Vakaka pon 10.9.2018 11:10
soniman kaže...
znači za vdsl treba drugi modem. a ugovor i dalje ostaje na snazi samo uz ovu izmjenu.

 Novi ugovor potpišeš i treba ti modem koji podržaje vdsl, to ti oni donesu i instaliraju.

escobar_ sub 6.10.2018 21:01

Ne postoji, Zapadnohercegovački kanton je u isključivoj nadležnosti HT-a. :) Ako šta tješi nije to problem samo tog kantona već svih u Bosni i Hercegovini, ako nisi u nekom od većih gradova "osuđen" si na jednog ili u najboljem slučaju dva ISP-a od kojih je po pravilu barem jedan od njih smeće. :)

error_666 uto 27.11.2018 18:54

Zar nije Telemach dostupan tamo ? Zivim u sr.Bosni i dostupni su kako u vecim gradovima , tako i u manjim , pa i perifernim naseljima i selima  pojedinim . Ima li kakvih kabelskih operatera  u tom podrucju , jer se spominjalo da ce se siriti jos ? 

Evo nedavno pustili novu brzinu , i sto je najbitnije totalno neovisno o TVu , tj nema padova zbog HD kanala itd . Koliko placam toliko imam (paket 100/8

Nadam se da ce se promjenit situacija ubrzo i u tom dijelu BIH 

marionezi82 uto 14.4.2020 13:09

Da ne otvatam novu temu, pitati cu ovde. Naime zanima me da li mi neko ko je iz Bosne a da zna, koji internet provajder nudi bezzicni internet? Roditelji su otisli na selo pa da se mozemo cuti i vidjeti trebao bi nekog provajdera da nudi navedene usluge. Cuo sam za Zonu i Logosoft, jel postoji jos neko? Hvala 

Envy pon 29.3.2021 14:50
Publicenama kaže...

Hoce li biti kakvih povecanja brzina, nista vec par godina ne mrda s mjesta :(

I ako ti povećaju tehnički nećeš moći imati radi one šugave aluminijske parice.

Imaš li Telemach kao opciju?

Žohar sri 23.6.2021 11:45

Imam Eronet 25/2 vdsl internet, nakon cijelog DESETLJEĆA na 4/0,3 brzini. Ovaj je skuplji internet, otprilike 700kn na godišnjoj razini ali se definitivno isplati. Oklijevao sve ove godine u nadi da će bar malo povećati UPLOAD.

Zanima me, pošto sam od centrale udaljen kažu mi više od kilometra, je li imam dobru brzinu: 19/1,75 ?? 

Žohar sri 23.6.2021 11:48
Lineman kaže...

Po atenuaciji ispada da si oko 1700m od centrale tako da na vdsl-u nebi dobio gotovo nista, a na adsl-u bi se mozda dalo jos malo pustiti...

 Ma kako je do ovih 1700 došao?? Atenuacija???