplikacija itd., ali u trenutku pisanja ovog posta telefon je skinut s punjača prije 12h i 36min te je na 52% sa 1h i 14min SOT-om. Ekran nisam ograničavao po pitanju rezolucije ni frekvencije osvježavanja, konstantno mi je upaljen 5G, wifi ugašen, lokacija i BT također upaljeni te koristim dark mode. Pretpostavljam da su to normalne brojke za prvih par dana korištenja, ali bi volio potvrdu ili savjet iskusnijeg korisnika. Hvala unaprijed!

Pusti te price da ce se baterija nesto drasticno popraviti nakon par dana rada.. Da si na Wi-fi-u umjesto 5G-a, bilo bi dosta drukcije...

tumba čet 23.12.2021 17:04
Stylicious kaže...

Pozdrav svima! Od ponedjeljka sam ponosni korisnik S21U (512/16GB model). Prethodni telefon bio je S9 te su za sada dojmovi wow, od ekrana, fluidnosti do kvalitete izrade. Prvi dan naravno da nisam računao kako će baterija davati velike brojke SOT-a te sam svjestan da je još mobitel u fazi kalibracije/instalacije aplikacija itd., ali u trenutku pisanja ovog posta telefon je skinut s punjača prije 12h i 36min te je na 52% sa 1h i 14min SOT-om. Ekran nisam ograničavao po pitanju rezolucije ni frekvencije osvježavanja, konstantno mi je upaljen 5G, wifi ugašen, lokacija i BT također upaljeni te koristim dark mode. Pretpostavljam da su to normalne brojke za prvih par dana korištenja, ali bi volio potvrdu ili savjet iskusnijeg korisnika. Hvala unaprijed!

 jesi u meduvremenu dobio android 12? ako jesi,onda moras napraviti Hard Reset!!!

steve90 pet 24.12.2021 00:21

Iskreno, ovo mi nije uopće impresivno i koliko sam čitao trebalo bi to biti puno bolje. Evo slika sa mojeg note 20 ultra gdje imam otprilike iste brojke kao i ti a još koristim dual SIM. 

 

Ne znam što ti je taj aodNotify ali ja bi na tvom mjestu to maknuo jer nema šanse da bi pristao na to da mi neka aplikacija za obavijesti potroši većinu baterije. 

R36 pet 24.12.2021 09:50
Stylicious kaže...

Nisam dobio android 12, vrti se jedanaestica. Što se korištenja moba tiče, nemam niti jednu igru, većina su bili pozivi/mailovi i nešto portala preko browsera. U nastavku slika.

 Daj makni ovaj aodNotify pa onda vidi trajanje baterije.

Stylicious pet 24.12.2021 14:54

Vidim da je veliki problem bacit jednu riječ u google, a pošto sam ja postavio pitanje preuzet ću ulogu "objašnjavatelja". Naime, aplikacija koju tražim je nešto slično LED lampici koju sam imao na S9. Poanta je signalizacija ukoliko je došla neka od notifikacija SMS/WA/mail, bez da moram otključavati telefon ili ga podizati sa stola. Shvaćam da možda vama ne treba tako nešto, ali ako nemate konstruktivnih prijedloga, osjećajte se slobodno zaobići moje pitanje bez ostavljanja nerelevantnih komentara. Tnx ;)

3dfx pet 24.12.2021 15:05
Stylicious kaže...

Vidim da je veliki problem bacit jednu riječ u google, a pošto sam ja postavio pitanje preuzet ću ulogu "objašnjavatelja". Naime, aplikacija koju tražim je nešto slično LED lampici koju sam imao na S9. Poanta je signalizacija ukoliko je došla neka od notifikacija SMS/WA/mail, bez da moram otključavati telefon ili ga podizati sa stola. Shvaćam da možda vama ne treba tako nešto, ali ako nemate konstruktivnih prijedloga, osjećajte se slobodno zaobići moje pitanje bez ostavljanja nerelevantnih komentara. Tnx ;)

kuzim sta trazis, ali jer nije AOD jednostavniji?

SimeKZ pet 24.12.2021 15:27
Stylicious kaže...

Vidim da je veliki problem bacit jednu riječ u google, a pošto sam ja postavio pitanje preuzet ću ulogu "objašnjavatelja". Naime, aplikacija koju tražim je nešto slično LED lampici koju sam imao na S9. Poanta je signalizacija ukoliko je došla neka od notifikacija SMS/WA/mail, bez da moram otključavati telefon ili ga podizati sa stola. Shvaćam da možda vama ne treba tako nešto, ali ako nemate konstruktivnih prijedloga, osjećajte se slobodno zaobići moje pitanje bez ostavljanja nerelevantnih komentara. Tnx ;)

Mozes slozit da je AOD na ''knock to wake up''. Mozes slozit da se bljeskalica upali kod dolaska notifikacije. 

Kak' ti kazes, nije tesko googlat... rjesenja ima. 

kicozu pet 24.12.2021 19:24
Stylicious kaže...

Ekipa, hvala na odgovorima! Budem svakako proućio navedeno oko AOD-a. Btw kicozu, misliš na Android 12?

 Da, na 12ici je dostupno. Postavke - Zaslon za zaključavanje - Always On Display - Prikaži za nove obavijesti.

Ceco5465 sub 25.12.2021 18:14

Moze pomoc...imamo u tarifi ponudu 6 mobitela,od malo boljih su navedeni samsung s21 i xiaomi 11t pro 256 5G...

Jel moze preporuka koji od ova dva je bolji i u prednosti,zbog cega...kamera i pokoja igra u pitanju..hvala