kruskar ned 22.9.2013 17:04
cod4gamer kaže...

oduvijek mi je zelja bila sudjelovati u airsoftu ali nazalost nema toga kod mene :/ decki blago vam se ;-)

Odakle si? Možda i ima airsofta i kod tebe(ima nas airsoftera po cijeloj RH),uglavnom pljuce su od 390fps do 580fps.

 

EDIT
Ja ću vjerojatno morati sad koji trening propustiti jer sam danas s desnom nogom u šaht upo(na treningu) i sad teško mičem nogu kasnije ću na traumu otići pa vidjeti.

kivic15 ned 22.9.2013 17:45

ja se bavim s zračnicama i plinskim oružjem,ali mogu ići i na airsoft(cca.15 km udaljeno),tako da pitajte šta god hoćete...p.s. mislim da već ima tema o ovom..

cod4gamer ned 22.9.2013 17:57
kruskar kaže...
cod4gamer kaže...

oduvijek mi je zelja bila sudjelovati u airsoftu ali nazalost nema toga kod mene :/ decki blago vam se ;-)

Odakle si? Možda i ima airsofta i kod tebe(ima nas airsoftera po cijeloj RH),uglavnom pljuce su od 390fps do 580fps.

 

EDIT
Ja ću vjerojatno morati sad koji trening propustiti jer sam danas s desnom nogom u šaht upo(na treningu) i sad teško mičem nogu kasnije ću na traumu otići pa vidjeti.

nema nema raspitao sam se najblizi airsoft klub mi je 100km od kuce :/

kruskar ned 22.9.2013 18:02
kivic15 kaže...

ja se bavim s zračnicama i plinskim oružjem,ali mogu ići i na airsoft(cca.15 km udaljeno),tako da pitajte šta god hoćete...p.s. mislim da već ima tema o ovom..

S zračnicom nesmiješ i isto tako ja mislim da se i s plinskim nesmije(iako ima plinski za airsoft).Mora biti baš predviđeno oružje za airsoft.Da ima tema.

cod4gamer kaže...
kruskar kaže...
cod4gamer kaže...

oduvijek mi je zelja bila sudjelovati u airsoftu ali nazalost nema toga kod mene :/ decki blago vam se ;-)

Odakle si? Možda i ima airsofta i kod tebe(ima nas airsoftera po cijeloj RH),uglavnom pljuce su od 390fps do 580fps.

 

EDIT
Ja ću vjerojatno morati sad koji trening propustiti jer sam danas s desnom nogom u šaht upo(na treningu) i sad teško mičem nogu kasnije ću na traumu otići pa vidjeti.

nema nema raspitao sam se najblizi airsoft klub mi je 100km od kuce :/

Šteta :( Ja ću postavljati po sliku-2-3 ili koliko već budem napravio na svakom treningu.

lange ned 22.9.2013 21:09
kivic15 kaže...

ne zanima me airsoft,prvenstveno jer je skup sport....

jer je skup sport?!

bez uvrede a dali si se ti bavio kakvim sportom?!

recimo za biciklizam ti treba MINIMALNO 15.000-20.000kn

ribolov da ne pričam

lov isto tako!

 

evo ti cijena u airsoftu:

replika (puška)-imaš ok replika za 1100kn

uniforma: oko 500kn

kuglice za pušku za mjesec dana 75kn

i to je to za početak.

neki daju 3000-4000 za prosjecan laptop ili mobitel.

 

kruskar ned 22.9.2013 21:50
lange kaže...
kivic15 kaže...

ne zanima me airsoft,prvenstveno jer je skup sport....

jer je skup sport?!

bez uvrede a dali si se ti bavio kakvim sportom?!

recimo za biciklizam ti treba MINIMALNO 15.000-20.000kn

ribolov da ne pričam

lov isto tako!

 

evo ti cijena u airsoftu:

replika (puška)-imaš ok replika za 1100kn

uniforma: oko 500kn

kuglice za pušku za mjesec dana 75kn

i to je to za početak.

neki daju 3000-4000 za prosjecan laptop ili mobitel.

 

Upravo to! Airsoft može bit i jeftin a bome i skup sve ovisi o onome što želiš imat!

lange ned 22.9.2013 22:04
kruskar kaže...
lange kaže...
kivic15 kaže...

ne zanima me airsoft,prvenstveno jer je skup sport....

jer je skup sport?!

bez uvrede a dali si se ti bavio kakvim sportom?!

recimo za biciklizam ti treba MINIMALNO 15.000-20.000kn

ribolov da ne pričam

lov isto tako!

 

evo ti cijena u airsoftu:

replika (puška)-imaš ok replika za 1100kn

uniforma: oko 500kn

kuglice za pušku za mjesec dana 75kn

i to je to za početak.

neki daju 3000-4000 za prosjecan laptop ili mobitel.

 

Upravo to! Airsoft može bit i jeftin a bome i skup sve ovisi o onome što želiš imat!

da,sve zavisi što želiš ili kakav tim-klub imaju loadout.

hočeš kopije uniformi-opreme ili češ orginal,itd.

mislim da je prosjek nekih 10.000kn kroz god dana.ali onda si miran.

lange uto 24.9.2013 17:10
kruskar kaže...

Izgleda da ću morati pauzirati neko vrijeme s treninzima :( čak si planiram da odem na trening s longetom pa biti u bazi i paziti bazu.

u kojem si klubu-timu?

kruskar uto 24.9.2013 19:02
lange kaže...
kruskar kaže...

Izgleda da ću morati pauzirati neko vrijeme s treninzima :( čak si planiram da odem na trening s longetom pa biti u bazi i paziti bazu.

u kojem si klubu-timu?

AT Komandosi.

lange uto 24.9.2013 20:13
kruskar kaže...
lange kaže...
kruskar kaže...

Izgleda da ću morati pauzirati neko vrijeme s treninzima :( čak si planiram da odem na trening s longetom pa biti u bazi i paziti bazu.

u kojem si klubu-timu?

AT Komandosi.

od kuda ste?imate kakvu FB stranicu ili tako nešto?

Wooki uto 24.9.2013 20:47
lange kaže...

jer je skup sport?!

bez uvrede a dali si se ti bavio kakvim sportom?!

recimo za biciklizam ti treba MINIMALNO 15.000-20.000kn

ribolov da ne pričam

lov isto tako!

 

evo ti cijena u airsoftu:

replika (puška)-imaš ok replika za 1100kn

uniforma: oko 500kn

kuglice za pušku za mjesec dana 75kn

i to je to za početak.

neki daju 3000-4000 za prosjecan laptop ili mobitel.

Samo zato što postoje skuplji sportovi ne znači da je airsoft jefitin.

 

A cifre koje si ti naveo su za najlošiju opremu.

Dobra replika je duplo skuplja. >2000 kn

Zaštita za lice minimalno 100 kn

Unifroma se može nabaviti za 500 kn, ako kupuješ kvaliteno puno više. Neke hlače su i same po 500 kn.

Prsluk 150 - 500 kn

 

A još možeš kupiti i ruksak, dodatne magazine, dodatnu kamufalžu, rukavice, čizme itd.

Uz sve to klubovi još naplaćuju članarinu, te neki zahtijevaju posebnu vrstu opreme(npr samo USA uniforme i oruzja), pa ako si u startu kupio AK i npr. njemačku uniformu, ne možeš se učlaniti u klub.

 

 

kivic15 uto 24.9.2013 20:50

cifra od 5k kn je dosta velika(ako uzmemo u obzir da ti se oprema nikad neće isplatiti,ali za zabavu i volju je cijena solidna),ja imam planinarske opreme oko 3500kn,a oprema mi je solidna,lov i ribolov ni ne smatram sportom,jer to nije samo zabava jer ima ljudi koji od toga zive i kojima ce se ta oprema isplatit.

Milka30 uto 24.9.2013 21:00
kivic15 kaže...

cifra od 5k kn je dosta velika(ako uzmemo u obzir da ti se oprema nikad neće isplatiti,ali za zabavu i volju je cijena solidna),ja imam planinarske opreme oko 3500kn,a oprema mi je solidna,lov i ribolov ni ne smatram sportom,jer to nije samo zabava jer ima ljudi koji od toga zive i kojima ce se ta oprema isplatit.

Ja sam lovac i ribolovac i moram ti reči da su to sportovi-u lovu se našetaš ko konj,a u ribolovu ako ti se zakači maconja,zagarantirana ti je upala mišića!{#}

 

  Cisto me zanima,koja je razlika izmedu Airsofta i Paintballa!

Milka30 uto 24.9.2013 21:07
kivic15 kaže...

razlika je u municiji i puskama,paintball puske ispaljuju kuglice punjene bojom,a airsoft puske ispaljuju 6mm BB municiju i identicne su pravim puskama...

Hvala na odgovoru!

Vi se pretpostavljam igrate rata?

Na koju foru ta puska radi,koliko vidim na slici nema nikakvu plinsku komoru(komprimirani zrak),kakva je to BB municija,kako znas da si nekoga pogodio,moze li rafalno?

 

  Bas ste me sada zapalili,izgleda luda zabava!{#}

Moram proguglati da vidim ima li koji klub u blizini Sl.Broda!

kivic15 uto 24.9.2013 21:10

bb municija je zapravo municija slicna(ili ista) onoj kod djecjih pistolja(oni zuti meci),puske naravno mogu automatski,semi auto,bolt action itd. paljbu...jedino je problem sto od njih ne ostaje znak da si pogođen(kao kod pb-a).p.s. rade na bateriju,najcesce

lange uto 24.9.2013 21:29

Paintball-moraš igrati u uređenim arenama

airsoft-možeš igrati gilo gdje.realniji je!

doslovce na airsoft puskama ti je sve ko na pravoj samo šti je laksa nekih 2kg!

lange uto 24.9.2013 21:41
Wooki kaže...
lange kaže...

jer je skup sport?!

bez uvrede a dali si se ti bavio kakvim sportom?!

recimo za biciklizam ti treba MINIMALNO 15.000-20.000kn

ribolov da ne pričam

lov isto tako!

 

evo ti cijena u airsoftu:

replika (puška)-imaš ok replika za 1100kn

uniforma: oko 500kn

kuglice za pušku za mjesec dana 75kn

i to je to za početak.

neki daju 3000-4000 za prosjecan laptop ili mobitel.

Samo zato što postoje skuplji sportovi ne znači da je airsoft jefitin.

 

A cifre koje si ti naveo su za najlošiju opremu.

Dobra replika je duplo skuplja. >2000 kn

Zaštita za lice minimalno 100 kn

Unifroma se može nabaviti za 500 kn, ako kupuješ kvaliteno puno više. Neke hlače su i same po 500 kn.

Prsluk 150 - 500 kn

 

A još možeš kupiti i ruksak, dodatne magazine, dodatnu kamufalžu, rukavice, čizme itd.

Uz sve to klubovi još naplaćuju članarinu, te neki zahtijevaju posebnu vrstu opreme(npr samo USA uniforme i oruzja), pa ako si u startu kupio AK i npr. njemačku uniformu, ne možeš se učlaniti u klub.

 

 

nije airsoft jeftin ali brate mili netko da za s4 4500-5000kn a doslovce mu služi za preseravanje i poruke!!

zasto mislis najlosiju opremu?!

dobra replika ti je trenutno cyma m4 full metal kod hriste košta 1100kn.

zastita za lice 30kn (ok naocale)

uniforma imaš ak ces orginal od americke vojske na ebayu komplet za 500kn!! (nema kvalitetnijih)

borbeni prsluk DOBAR 500kn!

ruksak ti netreba,magazine 6kom po 70kn,dodatna kamuflaza ti netreba,rukavice 100kn,čizme illi nabaviš od nekoga iz HV-a ili jakuševac-plac,ili ponovno ebay.

mongi klubovi nemaju članarinu,večina klubova (kao moj) zahtjeva posebnu vrstu uniforme (američki marpat) i zapadno naoružanje (m4,hk416,itd) ali napominjem za pocetak ti je dovoljno kupiti repliku-pušku,uniformu HV,HV prsluk (to doslovce svatko ima) ili šta se mene tice mozes doci na trening i u trenirci i to je to za pocetak.kasnije te kolege iz kluba savjetuju gdje i kako kupiti opremu.treba samo uci u taj svijet i sve se nabavi puno,puno jeftinije nego šta ljudi misle.

e sada dali je airsoft sport?!

radi se na tome da se prizna ali za sada je to samo zabava.

onaj tko voli battlefild,COD vjerujte mi ovo je 100puta bolje.totalno si slozis loadout kao lik iz battlefilda (onaj sa naslovne) i kada si napravite tim od 5-6 ljudi uigrate se i dodete na susret od 150ljudi i više e onda je to TO.

kruskar uto 24.9.2013 21:45
lange kaže...
kruskar kaže...
lange kaže...
kruskar kaže...

Izgleda da ću morati pauzirati neko vrijeme s treninzima :( čak si planiram da odem na trening s longetom pa biti u bazi i paziti bazu.

u kojem si klubu-timu?

AT Komandosi.

od kuda ste?imate kakvu FB stranicu ili tako nešto?

Osijek,evo oznaka u slici.