joka1 čet 13.9.2018 10:12

Pozdrav! Podijelio bih neka iskustva koje sam imao sa Muziker.hr ...   Kupio sam nekoliko stvari sa istog i mogu reci sto se tice kupnje je sve korektno i brzo,dostva putem GLS,iznad 500 kuna vrijednosti robe ne placate prijevoz.Prije svega ako idete kupovati robu putem interneta najbolje je isprobati i uvjeriti se dali vam odgovara ta roba ili instrument ili sl. Ja nazalost ne zivim u Zagrebu ili Osijeku,Rijeci da bi mogao isprobati na primjer mikrofon,gitaru ili slicno negdje u trgovini.. Ipak je to veci iznos pa da budete sigurni sto kupujete da ne bude problema kako sam ja imao sa njima.

Do sada sam kupio slusalice i jedan mikrofon i vrlo sam zadovoljan sa tim,i odlucio kupiti jos jedne slusalice Audio technica ATH-40X sa recenzijama vrlo dobrim kao i na forumima,te sam mislio da cu i ja podijeliti to iskustvo.Slusalice su stigle i isprobao sam ih i nisam bio zadovoljan sa onim sto sam ocekivao od njih,te sam kontaktirao Muziker o zamjeni slusalica za skuplje Beyerdinamic DT 770 Pro 250 oma uz nadoplatu,rekli su da nema problema i da ce mi poslati obrazac u pdf formatu da to ispunim sa obrascom narudzbe i dogovorimo da GLS preuzme slusalice.Slusalice su bile kod mene 5 dana,a vrlo malo sam ih koristio,mozda 2 sata najvise.Obrisao slusalice od prstiju ili masnoce od kose i sve vratio zapakirano kao i kad su dosle sa obrascima u Paket i one su stigle u Slovacku.I sad nastaje problem.Cekao sam skoro mjesec dana.Dobijem poruku na moje inzistiranje dali je posiljka stigla i odgovaraju da jeste,i da im ponovo dostavim obrasce a iste vec poslao sa posiljkom,i tako prolaze dani a nema na vidiku odgovora ,mjesec dana proslo i javi se Alica Oravska koja je agent za hrvatsku da su oni zaprimili slusalice i da su ostecene i kaljave(blatne) i da ce mi umanjiti vrijednost za slusalice,ako zelim zamjenu ako ne da ce mi vratiti novac..Rekao sam joj da hocu novac i zatrazila je BIC ili Swift code banke sto sam joj poslao i sada cu vidjeti dali ce mi vratiti novac i koliko.Tako da za buduce nema sanse da kupujem na slijepo nesto a da nisam siguran u ono za sto dajem novac.Moja je greska sto sam kupio na nevidjeno,ali nazalost nemam gdje da to isprobam.Cijene su ok i jeftinije nego  u hrvatskoj,a iznad 500 kuna vrijednosti ne placate prijevoz i dostavu.Ako budete robu vracali u zamjenu onda ce vam sigurno uzeti jedan dio novaca.Eto toliko,nadam se da sam nekome pomogao u kupnji robe sa Muziker.

volegradele pet 14.9.2018 08:39

Ja sam isto narucio slusalice,dosle su za par dana i nisu mi bile dobre,javio Muzikeru,ispunio obrazac,GLS ih pokupio za dva dana,vratili mi cijeli iznos na tekuci racun kroz nekih 10ak dana.
Ovo mi je bila vec 4-5 kupivina kod njih i za sad sve super!

Anđeo bez falinge pet 14.9.2018 08:46
joka1 kaže...

i javi se Alica Oravska koja je agent za hrvatsku da su oni zaprimili slusalice i da su ostecene i kaljave(blatne) i da ce mi umanjiti vrijednost za slusalice,ako zelim zamjenu ako ne da ce mi vratiti novac.

napiši ti toj alici da slijedeće godine kad bude ulazila u Hrvatsku na ljetovanje više neće smjeti u gepeku unijeti žive smrdljive kokoši, pokvarena jaja, slaninu sapunjaru i užegli edamer..

Zaba88 pon 1.10.2018 21:29

Narucio sam 2 gramofona i mixetu kod njih, dostava je bila ultra brza kad usporedimo sa ali expressom, ebay itd... kroz 3 dana mi sve stiglo, oprema radi odlicno i mogu rec da sam zadovoljan njihovim cijenama koje su dosta povoljne naspram nekih drugih shopova a i trazio sam popust i dobio ga, kad zbrojim oko 900kn nizu cijenu sam dobio na sve artikle.

sandokan111 pon 1.10.2018 22:55

900 kn u odnosu na sta?

Ja kad sam tamo gledao neke stvari bilo je vise manje isto ko na amazonu, s tim da oni imaju besplatnu postarinu pa eto ispadne nesto jeftinije, ali nije bilo nikakvih akcija po amazonu vec normalne cijene.

Minneyar pon 1.10.2018 23:06
sandokan111 kaže...

900 kn u odnosu na sta?

Ja kad sam tamo gledao neke stvari bilo je vise manje isto ko na amazonu, s tim da oni imaju besplatnu postarinu pa eto ispadne nesto jeftinije, ali nije bilo nikakvih akcija po amazonu vec normalne cijene.

Imas opciju "Zatrazi bolju cijenu", tako nesto, ispod artikla. Pa ti se mailom jave i ponude ti bolju cijenu :) Meni su za 180 kn spustili cijenu Marshall Kilburn zvucnika. Sad, posto mi je to jedina kupnja ikad tamo, ne znam dal je to moguce za sve artikle ili sam slucajno naletio...