Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dr. Vicko sub 4.12.2021 20:39

Danas sam ipak morao mob vratiti na fabricke postavke kako bi mi napokon proradio Viber, Fejs i jos poneka aplikacija koje su se rusile odmah same od sebe pri pokretanju.

 

Telefon je odlican ali ja jos nisam dozivio nesto ovakvo sa update-om niti sa jednim proizvodjacem, cak sam i dvije godine bio na Galaxy S7 edge. 

Malo razocaran Samsung politikom jer kada sam guglao probleme vidio sam da su ljudi imali i ukazivali na ove probleme i prilikom beta verzija i testiranja i oni opet puste update.  

Hexfire ned 5.12.2021 20:23

Koristi li netko one folije/naljepnice za stražnju stranu na svom S21? Tipa dbrand ili exo skin. Želio bih nešto da mi mob ima bolji grip, a da ostane istih gabarita. Imate kakve preporuke? Pokušavam izbjeći case ako ikako mogu.

jopis ned 5.12.2021 20:53

Ola.

Naručih danas s21U na ovom skroz kul htovom promou (u magenti sam, pa je cijena stvarno ispala must buy, a uopće nisam gledo novi mob). Sad sam na Note10, tj. već 2 godine. Imam na njemu onaj led view cover, od prvog dana. Em je fora, em je spasio mob milijun puta, ni jedne jedine crtice nemam na mobu.

Šta koristite na vašim 21icama, točnije, šta je najpametnije uzet? Ili da opet pljucnem 400-500kn za led view cover za s21U i mir? Al to mi nije fora nekak, da opet na novom mobu imam istu vanjštinu.

tumba uto 7.12.2021 19:24
Dr. Vicko kaže...

Danas sam ipak morao mob vratiti na fabricke postavke kako bi mi napokon proradio Viber, Fejs i jos poneka aplikacija koje su se rusile odmah same od sebe pri pokretanju.

 

Telefon je odlican ali ja jos nisam dozivio nesto ovakvo sa update-om niti sa jednim proizvodjacem, cak sam i dvije godine bio na Galaxy S7 edge. 

Malo razocaran Samsung politikom jer kada sam guglao probleme vidio sam da su ljudi imali i ukazivali na ove probleme i prilikom beta verzija i testiranja i oni opet puste update.  

 takoder sam malo razocaran kolega. Ali,baterija mi se drasticno popravila. 30-40% mi je bolja nego na Androidu 11. pola dana je na mobilnim i i kada dodem s posla ostane mi oko 60-65% batke. prezadovoljan 

zdgrunf sri 8.12.2021 09:56
Extrime kaže...

Evo stigao punjac 👍 45w

Odlično sad smo na super brzom punjenju...

...u kratko vrijeme sa 20-100% (nisam mjerio ali je krenio sa 58min, na kraju je po procjeni i jos brze napunio) 

 Nažalost cijela S21 linija je limitirana na 25w punjenje, tako da od 45w nemaš koristi.

Dr. Vicko sri 8.12.2021 21:57
tumba kaže...
Dr. Vicko kaže...

Danas sam ipak morao mob vratiti na fabricke postavke kako bi mi napokon proradio Viber, Fejs i jos poneka aplikacija koje su se rusile odmah same od sebe pri pokretanju.

 

Telefon je odlican ali ja jos nisam dozivio nesto ovakvo sa update-om niti sa jednim proizvodjacem, cak sam i dvije godine bio na Galaxy S7 edge. 

Malo razocaran Samsung politikom jer kada sam guglao probleme vidio sam da su ljudi imali i ukazivali na ove probleme i prilikom beta verzija i testiranja i oni opet puste update.  

 takoder sam malo razocaran kolega. Ali,baterija mi se drasticno popravila. 30-40% mi je bolja nego na Androidu 11. pola dana je na mobilnim i i kada dodem s posla ostane mi oko 60-65% batke. prezadovoljan 

 Nemj zaboraviti da nam je telefon i fabricki resetovan, polako dok ga nakrcamo apliacijama ponovo pa cemo vidjeti bateriju ali i ja sam primjetio malo duze trajanje stim da i Android 12 ima agresivniju politiku uspavljivanja aplikacija koje se ne koriste bas cesto. 

SimeKZ pet 10.12.2021 17:56

Dosao danas Wireless Charger Duo i Galaxy Buds2. Cak nisam bio toliko uzbuden zbog Budsa, koliko radi chargera. Sad se lijepo mobitel i sat pune u isto vrijeme. Polako da baterija ne pati i da se ne grije. Jako prakticna stvar. 

 

Buds2 su me iznenadile kvalitetom zvuka i jednostavnost spajanja. Izolacija zvuka je odlicna + aktivna koju ima. Takoder je dobar gimmick ono pojacavanje zvuka okoline. 


Sve u svemu, dobri pokloni od Samsunga za kupovanje S21. 

aleng3 pet 10.12.2021 19:45
SimeKZ kaže...

Dosao danas Wireless Charger Duo i Galaxy Buds2. Cak nisam bio toliko uzbuden zbog Budsa, koliko radi chargera. Sad se lijepo mobitel i sat pune u isto vrijeme. Polako da baterija ne pati i da se ne grije. Jako prakticna stvar. 

 

Buds2 su me iznenadile kvalitetom zvuka i jednostavnost spajanja. Izolacija zvuka je odlicna + aktivna koju ima. Takoder je dobar gimmick ono pojacavanje zvuka okoline. 


Sve u svemu, dobri pokloni od Samsunga za kupovanje S21. 

 Koliko treba da se napuni mobitel preko wireless punjača?

SimeKZ pet 10.12.2021 19:49
aleng3 kaže...
SimeKZ kaže...

Dosao danas Wireless Charger Duo i Galaxy Buds2. Cak nisam bio toliko uzbuden zbog Budsa, koliko radi chargera. Sad se lijepo mobitel i sat pune u isto vrijeme. Polako da baterija ne pati i da se ne grije. Jako prakticna stvar. 

 

Buds2 su me iznenadile kvalitetom zvuka i jednostavnost spajanja. Izolacija zvuka je odlicna + aktivna koju ima. Takoder je dobar gimmick ono pojacavanje zvuka okoline. 


Sve u svemu, dobri pokloni od Samsunga za kupovanje S21. 

 Koliko treba da se napuni mobitel preko wireless punjača?

Ne znam. Danas je tek doslo, stavio sam ga na punjac sa 63%. 

 

Ako ga jednom ispraznim do kojih 10-15%, budem ga stavio na punjac. Makar vec vidim da ce mi bit navika da cim dodem doma da ga stavim na punjac.

 

bik sub 11.12.2021 20:53
janna85 kaže...
Pozdrav. Imam samsung galaxy Note 9.. i planiram uzet samsung galaxy s21 obicni .. manji je od sadasnjeg .. pa me zanima jel se uopce isplati prelazak .. vasa iskustva s s21? Hvala

 Itekako, u svim aspektima bolji tj napredniji uređaj. Ako ti nije hitan prelazak bolje sacekat proljece i izlazak S22 sto rezultira pad cijena S21 serije.

maxy0 pon 13.12.2021 22:12
Hexfire kaže...
Misliš je li taj bio u promociji? Ne. U promociji se dobijao bežični punjač i Galaxy buds 2 slušalice.

 Ne ne, pitam jel to sluzbeni punjac od samsunga posto kreteni vise ne isporucuju isti s mobitelom 😤😤😤