Filmovi, TV serije, glazba...

Ne mogu se sjetit imena filma...

Logitech Gaming sri 15.4.2009 17:49
leo_819 kaže...

na kraju će ispast da je taj ćelavi Pamela Anderson...možeš li barem reći koje godine si gledao taj film?

 cekaj ako ne zelis pomoc nemoj........eto ne treba mi pomoc.......nije bitno koje san godine gledao film ........... kad bi ti ja rekao sto bi ti pretpostavio da je tada snimljen ili nesto??



molia bi lock na ovu temu.....sam cu pokusat naci..
leo_819 sri 15.4.2009 17:58
Logitech Gaming kaže...
leo_819 kaže...

na kraju će ispast da je taj ćelavi Pamela Anderson...možeš li barem reći koje godine si gledao taj film?

 cekaj ako ne zelis pomoc nemoj........eto ne treba mi pomoc.......nije bitno koje san godine gledao film ........... kad bi ti ja rekao sto bi ti pretpostavio da je tada snimljen ili nesto??



molia bi lock na ovu temu.....sam cu pokusat naci..
 joj bože dragi samo želim pomoći... neću se više petljati... never mind
deja_vu čet 16.4.2009 22:39
Logitech Gaming kaže...

omg muci.....nasao sam sta se ti petljas tu bezze spamas!!!

 sta sam ja kriv sta ne znas sta zelis, ocito da ti spamas mogao si jednostavno pogledati u goolge i nasao bi bez brige ali si jednostavno lijen i sada jos bezobrazan
MaxyBoy kaže...

...

 

 

EDIT: nisam vidio drugu stranu

 lol
Armor čet 16.4.2009 22:53

Evo mojeg pitanja:

 

Tražim jedan film kojeg sam gledal prije nekih god. dana (posudil iz videoteke)

Ne znam mu ime i zato naravno i pitam.

 

Uglavnom radnju itekako dobro znam; Radi se o 2 klana ninđi u feudalnoj Kini. Oni su prijetnja caru, imaju posebne moći, a ne zna se ni gdje žive pa ih se on hoće riješiti. Poziva poglavare tih klanova i traži od njih da odaberu najbolje iz svojih plemena. Dva najbolja iz tih klanova ujedno se potajno sastaju jer su zaljubljeni (muško i žensko da ne bi bilo...)

 

Evo ak neko zna nek mi veli, silno hoću taj film ponovo gledati.

Zahvaljujem unaprijed

leo_819 čet 16.4.2009 22:56
Armor kaže...

Evo mojeg pitanja:

 

Tražim jedan film kojeg sam gledal prije nekih god. dana (posudil iz videoteke)

Ne znam mu ime i zato naravno i pitam.

 

Uglavnom radnju itekako dobro znam; Radi se o 2 klana ninđi u feudalnoj Kini. Oni su prijetnja caru, imaju posebne moći, a ne zna se ni gdje žive pa ih se on hoće riješiti. Poziva poglavare tih klanova i traži od njih da odaberu najbolje iz svojih plemena. Dva najbolja iz tih klanova ujedno se potajno sastaju jer su zaljubljeni (muško i žensko da ne bi bilo...)

 

Evo ak neko zna nek mi veli, silno hoću taj film ponovo gledati.

Zahvaljujem unaprijed

 zvuči mi previše poznato, ako se sjetim javim ti
thuglife čet 16.4.2009 22:59
Armor kaže...

Evo mojeg pitanja:

 

Tražim jedan film kojeg sam gledal prije nekih god. dana (posudil iz videoteke)

Ne znam mu ime i zato naravno i pitam.

 

Uglavnom radnju itekako dobro znam; Radi se o 2 klana ninđi u feudalnoj Kini. Oni su prijetnja caru, imaju posebne moći, a ne zna se ni gdje žive pa ih se on hoće riješiti. Poziva poglavare tih klanova i traži od njih da odaberu najbolje iz svojih plemena. Dva najbolja iz tih klanova ujedno se potajno sastaju jer su zaljubljeni (muško i žensko da ne bi bilo...)

 

Evo ak neko zna nek mi veli, silno hoću taj film ponovo gledati.

Zahvaljujem unaprijed

  Power rengers
hahahaha
Ma nz ako se sitin javit ću ti 
dogman čet 16.4.2009 23:04

znam ja 100% na koji film mislis.........LITLE MAN (takk se zove)......dvojica crnja.....jedan patuljak,pa oni pljackaju neki dragulj,banke i takk....gazda im zajeban,uvijek kuba u ustima

Armor čet 16.4.2009 23:09

Evo još informacija:

 

Ta ženska imala je ubitačni pogled (njezina moć), ovaj iz drugog klana neku vrstu "Max Payne" efekta. Ona ga je ubila jer joj je to dopustil. Naime, car je obećal da će ostaviti slobodno selo i ljude sa one strane gdje samo jedan ostane.

Ona je jedina preživjela ali je car već počel uništavati njezino selo.

Tada je došla izravno kod cara i doslovno si iskopala oči.

Kasnije je, na kraju filma, opet progledala.

 

@gamer, pa da znam imena glumaca sam se bi snašel, ne pitam onak bezveze...

 

EDIT: nije Promise ak neko na to pomisli

leo_819 čet 16.4.2009 23:25
dogman kaže...

znam ja 100% na koji film mislis.........LITLE MAN (takk se zove)......dvojica crnja.....jedan patuljak,pa oni pljackaju neki dragulj,banke i takk....gazda im zajeban,uvijek kuba u ustima

 rješili smo ovo od logitech-a... sad je na redu armor molim ljepo Osmijeh
Armor čet 16.4.2009 23:32
amanar kaže...

Nisam siguran da ovaj odgovara ali s obzirom da se radi o ninjama prije bi bila radnja u Japanu. Naziv filma je Shinobi, napravljen po uzoru na novelu, pa mangu te anime seriju Basilisk: Kouga Ninpou Chou pa baci pogled na http://www.imdb.com/title/tt0475723/  . Radnja je slicna onome sto si opisao pa se nadam da ce ti pomoci.

To je to!
Zahvaljujem prijatelju

Eto tu se potvrđuje moja priča, da, fulal sam jer se radi o Japanu...

Preporučujem svima da pogledaju.
amanar još jednom thx
Logitech Gaming sub 18.4.2009 01:22
emerik kaže...

Ova tema je glupa od početka.Onaj koji ju se počeo nije imao što raditi ( jer je na praznicima ) i onda je otvorio tu glupu temu.

 glup si ti........eto sto...eto puklo me da na praznicima pogledam taj film....ti uvijek moras nesto komentirat............nemoj spamat ako ti je glupa tema sta komentiras koji k****.....admini ja se ispricavam ali nije mu prvi put da ovako s ovim glupim upadicama.......meni je trebao neki film...evo sad se drugi javio znaci nije glupa .............ipak su mi svi pomogli i pomogli su onome.... sto je trazio isto film...


I btw MILAN ti je dobar =) hahhaaha BARCA 4ever
leo_819 ned 5.7.2009 17:09

da ne otvaram novu temu, film je dosta poznat uglavnom jedno 4-5 ljudi koji su krali(valjda) i odlučili kako ce sve raspodijelit no u tome ih omete jedan od njih koji ih zezne, sve uzme sebi i kupi sve šta su htjeli oni sami znam da je bio u pitanju Aston Martin Vanquish, bila je jedna zgodna dama (plavuša ja mislim) koju su poslali da izvidi situaciju i "zamaskirala" se kao da radi tamo gdje postavaljaju tzv. kabelske... to je sve što se sjećam

Paolo2612 ned 5.7.2009 17:12
leo_819 kaže...

da ne otvaram novu temu, film je dosta poznat uglavnom jedno 4-5 ljudi koji su krali(valjda) i odlučili kako ce sve raspodijelit no u tome ih omete jedan od njih koji ih zezne, sve uzme sebi i kupi sve šta su htjeli oni sami znam da je bio u pitanju Aston Martin Vanquish, bila je jedna zgodna dama (plavuša ja mislim) koju su poslali da izvidi situaciju i "zamaskirala" se kao da radi tamo gdje postavaljaju tzv. kabelske... to je sve što se sjećam

http://www.imdb.com/title/tt0317740/

Ivan_hacker ned 13.3.2011 20:24

Da ne otvaram novu temu ovdje ću postat.Film sam gledao prije godinu i pol.Neznam imena glumaca ali zapamtio sam jednu scenu gdje glavni lik gađa strijelama,a kada mu nestane strijela podignu kokoš s poda i nju ispali.

dogman pet 8.4.2011 19:19

Poz,ne mogu se sjetiti filma kojeg sam gledao davno(prije 7-8 god ako ne i vise)

UKRATKO RADNJA:u filmu se radi o nekom cudovistu (dinosaurusiu) ,.....Pocetak pocinje kada jedan mladic dobije neki kip u obliku dinosaurusa,sutradan kada se probudi ispod kreveta od tog kipa postane pravi dinosaurcic koji kasnije izrasta u ogromnog dinosaurusa,.......radi se o starijem dobu ,tamo kada su ljudi gradili dvorce,....kada se ratovalo strjelama ,macevima,.....i tako taj mladic (oko 20-30 god) vodi tog dinosaurusa sa sobom i zajedno brane dvorac svoj,.....moram da napomenem da taj dinosaurcic jede dosta zeljeza ,......i kraj filma: taj dinosaurus zavrsi u vodi gdje se skameni jer u sebi sadrzi metale........to je to,ukratko,.....stariji je film