Marko :D čet 7.12.2023 17:28

Može netko od moderatora promijeniti naziv ove teme u nešto prikladnije? "routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW" nema niti jedan razmak, pa se sve prikazuje kao jedno i radi problem kod prikaza desktop verzije foruma na mobilnim uređajima. Hvala!

Miro čet 7.12.2023 20:05
Marko :D kaže...

Može netko od moderatora promijeniti naziv ove teme u nešto prikladnije? "routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW" nema niti jedan razmak, pa se sve prikazuje kao jedno i radi problem kod prikaza desktop verzije foruma na mobilnim uređajima. Hvala!

 Je li sada bolje?

 

BTW - kako ti se da ići na desktop verziju na mobitelu?

 

Pa baš zato (da se ne mora to raditi) je pri odlasku na m.forumu za defaultnu, prvu stranicu stavljen kronološki prikaz aktivnih tema.

Marko :D čet 7.12.2023 20:41
Miro kaže...
Marko :D kaže...

Može netko od moderatora promijeniti naziv ove teme u nešto prikladnije? "routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW" nema niti jedan razmak, pa se sve prikazuje kao jedno i radi problem kod prikaza desktop verzije foruma na mobilnim uređajima. Hvala!

 Je li sada bolje?

Hvala. Sad je normalno.

 

Miro kaže...
Marko :D kaže...

Može netko od moderatora promijeniti naziv ove teme u nešto prikladnije? "routeri,m.hotspot,antene,operateri,FW" nema niti jedan razmak, pa se sve prikazuje kao jedno i radi problem kod prikaza desktop verzije foruma na mobilnim uređajima. Hvala!

BTW - kako ti se da ići na desktop verziju na mobitelu?

 

Pa baš zato (da se ne mora to raditi) je pri odlasku na m.forumu za defaultnu, prvu stranicu stavljen kronološki prikaz aktivnih tema.

Navikao sam na nju, ima više opcija od mobilne, pa mi je bolja. Mobilnu sam koristio dva puta i ubrzo odustao.

Marko :D uto 12.12.2023 16:32

Imam još jedan zanimljiv problem. Inače mogu lijepo formatirati poruku, ali ovoj temi ne mogu. Normalno napišem poruku, ostavim prazne redove, ali kad je pošaljem, poruka bude sva u jednom paragrafu. Pokušao sam urediti, dodati po dva prazna reda—nula bodova.

 

Ali ovdje, recimo, radi bez ikakvih problema.