Prison Breaker uto 5.1.2010 15:49

Ja ni post ne mogu napisat kako treba. Napisem tekst, odem na "pošalji", kad ono meni izbaci "Stranice nedostupne". Refresham, ali ista stvar. Bezveze pisem i ovaj post kad znam da ga nece uspjeti objaviti.

 

No, nadajmo se da je to samo danas. :)

Miro uto 5.1.2010 16:17

U pravu ste bilo je problema (jedan od starijih switcheva zaželio se mirovine, pa je počeo raditi probleme). Tijekom dana napravljene su pretumbacije, ali kao privremeno rješenje, pa su i dalje mogući povremeni problemi.

 

Molimo vas za strpljivost i ispričavamo se zbog prošlih i budućih otežanih spajanja!

Armor uto 5.1.2010 19:03

Već je sad super kak je bilo.

Nakon moje prve poruke u ovoj temi jedno 2h mogel sam samo gledati forum, nije se otvarala ni jedna tema.

 

Glavno da je (djelomično) sređeno, tj. da službeno znamo kaj je bilo!

Koji smo Bugoholičari, malo ponestane i odma dršćemoCool

denix čet 7.1.2010 14:02
Miro kaže...

U pravu ste bilo je problema (jedan od starijih switcheva zaželio se mirovine, pa je počeo raditi probleme). Tijekom dana napravljene su pretumbacije, ali kao privremeno rješenje, pa su i dalje mogući povremeni problemi.

 

Molimo vas za strpljivost i ispričavamo se zbog prošlih i budućih otežanih spajanja!

 

luckyluke kaže...

Meni je još uvijek spor.

Jeste riješili te tehničke probleme?

 

Nisu skroz Izlanuo se

luckyluke čet 7.1.2010 14:11
denix kaže...
Miro kaže...

U pravu ste bilo je problema (jedan od starijih switcheva zaželio se mirovine, pa je počeo raditi probleme). Tijekom dana napravljene su pretumbacije, ali kao privremeno rješenje, pa su i dalje mogući povremeni problemi.

 

Molimo vas za strpljivost i ispričavamo se zbog prošlih i budućih otežanih spajanja!

 

luckyluke kaže...

Meni je još uvijek spor.

Jeste riješili te tehničke probleme?

 

Nisu skroz Izlanuo se

Vidim da nisu...

Svako malo mi se pojavljuje,stranice trenutno nedostupne.Neodlučan

maxy0 pet 3.7.2015 22:53

kada pokrenem bug forum malo mi je zatamni cijeli zaslon i ne mogu nista kliknuti, i to samo na tom tabu, gdje je bug upaljen, i onda moram refreshati

kako da to maknnem, pretpostavaljam da je neki virus ili se neko smece instaliralo, jer imao sam dosta onih pop upova reklama prije par dana

 

encoding ned 29.10.2023 17:41

Ispravite me ako postoji dežurna tema za ovo, nisam mogao naći

 

Zadnjih cca tjedan dana bug.hr i forum.bug.hr su strašno spori. Imam optiku, speedtest pokazuje OK, testirao sam preko mobilnog interneta na mobitelu i laptopu, isti rezultat. Učitavanje traje 10+ sekundi. 

 

Nisam siguran imate li kakve metrike i priča li itko o tome ili svatko možda misli da samo njemu šteka. Evo teme da pa podijelimo iskustva. Ako nisam jedini, eto Bugovcima razloga da pingaju svog ISP-a oko usluge koju plaćaju jer nešto opako šteka u zadnje vrijeme