Modding projekti

Sleeving - ultimativna tema

kandzijalega pon 16.8.2021 11:18

Evo opet mene, sad s malo drugacijim bojama. Ovaj put MDPC X Blackest Black, Liquid Carbon i Mellow Yellow. Mozda stavim i neke reprezetativnije slike kasnije ;)) Prvi put sam probao spojit gpu kablove jednim combom i izgleda doosta bolje

Pozdrav i uzivajte 

 

GSP ned 7.1.2024 22:50

Jel istina da ako se ne naruci bas kabel za napajanje koje imamo da to moze sprzit komponente...

Narucil sam sa moddiy.com bas za moje napajanje i trazili me bas tocno sve podatke o napajanju
To kaj vi sami radite jel se nebojite strujnog udara

kandzijalega pon 15.1.2024 18:50

Svako modularno napajanje ima razlicite izlaze za kablove i ne mozes koristit npr. Corsair kablove na Evga napajanjima itd. U tom slucaju ako uzimas ove custom kablove, mora se paziti na to i gledati dokumentaciju napajanja. Ja ne radim te zamjenske kablove direktno u napajanje nego ekstenzije. Odgovaraju svakom napajanju svih marki, plug and play su. I ne, ne bojim se strujnog udara ili neceg slicno jer su materijali najkvalitetniji i najskuplji sto se mogu naci na trzistu, netko tko se kuzi moze potvrditi, sve osim ovih cesljica je od MDPCX te pazim na izradu i tezim savrsenstvu u izradi.

Nadam se da sam ti pojasnio