Ostalo

Pozivnice za privatne torrent trackere

Overflow1984 ned 31.10.2021 04:39
mislav kaže...
mislav kaže...
Hvala na infu. Da, vidim da je moguće kupiti "upad". Razmotriti ću tu opciju, nije mi problem platiti tih 15$.

Trenutno sam u potrazi za sinkroniziranim crtićima i vjerujem da bi ih na THR-u moglo biti za skinuti, a pozivnicu nikako dobiti 🤔

Možda se pojavi netko voljan dati pozivnicu za THR...

 Samo da javim, našla se dobra duša i udjelila mi je pozivnicu za THR i TD tako želim i ovim putem zahvaliti korisniku "Overflow1984"

 Samo ti skidaj na miru.. Lako za pozivnice :) 

ZdravacVZ ned 31.10.2021 10:56
ZdravacVZ kaže...

Ekipa, pozdrav!

 

Ako može pozivnica za THR i IPT. Imam LTE internet, ali vjerujem da mogu odvojiti 50-ak GB uploada mjesečno za jedan i tolko za drugi. (kasnije možda i više)

Svađati se tamo sigurno neću tako da možete biti sigurni da neću uzrokovati ban, hehe!

 Dobio za THR.

Hvala dobrome forumašu!

 

EDIT;

Dobio i za IPT!

 

Hvala dobrim forumašima!

pitbullringo ned 31.10.2021 18:15

Zdravo, moze li mi neko poslati pozivnicu za thr imam izuzetno dobar upload i ostavljam torrente dugo, imao sam na partis.si odlican ratio dok im nije nastao problem, cini mi se oko 5 ili 6. Unaprijed zahvalan uz obaveze sedanja.pozz svima

FileFicho pet 5.11.2021 14:56
Mdunaj92 kaže...
Moze pozivnica na martin.firc.92@gmail.com 🍻

 

AjeTo65 kaže...
Pozdrav svima ;-)I
Tražim 1 pozivnicu za exyusubs. Hvala

 Dečki pročitajte prvi post u ovoj temi.

neveselibumbar pet 12.11.2021 20:22

Pozdrav, ovo mi je prvi post jer ne znam gdje bih drugdje našao pozivnice za THR ili TDay. Koristim seedbox već par mjeseci pa seeding nije problem. Ako treba, mogu za potvrdu poslati svoj ratio sa TorrentLeecha. Upravo mi sjedi na nekih 9 jer sam skidao i neke freelech torrente. Jedino što mogu zauzvrat nuditi su 2 invita za TL i moja riječ(koja znam da ne znači puno) da ću dosta seedati pošto imam seedbox.

FileFicho sub 13.11.2021 13:06

Ljudi, ima li netko tko je na PTP-u? Kako upasti tamo, odnosno dobiti pozivnicu. Član sam gotovo svih elitnih trackera (HDBits, BTN..) i nigdje nema aktivnih recruitment invite tema, nitko nema pozivnice. Jesu li možda pozivnice zaključane ili?

Cmarobnjak sub 13.11.2021 13:15
FileFicho kaže...

Ljudi, ima li netko tko je na PTP-u? Kako upasti tamo, odnosno dobiti pozivnicu. Član sam gotovo svih elitnih trackera (HDBits, BTN..) i nigdje nema aktivnih recruitment invite tema, nitko nema pozivnice. Jesu li možda pozivnice zaključane ili?

 Probaj kontaktirati MusicalMind na HDB-u.

FileFicho sub 13.11.2021 13:33
Cmarobnjak kaže...
FileFicho kaže...

Ljudi, ima li netko tko je na PTP-u? Kako upasti tamo, odnosno dobiti pozivnicu. Član sam gotovo svih elitnih trackera (HDBits, BTN..) i nigdje nema aktivnih recruitment invite tema, nitko nema pozivnice. Jesu li možda pozivnice zaključane ili?

 Probaj kontaktirati MusicalMind na HDB-u.

Poslano! Koliko vidim on je admin na HDb-u, ali ima neke veze na PTP-u. 

Cmarobnjak sub 13.11.2021 13:50
FileFicho kaže...
Cmarobnjak kaže...
FileFicho kaže...

Ljudi, ima li netko tko je na PTP-u? Kako upasti tamo, odnosno dobiti pozivnicu. Član sam gotovo svih elitnih trackera (HDBits, BTN..) i nigdje nema aktivnih recruitment invite tema, nitko nema pozivnice. Jesu li možda pozivnice zaključane ili?

 Probaj kontaktirati MusicalMind na HDB-u.

Poslano! Koliko vidim on je admin na HDb-u, ali ima neke veze na PTP-u. 

 I na PTP-u je admin

neveselibumbar sub 13.11.2021 15:14
zeryx kaže...

na tdayu mozes donirati 10-15$ i dobijes inv. tak sam ja... :D 

 

 

 ma znam, TDay mi je u drugom planu i bilo bi super da dobim invite jer sam čuo da je malo bolji od torrentleecha, dok mi je THR u prvom planu i stvarno bi htio dobiti invite jer mi on još jedino fali da skidam stvari s našeg prostora.