vlatko pet 19.8.2016 20:04

Imam pitanje za iskusnije airsoftere.

Dobio sam jučer novu pušku sam maxairsofta, model Cybergun GSG-522, metalna puška.

Uglavnom  ne radi hop-up, znači uopće ne reagira kad ga podešavam.

Naravno puška je pod garancijom ali me zanima dali ima nekakva caka da se može to riješiti da ne kompliciram sa slanjem u Sloveniju?

kruskar pet 19.8.2016 21:50
vlatko kaže...

Imam pitanje za iskusnije airsoftere.

Dobio sam jučer novu pušku sam maxairsofta, model Cybergun GSG-522, metalna puška.

Uglavnom  ne radi hop-up, znači uopće ne reagira kad ga podešavam.

Naravno puška je pod garancijom ali me zanima dali ima nekakva caka da se može to riješiti da ne kompliciram sa slanjem u Sloveniju?

 Bez rastavljanja nema ništa odnosno rastaviš izgubiš garanciju,tako da bolje ju pošalji u sloveniju ;)

Ja kontam da je hop up gumica u banani i da ne odrađuje svoj posao kako treba.

 

L.P.

kruskar pon 2.1.2017 16:14
noaantic kaže...
Znimalo me mogu li kupovat pljuce u hristo airsoft ducanu ako imam 16 godina

 Nisam siguran ali mislim da nećeš moć,javi im se na facebooku pa pitaj.

kruskar uto 30.1.2018 07:26

Nakon 4g pauze vračam se aktivnosti u AT-u :)

Samo ovaj puta campam :P :P 

Well MB02

6.01 precizna cijev

g&g gumica

170 opruga(530-540fps-a).

6-9x40 optika,kontam prigušivać nabavit i odradit jedan ludi skin snipa što sam u BF4 koristio :D 

Aytro sri 12.12.2018 21:00

Pozdrav,

 

Imam gsg 522 i tijekom pucanja je samo prestala radit i ne reagira na bateriju iako je baterija puna,kada stavim bateriju i okidam samo se baterija i kablovi pregrijavaju a replika ne reagira,dali mozda netko zna sto bi moglo bit? 

 

U naprijed hvala...

Drago pet 8.3.2019 14:42
King of the hill kaže...

Koliko star moras biti da pocnes sa airsoftom.

 

Neki klubovi, ovisno o pravilniku, puštaju na treninge i mlađe (na susrete u pravilu nitko ne pušta mlađe od 18), ali isključivo u pratnji odrasloga koji onda i odgovara za njega. 

Skullscar1989 pon 24.5.2021 20:48

Pitanje za airsoft... Nisam se nikada bavio time i ne znam ni gdje početi. Imate kakvu preporuku za početno oružje? Ne bih išao na neke susrete i što ja znam, čisto da imam kod kuće kad mi dođe volja gađati mete i tako haha