antimadridista pon 9.1.2023 03:30
Wolf88 kaže...

Dali je netko kupovao 3rd part joy-cons?

Gledam da si nešto uzmem malo veće koje će biti ugodnije za dulje igranje u ruci.

Po onom što sam našao na internetu neki su preporučili ovog proizvođač -> https://nyxigaming.com/products/nyxi-wireless-joy-con-pad-with-color-led-lights-for-nintendo-switch

Mislio sam uzeti case sa Aliexpres-a, ali mi se nekako ćini da time neću dobiti dobar grip i udobnost za igranje.

 Ako ti je samo do udobnosti onda uzmi ovo. Vjeruj nećeš požaliti.

https://www.satisfye.com/collections/zengrip-pro-go-bundles/products/zengrip-pro-slim

zabbax21 pon 9.1.2023 08:29

A jel zna tko kakve žnj '' pro '' bluetooth kontrolere za malo para? htio bi kupiti dva komada al mi se baš ne plaća premium cijena za prave.

 

Našo sam kopije pro kontrolera na aliexpressu za 20 eur po kom ( link  ) koje mislim kupit al mi se baš ne čeka mj dana da dođu, pa ako netko zna nešto slične takve cijene, svakako napišite. 

Wolf88 pon 9.1.2023 21:33
antimadridista kaže...
Wolf88 kaže...

Dali je netko kupovao 3rd part joy-cons?

Gledam da si nešto uzmem malo veće koje će biti ugodnije za dulje igranje u ruci.

Po onom što sam našao na internetu neki su preporučili ovog proizvođač -> https://nyxigaming.com/products/nyxi-wireless-joy-con-pad-with-color-led-lights-for-nintendo-switch

Mislio sam uzeti case sa Aliexpres-a, ali mi se nekako ćini da time neću dobiti dobar grip i udobnost za igranje.

 Ako ti je samo do udobnosti onda uzmi ovo. Vjeruj nećeš požaliti.

https://www.satisfye.com/collections/zengrip-pro-go-bundles/products/zengrip-pro-slim

 Kada stavim Hrvatsku i svoju adresu kažu da ne dostavljaju na moju adresu. Jel se mogu još gdje naručiti po normalnoj cijeni

zabbax21 čet 19.1.2023 12:05
zabbax21 kaže...

A jel zna tko kakve žnj '' pro '' bluetooth kontrolere za malo para? htio bi kupiti dva komada al mi se baš ne plaća premium cijena za prave.

 

Našo sam kopije pro kontrolera na aliexpressu za 20 eur po kom ( link  ) koje mislim kupit al mi se baš ne čeka mj dana da dođu, pa ako netko zna nešto slične takve cijene, svakako napišite. 

 Uzeo sam na kraju ove Joycon kopije sa Ali Expressa za 38 eur ( kod nas najjeftinije skoro 100 eur novi set ) došli 7 dana nakon što sam naručio. Izgledaju skroz isto ko pravi, sad je uptino kako će raditi 

ursusc355 ned 12.2.2023 15:37

U svijetu medija ima metroid ovaj što izlazi 03.03 za 25 evra. Čini se nemoguće da je tako jeftino ali eto je. Ja naručio i stavio plaćanje prilikom preuzimanja. Ko želi nek učini isto. Jer igra košta minimalno 40 evra dalje. 

Matthew26 sub 25.2.2023 16:32
ursusc355 kaže...

U svijetu medija ima metroid ovaj što izlazi 03.03 za 25 evra. Čini se nemoguće da je tako jeftino ali eto je. Ja naručio i stavio plaćanje prilikom preuzimanja. Ko želi nek učini isto. Jer igra košta minimalno 40 evra dalje. 

 Nije to pojeftinilo toliko nego su oni pogrijesili kod unosa cijene. :p 

 

I ja sam uzeo i platio je 28€ sa postarinom. :) Doduse skuzili su pogresku odmah drugi dan, ali dio ekipe je iskoristio. S time da su mi drugi dan bez najave podigli cijenu na onu koja je trebala zapravo biti, pa sam ih onda zvao i svasta rekao... 

 

Sad je vise niti nema za naruciti kod njih. Valjda im prisjela greska. 

 

Kublach pon 27.2.2023 17:01
zabbax21 kaže...
zabbax21 kaže...

A jel zna tko kakve žnj '' pro '' bluetooth kontrolere za malo para? htio bi kupiti dva komada al mi se baš ne plaća premium cijena za prave.

 

Našo sam kopije pro kontrolera na aliexpressu za 20 eur po kom ( link  ) koje mislim kupit al mi se baš ne čeka mj dana da dođu, pa ako netko zna nešto slične takve cijene, svakako napišite. 

 Uzeo sam na kraju ove Joycon kopije sa Ali Expressa za 38 eur ( kod nas najjeftinije skoro 100 eur novi set ) došli 7 dana nakon što sam naručio. Izgledaju skroz isto ko pravi, sad je uptino kako će raditi 

 Gledam isto to, kakvi su dojmovi?

zabbax21 pon 27.2.2023 18:41
Kublach kaže...
zabbax21 kaže...
zabbax21 kaže...

A jel zna tko kakve žnj '' pro '' bluetooth kontrolere za malo para? htio bi kupiti dva komada al mi se baš ne plaća premium cijena za prave.

 

Našo sam kopije pro kontrolera na aliexpressu za 20 eur po kom ( link  ) koje mislim kupit al mi se baš ne čeka mj dana da dođu, pa ako netko zna nešto slične takve cijene, svakako napišite. 

 Uzeo sam na kraju ove Joycon kopije sa Ali Expressa za 38 eur ( kod nas najjeftinije skoro 100 eur novi set ) došli 7 dana nakon što sam naručio. Izgledaju skroz isto ko pravi, sad je uptino kako će raditi 

 Gledam isto to, kakvi su dojmovi?

 Kao pravi su i rade kao pravi, čak imaju i joycon drift kao pravi. 

Cansee pon 17.4.2023 08:51

ekipa nisam nikad imao switch, a čini mi se da ću to gledati da uzmem sljedeće zbog klinaca, mislim da su puno zabavnije igre za njih na switchu, pa sam htio pitati pošto nemam pojma stvarno kakva je situacija u nintendo svijetu, koje su neke must play igre, koje igre bi svakako preporučili da se igraju? ali ne nešto prestaro, recimo od 2015. pa do danas.

 

Cansee pon 17.4.2023 13:35
kratos091 kaže...
Pa Switch je izašao 2017. :D

Super Mario Bros Deluxe, Mario Kart 8, Super Mario Odysey

Racunaj da su igre nove 60€, polovne, 40-50. Jeftinije bas i nema

 

baš sam nedavno čitao članak u kojem je rečeno da je od tri velika prodavača konzola, Sony, MS i Nintendo, jedino Nintendo uspio ozbiljnije povećati broj svojih korisnika, Sony i MS uglavnom piče ljudi koji su igrali i prošle te konzole. Tako da očito Nintendo nešto radi kako treba, a cijene očito nisu baš manje, dapače. Možda ljudima dosta odgovara ta mobilnost konzole

MEGATAMA pon 17.4.2023 13:39
Cansee kaže...

ekipa nisam nikad imao switch, a čini mi se da ću to gledati da uzmem sljedeće zbog klinaca, mislim da su puno zabavnije igre za njih na switchu, pa sam htio pitati pošto nemam pojma stvarno kakva je situacija u nintendo svijetu, koje su neke must play igre, koje igre bi svakako preporučili da se igraju? ali ne nešto prestaro, recimo od 2015. pa do danas.

 

Moja kcer je 5 i pol pa obozava Spidermana i Rachet na Ps5 dok joj Switch vise nazalost nije bas zanimljiv pa moram djelit game time sa njom 😁

MEGATAMA pon 17.4.2023 13:55
Cansee kaže...
kratos091 kaže...
Pa Switch je izašao 2017. :D

Super Mario Bros Deluxe, Mario Kart 8, Super Mario Odysey

Racunaj da su igre nove 60€, polovne, 40-50. Jeftinije bas i nema

 

baš sam nedavno čitao članak u kojem je rečeno da je od tri velika prodavača konzola, Sony, MS i Nintendo, jedino Nintendo uspio ozbiljnije povećati broj svojih korisnika, Sony i MS uglavnom piče ljudi koji su igrali i prošle te konzole. Tako da očito Nintendo nešto radi kako treba, a cijene očito nisu baš manje, dapače. Možda ljudima dosta odgovara ta mobilnost konzole

Ako su usporedjivali sa prethodnom N generacijom to svakako jer se wiiu nije nikako prodao ali u usporedbi sa Wii cisto sumnjam da je tu Nintendo nesto drasticno povecao svoju bazu korisnika.

Stavio sam u Ps5 temu da je u proslom razdoblju Sony imao rast prodaje od 180% dok su u to isto vrijeme MS imali 18% a Nintendo cini mi se 28% pad prodaje u UK.

Gotov je Switch,ja sam sad zadnje uzeo Xenoblade 3 i Mario Rabbids 2 i nazalost iako sam veliki fan Xeno serijala i kupio sam sve igre ova trojka je previse "ista" kao prethodne igre vizualno/tehnicki i stavio sam igru na stranu za sad iako sam prosao 40+ sati

Radije cekaj NS2 ili kako ce se zvat

MEGATAMA ned 30.4.2023 14:11

Super Mario film bi sa danasnjim danom trebao prec milijardu dolara na kino blagajnama.

Nevjerovatno kolika je snaga i utjecaj Nintendo IPova i u 2023....tojest moglo bi se rec da su jaci nego ikad prije.

Shigeru je izjavio da se razmislja o daljnim ekranizacijama Nintendo likova,ja bih volio vidjet Zeldu,Metroida,naravno nastavak Maria....

Steta za Nintendo je da nisu imali novu veliku Mario igru da se izlazak poklopi sa filmom,to bi se prodavalo kao ludo.

 

Ali Nintendo se i ovako nema razloga zalit na prodaju svojih igara....

 

Top Ten Best-Selling Nintendo Switch Games (as of December 31st, 2022):

 

Mario Kart 8 Deluxe - 52.00 million (up from 48.41 million)

Animal Crossing: New Horizons - 41.59 million (up from 40.17 million)

Super Smash Bros. Ultimate - 30.44 million (up from 29.53 million)

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 29.00 million (up from 27.79 million)

Pokémon Sword and Shield - 25.68 million (up from 25.37 million)

Super Mario Odyssey - 25.12 million (up from 24.40 million)

Pokémon Scarlet & Violet - 20.61 million (NEW)

Super Mario Party - 18.79 million (up from 18.35 million)

Ring Fit Adventure - 15.22 million (up from 14.87 million

Pokémon: Let's Go, Pikachu! & Let's Go, Eevee! - 15.07 million (up from 14.81 million)

The numbers above are worldwide sales and include retail, digital, and copies bundled with hardware all combined.

antimadridista sri 3.5.2023 10:02

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluproizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo. E kad bi bar dobili Pokemon igru na ovoj razini...

dax-lax sri 3.5.2023 10:29
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

Cansee sri 3.5.2023 10:51
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

antimadridista sri 3.5.2023 10:53
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

 Ništa čudno. Pa današnji mobiteli imaju jači hardver od Switcha, a kamoli neki top PC. Ipak je riječ o prijenosnoj konzoli pa je bilo za očekivati da će emulatori brzo postati top za tu platformu, kao za 3DS ranije.

Cansee sri 3.5.2023 10:58
antimadridista kaže...
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

 Ništa čudno. Pa današnji mobiteli imaju jači hardver od Switcha, a kamoli neki top PC. Ipak je riječ o prijenosnoj konzoli pa je bilo za očekivati da će emulatori brzo postati top za tu platformu, kao za 3DS ranije.

 

da, ali ta igra nije napravljena za PC, već isključivo za nintendo switch zatvoreni sustav. U biti moje pitanje se odnosi samo na igre izvorno do Nintenda, tipa zelda, super mario itd. Ne misim na ove koje su portane na nintendo

antimadridista sri 3.5.2023 11:20

Kužim, ali razlika u jačini hardvera je toliko ogromna da ne čudi da emulatori rade bolje nego originalni hardver. A igra ulogu i to da je emulator za Switch u razvoju već godinama pa je to već došlo na top razinu. Čak je u razvoju i Switch emulator za mobitel koji radi ok u dosta igara. Za godinu dvije očekuje se da će Switch igre raditi bez problema na mobitelima u full brzini.

dax-lax sri 3.5.2023 13:39
Cansee kaže...
dax-lax kaže...
antimadridista kaže...

Nije da serem po onima koji piratiziraju ali za takvu igretinu ću radije pričekati da izađe i platiti ju jer se vidi koliko je truda i vremena uloženo u igru i koliko detalja ima. Nikad mi za takvu igru nije problem platiti. U moru današnjih poluporizvoda, igre poput Zelde su kao penicilin za gamere. Samo kad čujem soundtrack znam da je to to, bez da gledam išta drugo.

 Također mi nije problem platiti za takvu igru. Ne očekujem ništa manje nego kod botw-a, a ona je bila vrh.

Ono što mi ne pada na pamet je kupovati switch samo za tu igru, s najčešće puno lošijim preformansama nego na emulatorima. 

 

ovo nisam znao. Pa jel to moguće da je tako?

 Nije switch bila nešto jaka konzola ni po samom izlasku. Vrijeme ide dalje, kao i performanse pa steam deck vrti to bolje, a i on nije baš naročito jak.

Svojedobno sam Botw na cemu emulatoru, 8600k + rx580 4GB, vrtio 4k 60. 

Priznajem, nisu mi čak ni te lošije performanse nepremostive na switchu, no ja drugu igru osim zelde nisam ni tražio igrati pa mi kupnja konzole nema smisla nikakvog. Nemam dece.

GrimReaperKC čet 4.5.2023 17:09

ja se nadam da ce iduca genracije konzole moci vrtit 4k60 uz pomoc DLSS-a sa nekim 2k handheld hibridom to bi bilo odlično.

 

i naravno enhanced verzija nove zelde 

 

no nintendo je u pitanju, pa možda previše tražim