Filmovi, TV serije, glazba...

Ne mogu se sjetit imena filma...

Lovac pon 22.5.2017 21:38

Nije baš film, ali pitala me rođakinja za crtanu seriju koja se prikazivala pred cca 15 godina.
Zapamtila je samo:

- ljudi, a možda i životinje kao likovi

- oružja su bile kao neke orgulje ili klavir u koji su stavljali bušene kartice i glazbom napadali drugu stranu

- dvije konfliktne strane su tragale za notama koje nedostaju kao za ultimativno oružje

Šturo i ja nisam uspio ništa iskopati, no ako imate ideje, jako su dobrodošle.

Karlo796 čet 1.6.2017 00:58

Ovako, film zadnji put gledao kao klinac negdje oko 2005 godine, radnja je : pocetka filma prikazan škorpion na pjesku u pustinji naravno i ide kamera prema autu, sredisnja radnja je pljackanje kasina od strane cca 6 likova koji su odjeveni u razlicite kostime, jedan od njih u elvisa presleya, jedan od njih bude ranjen te ga odvuku u helikopter ali ne upije prezivit....pa eto ako netko kojim slucajem zna ime filma bio bi jako zahvalan....hvala

0x4c756b61 čet 1.6.2017 01:01
Karlo796 kaže...
Ovako, film zadnji put gledao kao klinac negdje oko 2005 godine, radnja je : pocetka filma prikazan škorpion na pjesku u pustinji naravno i ide kamera prema autu, sredisnja radnja je pljackanje kasina od strane cca 6 likova koji su odjeveni u razlicite kostime, jedan od njih u elvisa presleya, jedan od njih bude ranjen te ga odvuku u helikopter ali ne upije prezivit....pa eto ako netko kojim slucajem zna ime filma bio bi jako zahvalan....hvala

3000 Miles to Graceland

Bernard Huky Hux sub 3.6.2017 21:59

moože pomoć?

 

radnja filma počinje: Puše jaki vjetar u gradu i odnese papire ženi. Prikupi ih mladi pisac koji se zaljubi u nju. Ona se poćinje viđati sa njim, da bi to saznao njen suprug koji ga ubije.
Sve to prizna suprugi i skupa kriju istinu od policije koja vodi istragu. 

 

hvala :)

vrinho čet 29.6.2017 15:47

Stari horor, 70' ili 80', b film... Ko klinac sam ga gledao i znam da mi je bio dosta strašan. Obitelj se seli ili ide na odmor u neki dvorac/stari hotel i otkriju da je nešto u podrumu, neko stvorenje. U podrumu je poplavljeno i nađu mrtvaca kako pluta raskomadano jednom prilikom, to je pretežito sve čega se sjećam. Gledali smo na vhs-u i koliko me sjećanje služi film se zvao ljudožder na našem a kako mu je original ne mogu naći nikako, hilfe

maxy0 ned 19.8.2018 17:29

Jedan stari film, prije puno godina sam ga gledao. Ima neke veze s ogledalima, tj kad taj glavni lik pogleda u ogledalo vidi neko stvorenje i svaki put kad pogleda u bilo koje ogledalo njemi se nesto desi. Jel zna tko?

Endymon ned 14.3.2021 12:44

Pozdrav ljudi. Trazim jedan film. Radi se o momku i djevojci. Ugl on je neki kao americki vojnik koji ide u rat u Irak. I tamo valjda na dopustu upoznaje tu curu koja je druge religije. I onda on nju pokusava dovesti u Ameriku. Ali normalno budr jako puno problema kako oko vjere tako i same politike.

Lovac pon 10.10.2022 19:25

Noviji datum, horror/thriller.

Znači ekipa ide u kao cryo-san u podzemnom bunkeru kao dio nekog testa i sjećam se da se probude i da je prvo dolje bio raspašoj te kad su konačno došli van, istražuju i ispada da je meteor stvarno pao na Zemlju. Ili možda nije o.O

Je šturo, ali ako nekom sine, pusa.

60nine pon 10.10.2022 20:04
Lovac kaže...

Noviji datum, horror/thriller.

Znači ekipa ide u kao cryo-san u podzemnom bunkeru kao dio nekog testa i sjećam se da se probude i da je prvo dolje bio raspašoj te kad su konačno došli van, istražuju i ispada da je meteor stvarno pao na Zemlju. Ili možda nije o.O

Je šturo, ali ako nekom sine, pusa.

 

 

"400 days" možda?

ring4ping pon 10.10.2022 20:06
maxy0 kaže...

Jedan stari film, prije puno godina sam ga gledao. Ima neke veze s ogledalima, tj kad taj glavni lik pogleda u ogledalo vidi neko stvorenje i svaki put kad pogleda u bilo koje ogledalo njemi se nesto desi. Jel zna tko?

 Jel možda ovaj..Oculus ili...Mirrors.

Lovac uto 11.10.2022 21:24
60nine kaže...
Lovac kaže...

 

 

"400 days" možda?

 Eee to je taj... Mislio bi da ću se sjetiti "Shawa" iz serije Chuck. Puno hvala!

4.4/10 uff jesu ga nakudili, a meni baš zvoni da nije bio loš.

60nine uto 11.10.2022 21:59
Lovac kaže...
60nine kaže...
Lovac kaže...

 

 

"400 days" možda?

 Eee to je taj... Mislio bi da ću se sjetiti "Shawa" iz serije Chuck. Puno hvala!

4.4/10 uff jesu ga nakudili, a meni baš zvoni da nije bio loš.

 

 

nema na čemu... čim si spomenuo bunker i eksperiment, pao mi je napamet samo se isto nisam mogao sjetit kak se zove, al sam zguglao po ključnim riječima :)

 

bio je onak, li-la... zanimljiva tema, al mogli su to bolje isfurat