MEGATAMA čet 4.5.2023 17:13
GrimReaperKC kaže...

ja se nadam da ce iduca genracije konzole moci vrtit 4k60 uz pomoc DLSS-a sa nekim 2k handheld hibridom to bi bilo odlično.

 

i naravno enhanced verzija nove zelde 

 

no nintendo je u pitanju, pa možda previše tražim 

4k 60fps na NS2?.....🤣🤣🤣

antimadridista čet 4.5.2023 17:33

Bili bi ludi da odustanu od ovog principa Switch konzola, da se može igrati handheld i na TVu. A onda je nemoguće da će konzola biti za 4k60 gaming ako je prijenosna. A osim toga, šta će ti 4k60 na Nintendo konzoli kad njihove 1st party igre se ne pale na neku uber realističnu grafiku nego imaju taj cartoon style za koji ne treba 4k da izgleda dobro. Samo neka ubace nešto bolji hardver i obavezno ostave OLED ekran na tabletu i to bi bilo top. Ne treba nikakvo kemijanje.

MEGATAMA čet 4.5.2023 17:52

Treba vidjet sta Nvidia ima od Tegri spremno za period koji bi se mogao poklopit sa izlaskom NS2 i to ce nam dat odprilile sliku o snagi nove N konzole.

Ja ocekujem DLSS i Raytrace kao dio mogucnosti arhitekture,ne bi bilo lose DLSS3 sa frame generacijom.

GrimReaperKC pon 8.5.2023 11:48

jel ima možda netko HORI Split Pad Pro?

 

Ako može reć kakvi su...

 

Uglavnom treba mi extra gamepad da možemo u dvoje igrati.

 

Joyconi su mi neupotrebljivi, jako losa preciznost i upravljivost u igrama, pro kontroler imam,al su podosta skupi. Trust MUTA se više nigdje nemože kupiti (EOL).

 

Pa sam naletio na taj hori, ako je precizan priblizno ko pro controler rado bi zamijenio ove svoje joycone za to.

 

Također,dal ide na onaj stalak za joycone da se moze ko gamepad za sebe koristit?

 

Gemmy pon 8.5.2023 11:53

imam taj HORI Split Pad Pro i meni je izvrstan

ali neznam ako/kako radi kao klasican gamepad, samo sam u pokretu ga koristio

 

tipke su vece, i rucke su odobnije za drzanje od klasicnog joycona

langzy uto 9.5.2023 06:16

Dpad na pro kontroleru je očajan.

Hori split pad pro radi samo u handheld modu, nema u sebi 

baterije.

Ovi su bolji, imaju sve funkcije kao i switch joyconi

Po meni must have ako dosta igraš u handheld modu,

original joyconi su premali, neudobni sa malim i lošim analog gljivama.

NYXI Hyperion

https://amzn.eu/d/1ygkUMD

 

dax-lax uto 9.5.2023 09:47
Tvpronlem kaže...

pricali ste o emulatoru za switch?

moze link nekog od njih i da li postoji za xbox?

 Xbox je manje zanimljiv za hakiranje pa tak baš i nema puno emulatora na njemu. Naravno, legalno ni jedan.

 

Yuzu i ryujinx su ns emulatori ali ne radi ti to na xboxu. Problem je razlika u api-u. xb je dx a emu opengl/vulkan.

 

Bitanga sri 10.5.2023 15:15
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

 

Nije baš neki izbor Switch igrara koje rade potpuno dobro u emulatoru. 

Probao sam ih hrpu i svuda neki problemi. Jedino Metroid Dread sam uspio cijeli odgirati na SteamDecku u Yuzu bez ikakvih problema.

Većina koje sam htio igrati ih nije niti radila, a pogotovo nove.

dax-lax sri 10.5.2023 15:24
Bitanga kaže...
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

 

Nije baš neki izbor Switch igrara koje rade potpuno dobro u emulatoru. 

Probao sam ih hrpu i svuda neki problemi. Jedino Metroid Dread sam uspio cijeli odgirati na SteamDecku u Yuzu bez ikakvih problema.

Većina koje sam htio igrati ih nije niti radila, a pogotovo nove.

 To je vječna pratnja emulatorima. Prođe mnogo vremena dok željena igra dobije podršku. Osobno me samo zelda zanima pa ne pratim kako radi ostalo. Najčešće i stoji u opisu u kojem je stanju igriva pojedina igra.

Gemmy sri 10.5.2023 15:36

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

dax-lax sri 10.5.2023 16:48
Gemmy kaže...

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

 Odigraj zeldu na cemu umjesto yuzu

Cansee sri 10.5.2023 17:17
dax-lax kaže...
Gemmy kaže...

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

 Odigraj zeldu na cemu umjesto yuzu

 

jel pričaš o novoj zeldi ili botw?

 

botw sam baš sad isprobao na cemu, izgleda odlično, igrao sam 1440p, a može i u 4k i više. Jedino što je stalno u 30 fps, ne znam jel ima neka fora da se to možda poveća na 60

Santana sri 10.5.2023 17:18
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
Gemmy kaže...

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

 Odigraj zeldu na cemu umjesto yuzu

 

jel pričaš o novoj zeldi ili botw?

 

botw sam baš sad isprobao na cemu, izgleda odlično, igrao sam 1440p, a može i u 4k i više. Jedino što je stalno u 30 fps, ne znam jel ima neka fora da se to možda poveća na 60

 Trebas mod skinut za 60fps

Wayto XD sri 10.5.2023 18:20
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
Gemmy kaže...

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

 Odigraj zeldu na cemu umjesto yuzu

 

jel pričaš o novoj zeldi ili botw?

 

botw sam baš sad isprobao na cemu, izgleda odlično, igrao sam 1440p, a može i u 4k i više. Jedino što je stalno u 30 fps, ne znam jel ima neka fora da se to možda poveća na 60

 Na cemu skini mod fps++ i s tim procesorom i grafon mozda ces cak moc i u 120 fps zakljucanih

Cansee sri 10.5.2023 21:51
Wayto XD kaže...
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
Gemmy kaže...

ja sam probao novu zeldu na emulatoru, ali mi steka, tj zamrzne se svakih par sekundi

nije do kompa, dosta je jak, probao na raznim rezolucijama i postavkama ali steka.

sve prijasnje igre koje sam probao su radile normalno

 

bice da cu morat platit punu cijenu za zeldu, nema skrtarenja

 Odigraj zeldu na cemu umjesto yuzu

 

jel pričaš o novoj zeldi ili botw?

 

botw sam baš sad isprobao na cemu, izgleda odlično, igrao sam 1440p, a može i u 4k i više. Jedino što je stalno u 30 fps, ne znam jel ima neka fora da se to možda poveća na 60

 Na cemu skini mod fps++ i s tim procesorom i grafon mozda ces cak moc i u 120 fps zakljucanih

 skinuo sam taj mod i stoji uključen, ali mi je svejedno lockano na 30 fpsa. Nisam nigdje pronašao opciju da povisim

GrimReaperKC pet 12.5.2023 20:56

ja sam upiknuo gamepad za nova zelda motivom.

 

na kraju sam se ipak odlucio za to, iako sam jedva našao svugdje su rasprodani i nema. 

 

a frend je bio na ponoćnom eventu u danskoj te je dobio svakakve goodiese..

 

zelda coin, stickere, biljeznicu sa motivima iz zelde i platnenu vrećicu i poster. dobio je duplo jer je bio sa curom i uzeli su 2 igre pa ce meni dat jedan komplet.

 

prvi koji je čekao je dobio hoodie, a drugi i treći su dobili majice. 

 

uglavnom fora launch 

Bitanga sri 17.5.2023 09:43
GrimReaperKC kaže...

Stigao mi je i prekrasan je 

 

Kad sam kupovao switch prije 3 i pol godine htio sam onaj super smash bros koji mi je isto bio prekrasan al ga više nigdje nije bilo za  kupiti 

 

Baš sam htio komentirati kako su odvratni Zelda joyconi u Zelda bundleu, a vidim sad da ima i Pro takav :-)

Splatoon 3 dizajn mi je miljama ispred svih ostalih.

GrimReaperKC sri 17.5.2023 20:09
Bitanga kaže...
GrimReaperKC kaže...

Stigao mi je i prekrasan je 

 

Kad sam kupovao switch prije 3 i pol godine htio sam onaj super smash bros koji mi je isto bio prekrasan al ga više nigdje nije bilo za  kupiti 

 

Baš sam htio komentirati kako su odvratni Zelda joyconi u Zelda bundleu, a vidim sad da ima i Pro takav :-)

Splatoon 3 dizajn mi je miljama ispred svih ostalih.

 fora mi je pattern po samom gamepadu,al ove boje na produžecima mi se ne sviđaju 

 

meni je ovaj bio prekrasan al su se očito brzo rasprodali 2020.