Filmovi, TV serije, glazba...

Ne mogu se sjetit imena filma...

Logitech Gaming pon 13.4.2009 15:21

Nzn sad tocno ni kako ide film znam da ih ima u nekoliko nastavaka....i da je komedija teska =)....oni su stalno pljackali banke ja mislim da ih je bilo 3 nisam siguran...a ovaj njihov voda je stalno ima cigaru u ustima.....sjecam se jedne scene kada su imali dvije iste torbe u 1.su bili novci a u drugoj neke sitnice(majica itd..itd.. ja mislim da je cak bila oprema za opljackat banku)i onda su tu torbu s novcem slucajno ubacili u kontenjer a ostavili te sitnice sto su se trebali rijesit....

 

 

Eto ako netko zna....

 

I ja mislim da im je voda bia celav =) nisam siguran

 

 

 

 

AKO ZNATE........ =) =) =) =)

deja_vu sri 15.4.2009 16:03
Logitech Gaming kaže...

Nzn sad tocno ni kako ide film znam da ih ima u nekoliko nastavaka....i da je komedija teska =)....oni su stalno pljackali banke ja mislim da ih je bilo 3 nisam siguran...a ovaj njihov voda je stalno ima cigaru u ustima.....sjecam se jedne scene kada su imali dvije iste torbe u 1.su bili novci a u drugoj neke sitnice(majica itd..itd.. ja mislim da je cak bila oprema za opljackat banku)i onda su tu torbu s novcem slucajno ubacili u kontenjer a ostavili te sitnice sto su se trebali rijesit....

 

 

Eto ako netko zna....

 

I ja mislim da im je voda bia celav =) nisam siguran

 

 

 

 

AKO ZNATE........ =) =) =) =)

 daj barem jednog glumca, to moras znati
Logitech Gaming sri 15.4.2009 16:32

stariji film glumce neznam lokacija amerika

 

znam scenu pise ti gore u prvom postu ali cak mislim da je glumac oni mali celavi sto se zvao u jednom filmu LEO GETZ kako se zove onaj film uf.ff...ff.smrtonosno oruzje.....taj je ja mislim glumac

Bellatrix sri 15.4.2009 17:33
Logitech Gaming kaže...
Logitech Gaming kaže...

ja mislim da cak je ima li ovaj film nastavke??

 edit:bellatrix kako se zove taj film ona prva slika mi je jako poznata :D slici tome filmu
 To ti je deny de vito. Proguglaj malo i pogledaj nazive filmova koje je glumio.
Možda se podsjetiš!