Samsung

Samsung Galaxy S20/S20+

DiRT čet 3.12.2020 17:59

Da je na S7 official android 9.0 bio bi savrsen mob, al i ovak se jos dan danas drzi iako zna stekat u nekim trenucima u kojim noviji i jaci mobovi ne stekaju. Meni S10e u browseru steka jako ak su neki banneri sa strane il iskoce pa stoje pa mi trza brutalno scrollanje, al to na nekim stranicama tipa portali neki. S20 sam trebo uzet al posto su ga zeznuli i nema snap u eu nista. Al zato bi S21 trebo bit puno bolji, al vidjet cemo...

mersimh čet 3.12.2020 21:10

instalirao upravo novi Android 11 na S20+ 5G

 

mnogo nebitnih stvari kozmeticki ali konacno imam opet double tap to lock screen,zadnji put sam to imao na LG G3.

ne razumijem zasto to nije dosad bila normalna funkcija kod svih android telefona ali eto stigla je konacno kao standard

MEGATAMA čet 3.12.2020 21:30

Za sad mi se telefon cini fluidniji tojest nisam primjetio da zasteka u browseru na naprimjer bug forumu ali mi treba par dana koristenja da to mogu tvrdit te baterija kao da se sporije trosi ali opet....par dana pa cu znat tocno.

R36 čet 3.12.2020 22:41

Kolege samo mala provjera na Androidu 11.

 

Geste - Whats app, povući gestu s desne strane prema lijevoj u razini tipkovnice (Whats app ili SMS)

Da li reagira pa se vrati korak u nazad ili samo zahvatite slova?

 

Primjer na mojoj slici gdje se normalno vrati korak u natrag na P40 Pro.

 

mersimh pet 4.12.2020 00:35
R36 kaže...

Kolege samo mala provjera na Androidu 11.

 

Geste - Whats app, povući gestu s desne strane prema lijevoj u razini tipkovnice (Whats app ili SMS)

Da li reagira pa se vrati korak u nazad ili samo zahvatite slova?

 

Primjer na mojoj slici gdje se normalno vrati korak u natrag na P40 Pro.

 

 dupli post...

mersimh pet 4.12.2020 00:35
mersimh kaže...
R36 kaže...

Kolege samo mala provjera na Androidu 11.

 

Geste - Whats app, povući gestu s desne strane prema lijevoj u razini tipkovnice (Whats app ili SMS)

Da li reagira pa se vrati korak u nazad ili samo zahvatite slova?

 

Primjer na mojoj slici gdje se normalno vrati korak u natrag na P40 Pro.

 

 

  pa to se odavno moze izabrat da li zelis da geste ignoriraju tastaturu ili ne, ja sam sebi logicno nastimao da mi geste ne rade tu gdje je tipkovnica jer kad koristim jednom rukom telefon i pisem tako ne zelim da odjednom izadjem (znaci nebitno Android 11 ili 10)

R36 pet 4.12.2020 06:52
mersimh kaže...
mersimh kaže...
R36 kaže...

Kolege samo mala provjera na Androidu 11.

 

Geste - Whats app, povući gestu s desne strane prema lijevoj u razini tipkovnice (Whats app ili SMS)

Da li reagira pa se vrati korak u nazad ili samo zahvatite slova?

 

Primjer na mojoj slici gdje se normalno vrati korak u natrag na P40 Pro.

 

 

  pa to se odavno moze izabrat da li zelis da geste ignoriraju tastaturu ili ne, ja sam sebi logicno nastimao da mi geste ne rade tu gdje je tipkovnica jer kad koristim jednom rukom telefon i pisem tako ne zelim da odjednom izadjem (znaci nebitno Android 11 ili 10)

 Aj me prisvjetli gdje jer ja nikako da nadem?

mersimh pet 4.12.2020 13:25

galaxy store, good lock i skines onda tu u toj aplikaciji one hand operation+
inace taj goodlock je nesto najbolje za samsung mobitele sto postoji.
od tastature keys cafe koju mozes bas nastimat po volji (znaci spacebar nastimas tacno po duzini kako ti odg, postavis samo specijalzne znakove koje zapravo koristis itd) pa taj one hand operation+ i jos mnogo customizacija za notification shade itd itd

ministar pet 4.12.2020 13:36
R36 kaže...
mersimh kaže...
Skines one hand operation+

odes u advanced settings i tu imas da se prilagodi tastaturi ili ne

 To je google play aplikacija predpostavljam ili s Galaxy store-a?

 može se skinuti s oboje, ista verzija, baš od Samsunga je

mersimh kaže...
galaxy store, good lock i skines onda tu u toj aplikaciji one hand operation+
inace taj goodlock je nesto najbolje za samsung mobitele sto postoji.
od tastature keys cafe koju mozes bas nastimat po volji (znaci spacebar nastimas tacno po duzini kako ti odg, postavis samo specijalzne znakove koje zapravo koristis itd) pa taj one hand operation+ i jos mnogo customizacija za notification shade itd itd

 može i bez Good Lock-a, a i Good Lock još nije dostupan svuda

KiCo77 sub 5.12.2020 16:35
Gale92 kaže...

Jel tko od vas dobio OTA update o dostupnosti nadogradnje?

 Da, MEGATAMA ti je odgovorio na vrhu ove stranice. I ja sam sad vidio njegov komentar pa sam išao ručno provjerit jel dostupan update u settingsima i evo ga, skida se UI 3.0. (S20)

Gale92 sub 5.12.2020 17:10
KiCo77 kaže...

 Da, MEGATAMA ti je odgovorio na vrhu ove stranice. I ja sam sad vidio njegov komentar pa sam išao ručno provjerit jel dostupan update u settingsima i evo ga, skida se UI 3.0. (S20)

 meni još ništa, S20+

krtola sub 5.12.2020 19:54

namjeravam kupiti samsung galaxy s20 5g 12gb ram. koji je procesor u njemu? ChipsetExynos 990 ili Snapdragon 865? Mob kupujem za duze staze. Ima li kakve mane ili je to dobar odabir? Sad sam jos na s7 tako da bi i ovaj s20 imao 3-4 godine. Definitivno ne zelim ultra ili plus verziju. Kupujem preko njuškala u ZG. Ako ima netko za ponuditi novi ne korišteni neka javi na PP.