fer-de-lance ned 25.6.2023 16:18

Je, From je cijela druga sezona komotno mogla stati u jedan film, još bi i to bilo razvučeno...

A opet, samo misterija i nosi sve, i to je prokletstvo, jer čim otkriju kaj se stvarno događa odmah više nema smisla nastavljati.

A ovaj kraj zadnje epizode s Tabithom ih sad prisiljava da počnu odmatati klupko.

 

A sad čekanje 15 mjeseci...

 

Gajotres ned 25.6.2023 16:21

Meni je najblesavije što svi sve skrivaju. Žena taji što je pod zemljom i odakle ovi izlaze, ovi taje jednog ubijenog, plus autopsija razvlaće epizodu ono BMK što je on tamo idemo o emocijama pričat, Boyd taji što je sve vidio u šumi.

Ono dvoje kao zabrinuti roditelji a večinu vremena im nije stalo do djece. Ništa se ne objašnjava samo uvode nove elemente misterije

Hexfire ned 25.6.2023 17:44

Odgledao napokon The Last of Us. Baš me iznenadilo koliko mi je dobra bila. Ustvari je jedino negativno (u nedostatku bolje riječi) što mogu reći isključivo moj problem što sam unaprijed znao sve što će se dogoditi pa dosta stvari ne "udari" kako bi trebalo. Casting je ispao stvarno odličan iako sam bio malo skeptičan oko Ellie. U kontekstu serije ima puno više smisla da je zrelija i manje naivna nego u igri. Interakcija između nje i Joela je pogođena kako treba, ne bih se bunio da je bilo i više bantera. Šteta da sve epizode nisu bile još malo dulje ili barem sve od sat vremena. Mislim da je treća bila nepotrebno duga, a kod nekih je možda falila još koja minuta. Nisam imao neka velika očekivanja u početku jer je i sama igra praktički film, ali drago mi je da su me razuvjerili. Baš me zanima u kojem smjeru će ići druga sezona.  

 

 

Počeo sam drugu sezonu Abbott Elementary. I dalje mi je jako simpatična ta ekipa, preporučam.

Milka30 ned 25.6.2023 18:42

 

Pogledao zadnju From, ako je to zaista zadnja epizoda .

Cjelokupne dvije sezone padaju u vodu zbog zadnje 2-3 minute.

Serija je inaće meni oko 7 / 10, a ako je S02 E10 zaista zadnja, zbog te 2-3 minute je 2 / 10.

fer-de-lance uto 27.6.2023 14:40

Ovisi kaj je za tebe                 

 

Prva sezona super, a druga je super ak ti je Marisol bila ok ili super....

 

Inače, Under the dome i nije tak loš, samo stilski namijenjen uskom krugu ljudi.

 

MEGATAMA pon 3.7.2023 23:25

Nova sezona Witchera,pogledao tih 5 epizoda i meni osobno ovo je podosta ispod prve dvije sezone...nesto se promjenilo...izgubilo,ne znam ali nije na prijasnjoj razini.

Nova sezona DC Titansa....prijasnje su bile ok,ova je za sad uzas.Najveci fokus i "napetost" su umjesto price,akcije,borbi....gay romansa 2 lika...?

Nekako mi se cini da ce i ovo bit otkazano nakon ove sezone.

 

SamoPitam3 uto 4.7.2023 00:22

The Bear... Nelosa druga sezona. Meni bolja i od prve. Witcher me je zesce razocarao kako je krenula ova polusezona. Bojim se da ce to zavrsiti gao GoT. Cak izgleda i glavnog glumca mjenjaju u slijedecoj sezoni

Mitohondri uto 4.7.2023 10:49

naravno da je Witcher los, kad su poceli jos jace srat sa americkim woke i diversity sranjima, do te mjere da ih je Henry odjebao jer se ne drze vise knjiga nimalo. odradio je 3. sezonu i otisao

 

takoder vise nije vezan ni za DC i ulogu supermana, pa ima vremena konacno raditi sto zeli

 

sad ce raditi Warhammer 40000 i to ne samo kao glavni glumac, vec i kao glavni producent, sto znaci da je serija "njegova" i da ce bit kako treba 

love2ml86 uto 4.7.2023 21:59

Spoiler pitanje za finale Silosa pa ako netko zna 

Zna li tko zašto su na hard disku i na van silosa lažirali da je lijepo vani, zelenilo i ptice itd.? (a prikazuju cijelo vrijeme ružnu stvarnost za koju smo mislili da je lažirana a nije)

HOME123456 uto 4.7.2023 23:03
love2ml86 kaže...

Spoiler pitanje za finale Silosa pa ako netko zna 

Zna li tko zašto su na hard disku i na van silosa lažirali da je lijepo vani, zelenilo i ptice itd.? (a prikazuju cijelo vrijeme ružnu stvarnost za koju smo mislili da je lažirana a nije)

 Da nam uvale dupli zajeb 😊

Damir22 sri 5.7.2023 07:58

Da, nakon sto potrose cijelu sezonu smisljajuci intrige, zakulisne igre, motive i odnose likova gurajuci sve u smijeru da nesto ne stima, da vani nije onako kako se prikazuje, na kraju ispadne da ne samo da je tocno tako, vec i gore.

Nigdje se izricito ne naglasava da vodstvo silosa ustvari zna ista vise od prosjecnog stanovnika, tako da, bit ce zanimljivo. Samo se nadam da pricu nece sad skrenuti u neku daleku proslost pa sezonu potrositi na prevelika objasnjavanja bez aktualnih likova. A nekako mi nista drugo ne pada na pamet kako mogu nastaviti s ovim likovima.....

fer-de-lance sri 5.7.2023 08:54

Moja teorija je da bude ova vani naišla na neka plemena koja su mutirala od radijacije i žive u mad max stilu i planiraju raidove po silosima.

Bilo bi logično.

A sistem silosa su skoro pa copy-pasteali iz Fallouta, pa bi bilo logično da i radnja ide u sličnom smjeru.

 

Hexfire sri 5.7.2023 09:27
Damir22 kaže...
Da, no cini mi se da uskoro krece i fallout serija, bit ce zanimljivo vidjeti....

 A zbog čega mislite da Silo neće slijediti knjige? Ne vidim razloga zašto bi uopće izmišljali toplu vodu kad su knjige odlične.

BeLLicus sri 5.7.2023 09:52

Ne gledam ništa trenutno i tako je već dugo vremena, što god krenem smori me nakon par epizoda, nema tu ništa što me zaljepi za tv i da palim epizodu za epizodom kao što su to radile serije nekad, sve jedva čekaš da završi. Možda sam ostario tko će ga znati... 

Posmatrač sri 5.7.2023 10:28
BeLLicus kaže...

Ne gledam ništa trenutno i tako je već dugo vremena, što god krenem smori me nakon par epizoda, nema tu ništa što me zaljepi za tv i da palim epizodu za epizodom kao što su to radile serije nekad, sve jedva čekaš da završi. Možda sam ostario tko će ga znati... 

 Nisi jedini. Nema vise ni nordic serija.....

 

Cansee sri 5.7.2023 11:04
BeLLicus kaže...

Ne gledam ništa trenutno i tako je već dugo vremena, što god krenem smori me nakon par epizoda, nema tu ništa što me zaljepi za tv i da palim epizodu za epizodom kao što su to radile serije nekad, sve jedva čekaš da završi. Možda sam ostario tko će ga znati... 

 

ma ja isto ništa, tu i tamo si pustim po epizodu nekog sitcoma, always sunny in philadelphia ili office ili prijatelje. Davno su prošla vremena kada me serija toliko zaokupirala da sam odmah nakon kraja morao pogledati 10 minuta sljedeće koliko je bilo zanimljivo, pa onda na kraju pogledaš i tu cijelu epizodu, pa onda još 10 minuta iduće. 

 

Čitam knjige, to mi je postala puno bolja zanimacija

Apachy sri 5.7.2023 11:10

također, malo vrtim prijatelje tu i tamo, a nedavno počeo sa ženom x-files - zadnji vikend 4 epke u komadu, toje prva serija nakon dosta vremena da se baš veselim gledati

od novijeg baš ništa.

Mitohondri sri 5.7.2023 11:25