birra pon 6.4.2020 08:10

Hvala kolega, bacio sam oko i nasao nekih stvarno dobrih dealova. Pogotovo iz ducana poput: alternate.de
computeruniverse.net
caseking.de
Mindfactory
csvdirect.de

Ali me stvarno mrzi da u svakom napravim account i ostavim svoju adresu samo da bih na checkoutu dobio uvid jel šalju za hrv i po kojoj cijeni se krece dostava. Cudi me da netko nije vec napravio forumsku listu svih ducana sa tih par informacija. Cisto da je ljudima lakse kad zele naruciti nesto iz EU. Imas li mozda ti kakvu informaciju ili savjet? Pogotovo za prva dva ducana. Hvala

darkborg pon 6.4.2020 10:32

caseking i computeruniverse dostavljaju ali isto ti je najbolje odmah se registrirati s HR adresom jer ti onda prikazuje cijene s našim pdv-om.

mindfactory ne dostavlja direktno u hr ali moguće je naručiti preko onog servisa mailboxde.com, za ove ostale ne znam.

Možeš naravno baciti oko i na razne amazone (.de, .co.uk, .fr) ali tu je opet problem što je to trgovina koja objedinjuje puno različitih sellera a ne šalji svi u hr.

birra pon 6.4.2020 15:40
darkborg kaže...

caseking i computeruniverse dostavljaju ali isto ti je najbolje odmah se registrirati s HR adresom jer ti onda prikazuje cijene s našim pdv-om.

mindfactory ne dostavlja direktno u hr ali moguće je naručiti preko onog servisa mailboxde.com, za ove ostale ne znam.

Možeš naravno baciti oko i na razne amazone (.de, .co.uk, .fr) ali tu je opet problem što je to trgovina koja objedinjuje puno različitih sellera a ne šalji svi u hr.

Ma isao sam naručiti sad sa computeruniverse, ali dostava za pišljivu tipkovnicu je minimum 16-17€. 
Vidit ću kako caseking diše, al netko je napisao da su oni čak i najskuplji što se dostava tiče. 

Jbg. Ispod 100injak kn izgleda ne ide. Al tko zna, možda se pojavi neki dućan!