goldfinger ned 28.8.2016 17:44

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom (trebao se zvati Redmi note 3 pro max?). 

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke?

CrnaBitanga ned 28.8.2016 18:41
goldfinger kaže...

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom (trebao se zvati Redmi note 3 pro max?). 

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke?

Po svim specifikacijama izgleda kao Redmi note 3 pro s vecim ekranom - NIJE

Moze li se raditi (npr. tipkati poruka) s jednom, prosjecno velikom rukom ili je iskljucivo za rad s dvije ruke -imaš opciju Screen resize, klizni po kapacitivnim tipkama s desna na lijevo.

Ali ovakav mob se kupuje s pretpostavkom da ćeš ga koristiti s obje ruke. Iluzorno je očekivati ikakav fluidan rad s jednom rukom na 6,44'' ekranu. 

ukay1000 uto 6.9.2016 19:43
Z004 kaže...

koliko ? sa svim davanjima ? koji model ?

 1363kn. 2GB/16GB verzija sa DHL (ne treba mi vise, zelim samo ekran). E sada, neki spominju UK DHL za koji ja nemam pojima kako staviti prilikom narudzbe kad imam samo DHL dostupan. Valjda treba napomenuti u poruci njima tamo (sto i jesam ucinio). Vidjet cemo kak ce sve ispasti.

ukay1000 čet 15.9.2016 23:13

Stigel mob ekipa. Imam pitanje sada (moze i neko u PP), dosel mi je neotvoreni sa kineskim drekecima. Kak da frknem najbezbolnije global rom. Verzija nije bitna samo da je stabilno i da po defaultu ima google.

mcf pet 16.9.2016 15:29

Ako vec imas global stable, doci ce kad bude spreman :)

Ne izlaze sve verzije za sve mobitele istovremeno, i ne dolaze svima istovremeno - tipa moj rn3 je dobio nadogradnju pred 3 dana, frendov isti mob jos nije.

DMan sri 26.10.2016 21:57

Bok ekipa,

 

Prodao sam mobitel u želji da kupim ovo čudovište, pa htjedoh pitati, ima li još neki dućan osim Top One gdje bi se moglo kupiti, a da se izbjegne carina?

 

Našao sam u Geekbuyingu u ES skladištu, ali oni šalju u sve moguće zemlje EU osim u Hrvatsku 

 

Znate li za neko EU skladište u kojemu ga ima?

 

Pričekati ću 11.11., možda budu neki popusti na Top One, pa ću u zeti tamo ako ne nađem negdje u EU prije toga.

 

Mogu li se znati iskustva koliko treba da dođe kod nas DHL-om? Tamo piše nešto 11-23 dana?!?! To mi je malo puno za DHL...

 

I da li se možda desilo da nekome ipak presretne Carina i sa DHL-om?

Yo Momma čet 27.10.2016 13:40
Foz-matija kaže...
5 je idealno za jednu ruku a 5.5 vec sa malim poteskocama koristis za pisanje ali za ostalo je ok osim ak moras gornju lijevu stranu dirat (ak si desnjak)

 

Budimo iskreni i recimo da je za jednu ruku idealno 4 inča (da, to se nekad proizvodilo). Na 5 su moguće kojekakve egzibicije i rastezanja, ali nije to to. Uvijek se mobitel klati pomalo i prijeti da ispadne.

 

Ovaj Mi Max mogao bi biti moj sljedeći tablet. Idealan za sve igre sa sitnim zakućastim tekstom tipa Baldur's Gate, a još uvijek stane u pederušu. I super za multimediju.

DMan sub 29.10.2016 00:23

Kupio na kraju danas u Grossoshopu 3GB/32GB za 203 € sa poštarinom (SF), navodno bez carine.

 

Najjeftinije što sam našao. Nije mi se dalo čekati 11.11. imam osjećaj da baš neće biti nekih ponuda.

mazy651 sub 29.10.2016 13:39

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

x18x05x sub 29.10.2016 14:21
mazy651 kaže...

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

 Daj koju sliku.

mazy651 sub 29.10.2016 15:24
x18x05x kaže...
mazy651 kaže...

Pozdrav, pridružujem se klubu vlasnika.
Stigao mobitel prekjučer , 2 dana od narudžbe putem Honorbuya, 248$ sve skupe bez carine...a o mobitelu - brutalan je preporodio sam se
Gore je verzija miui 8 global 6.10.20 beta
edit: zaboravio sam navesti model 3/32 gb

ima ko kakvih savjeta tweakova ili fetaurea za isprobati slobodno napise

 Daj koju sliku.

 Evo

OŽUJSKO PC pon 31.10.2016 19:48

Bok,planiram uzeti ovaj mob  ovdje http://www.honorbuy.com/955-mi-max-32gb-smartphone-gray.html#/option-332gb_gray   i vidim da je DHL iz eu werhause 39usd,znaci platim tih 258 usd i dodje mi mob bez carinjenja?i jos jedno pitanje,kako znati jel ce imati na njemu blotwera i cajna appa,jel ne bih bas zelio,mislim prije kupnje,pozzz

mazy651 sri 2.11.2016 21:43
OŽUJSKO PC kaže...

Bok,planiram uzeti ovaj mob  ovdje http://www.honorbuy.com/955-mi-max-32gb-smartphone-gray.html#/option-332gb_gray   i vidim da je DHL iz eu werhause 39usd,znaci platim tih 258 usd i dodje mi mob bez carinjenja?i jos jedno pitanje,kako znati jel ce imati na njemu blotwera i cajna appa,jel ne bih bas zelio,mislim prije kupnje,pozzz

 Prek toga sam i ja naručio. Carine nema 100 posto ,meni mob za 2 dana došao ! I gore nema nikakvih kineskih aplikacija vec google trgovina i osnovno kao i na svakom androidu ! LP

Tiby ned 13.11.2016 21:43
mazy651 kaže...

 Prek toga sam i ja naručio. Carine nema 100 posto ,meni mob za 2 dana došao ! I gore nema nikakvih kineskih aplikacija vec google trgovina i osnovno kao i na svakom androidu ! LP

 Koja je to verzija mobitela (china ili international) i podržava li tvoj mob nadogradnju sistema preko OTA.

Naime i ja sam zainteresiran za kupnju ali koliko vidim više nema international verzija nego samo china.