AxLiNa pet 28.7.2017 07:15

Ljudi, već drugo zaštitno staklo sam promijenila, ali ispod mi se pojave točkice. Prvi put sam mislila da su možda mrtvi pixeli, testiram, nije, promijenim staklo, jedno vrijeme bilo dobro pa opet se pojavljuju točkice. A bome, ova jedna nije mala.
Jel to do stakla ili do čega?

Z004 pon 31.7.2017 08:01

...neke posebne razlike između mi Max i mi Max 2 u performansama baš i nisam primijetio. Mi Max 2 je ljepši i baterija mu osjetno duže traje, meni ponekad i 3 dana. napuni se jako brzo i ima USB C. Sa zadnjom nadogradnjom došao je splitscreen mode. Također sam primijetio da je crni rub oko ekrana puno tanji. Zvuk je osjetno bolji jer rade oba zvučnika, donji desni i gornji, te je kamera malo bolja. Uskoro će MIUI 9 pa ćemo vidjeti...

Korisnik1251 ned 8.10.2017 14:36

Pozdrav, ekipa! Razmisljam o kupovini max 2 telefona (nekako bi h bila sretnija s mixom ali mi je van budzeta :) ). Znam da nisu bas usporedivi, ali do sada sam koristila note 3 pro pa me zanima usporedba s istim po pitanju fluidnosti, kamere, povezivosti,... Druga stvar, gledam na honorbuy "obicnu" i global verziju i ne vidim nikakve razlike u specifikacijama osim u fekvencijama. Ima li jos neka razlika? Hvala :)

Cromaki ned 8.10.2017 14:40
Korisnik1251 kaže...
Pozdrav, ekipa! Razmisljam o kupovini max 2 telefona (nekako bi h bila sretnija s mixom ali mi je van budzeta :) ). Znam da nisu bas usporedivi, ali do sada sam koristila note 3 pro pa me zanima usporedba s istim po pitanju fluidnosti, kamere, povezivosti,... Druga stvar, gledam na honorbuy "obicnu" i global verziju i ne vidim nikakve razlike u specifikacijama osim u fekvencijama. Ima li jos neka razlika? Hvala :)

 Ako ti ne smeta veličina, go for it!

 

Max 2 je odličan uređaj, pogotovo što se baterije tiče, a i kamera je daleko bolja nego na Mi MIX. Uzmi Global verziju jer podržava više frekvenija za 4G.

frulex uto 2.1.2018 18:08

Ako imate rootani Max/Max 2 za dobre fotke svakako preporuka instalirati Google Cameru HDR+ s kojom su slike nevjerojatno bolje u low-light situacijama, a i video u 60fps je fantastičan (ima i opciju stabilizacije). Pošaljem link na .apk kome treba, postoji hrpa verzija na netu, no neke ne rade ispravno. Dva primjera dolje, prva fotka obična s Xiaomi kamerom, druga HDR s Googleovom, na 100% cropu razlike su lako uočljive.

frulex uto 2.1.2018 19:20

Da, sad vidim, no neki dan sam isprobao baš tu verziju s XDA, ali ne radi kako spada na Max 2, fotke ispadnu kompletno zelene (ista stvar kao i na cca 6-7 drugih verzija koje sam isprobao). Ova verzija na linku radi dobro na Max 2...

fakincina sri 25.4.2018 09:28

Pozdrav,

Imam vec godinu i pol MI MAX ali pred 2 tjedna mi je po stoti puta nezgodno pao na asfalt bez silikonske maske i razbilo se staklo u donjem lijevom dijelu. Mob radi normalno ali vidim da su se pukotine pocele sirit prema gore. Ima li tko iskustva gdje to popraviti ili gdje narucit povoljno novi dio i gdje zamjeniti?