Pero Dinamit uto 26.7.2011 14:53

Ako on dođe, kako bi mogla izgledati sredina i napad Barce za novu sezonu?

 

Iniesta - Bousquets/Fabregas - Xavi

 

Messi - Villa - Sanchez

 

Tako možda? Xavi i Iniesta su sigurno standardni, mislim da bi se Bousquets ili možda čak i Mascherano mogli mijenjati sa Fabregasom. Ili bi se svi sa svima u sredini mogli mijenjati?

A u napadu će se mijenjati sigurno Pedro i Sanshez...

Tommy_123 uto 26.7.2011 14:59
Pero Dinamit kaže...

Ako on dođe, kako bi mogla izgledati sredina i napad Barce za novu sezonu?

 

Iniesta - Bousquets/Fabregas - Xavi

 

Messi - Villa - Sanchez

 

Tako možda? Xavi i Iniesta su sigurno standardni, mislim da bi se Bousquets ili možda čak i Mascherano mogli mijenjati sa Fabregasom. Ili bi se svi sa svima u sredini mogli mijenjati?

A u napadu će se mijenjati sigurno Pedro i Sanshez

                Fabregas

 

Iniesta                           Xavi

 

 

                Busquets

 

Ovako nešto bi trebalo izgledati.

Lijeva špica Pedro/SAnchez

Desna špica-Messi

Napadač-Villa

Tommy_123 uto 26.7.2011 15:14
Pero Dinamit kaže...

Fabregas u sredini a Bousquets kao zadnji vezni? Ako si tako mislio, teško. Onda samo 3 ostanu za obranu, a igraju inače 4-3-3 sustav koji ne vjerujem da će mijenjati.

  Lako moguće.Ako dođe idjet ćemo kako će Pep složit taktiku iformaicju,nešto slično ovome sigurno.

antimadridista uto 26.7.2011 20:24

maloprije završila utakmica,Barcelona je pobijedila na penale,poslije 90 minuta je bilo 2-2.Barcelona solidno odigrala,sa većinom B sastavom,Thiago me ponovno oduševio igrom,a njegov prvi gol je bio za nogometne udžbenike.Barca bolja cijelu utakmicu,Affelay je pogodio i vratnicu,uglavnom sam zadovoljan igrom.

crystal6 sri 27.7.2011 09:43

Kakvo mišljenje imate o mladim igračima što su sad igrali ove dvije prijateljske?

Mene osobno su ugodno iznenadili Thiago (mladi Xavi), Fontas (solidan centralni ako slučajno zatreba) i Armando (uopće nisam znao da imamo tako jakog obrambenog).

antimadridista sri 27.7.2011 12:24
crystal6 kaže...

Kakvo mišljenje imate o mladim igračima što su sad igrali ove dvije prijateljske?

Mene osobno su ugodno iznenadili Thiago (mladi Xavi), Fontas (solidan centralni ako slučajno zatreba) i Armando (uopće nisam znao da imamo tako jakog obrambenog).

Barcelona ima odlične mlade igrače na svim pozicijama,Fontas,Bartra i Muniesa su odlični obrambeni igrači,Thiago je novi Xavi,a od napadača mi se odličan pokazao Jeffren,solidni su i Jonathan Soriano i Jonathan Dos Santos.

antimadridista sri 27.7.2011 22:48

ma kakav Fabregas? Thiaga treba podhitno zadržati u Barceloni,on je novi Xavi,kako je samo večeras odigrao,ne samo on nego svi koji su igrali su odlično odigrali,ali Thiago je nešto posebno,to se vidi na svakom njegovom dodiru s loptom.Bravo Barcelona!

Tommy_123 sri 27.7.2011 23:18
antimadridista kaže...

ma kakav Fabregas? Thiaga treba podhitno zadržati u Barceloni,on je novi Xavi,kako je samo večeras odigrao,ne samo on nego svi koji su igrali su odlično odigrali,ali Thiago je nešto posebno,to se vidi na svakom njegovom dodiru s loptom.Bravo Barcelona!

  Još jednom da se prisjetimo savršene akcije i još boljeg gola :)

http://www.youtube.com/watch?v=fHTZoQ2c2jE

antimadridista sri 27.7.2011 23:21
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

 

EDIT: sad sam provjerio raspored:

Superkup Španjolske 14. i 17.8,prva utakmica na Bernabeu,uzvrat na Nou Campu

Europski superkup 26.08

 

a 31.7,znači za 4 dana igra se prijateljski susret između Barcelone i Manchester Uniteda u SAD-u.

VirtUoso sri 27.7.2011 23:23
antimadridista kaže...
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

Pobjednik lige i spanjolskog kupa? Kojeg datuma?

antimadridista sri 27.7.2011 23:26
VirtUoso kaže...
antimadridista kaže...
VirtUoso kaže...

Lijepa akcija i pogodak. Nego, kad se igra utakmica Barce protiv Porta?

mislim da je to krajem 8.mjeseca,prije toga se igra superkup Španjolske,Barcelona-Real,dvije utakmice u tri dana razmaka.

Pobjednik lige i spanjolskog kupa? Kojeg datuma?

editirao sam post iznad.

Tommy_123 ned 31.7.2011 00:39
antimadridista kaže...

ima li možda netko budan da čeka utakmicu? Evo i sastava Barcelone:

 

Valdes - Dos Santos,Busquets,Fontas,Abidal - Keita,Thiago,Iniesta - Pedro,Villa,Afellay

 

Vamos Barca!

  Naravno,svaku tekmu njihovu pratim. :)

crystal6 ned 31.7.2011 14:47
Tommy_123 kaže...

Ponovo jedan prekrasan gol Tiaga.Mali je jako dobar,nemam rijeći :)

Mali je izvrstan! Jedino mi je žao što nisu mogli izvući barem nerješeno, ako ne i pobjedu. Al, dobro, treba i Unitedu nešto da se vesele. {#}

antimadridista pon 1.8.2011 01:26

evo i mog komentara o utakmici,nisam mogao prije napisati jer sam bio suspendiran,malo su pretjerali moderatori,ali ok:
Barcelona ponovno solidna,United je imao vise prvotimaca u sastavu,ali je Barca sa mladim snagama bila sasvim ravnopravan protivnik.Thiaga sam već dovoljno nahvalio,ali moram još jednom: dečko je umjetnik s loptom i mora dobivati više prilike u važnijim utakmicama,pogotovo sada kad je Xavi sve stariji i noge su mu sve teže,kakav samo top u nogama ima! Sviđa mi se ova mlada momčad,pokazali su da se mogu ravnopravno nositi sa najvećim ekipama i na tome im svaka čast,valja na njih računati u budućnosti!