sirka666 sub 23.7.2011 13:20
antimadridista kaže...
evo me već na putu za Split,sutra možete očekivati i par slika :D

Također, odnosno nisam još na putu budući da sam 20min od splita. Ali slike stižu :)

Jebasu123 sub 23.7.2011 13:50

Danas idem na Barcu jako se radujem dolasku barce u split,inače sam iz vukovara ali sam došao u podgoru na ljetovanje,frend i ja krećemo danas oko 3 za split malo ćemo biti u gradu nešto pojest i na event :D tribina sjever karte nabavili za 550kn svaka

sirka666 sub 23.7.2011 13:57
N3N0 kaže...
Hhaah stari moj u Splitu kisa lije samo tako, na Poljudu se nece moc igrat, nema sanse. Evo taman sestra cita "nevrijeme odgodilo dolazak Barce" o.0

Sletili su maloprije, to je pouzdana informacija, također krenili su prema hotelu.

N3N0 sub 23.7.2011 14:28

Takoder 12 igraca je iz B postave, od "jacih" samo Valdes, Villa i Iniesta. A prema ugovoru trebalo je doci 80% postave iz finala LP. Uzas, ne postuju ugovor, onda trebaju vratiti novce/smanjiti cijenu -.-'...

sirka666 sub 23.7.2011 14:31
N3N0 kaže...
Takoder 12 igraca je iz B postave, od "jacih" samo Valdes, Villa i Iniesta. A prema ugovoru trebalo je doci 80% postave iz finala LP. Uzas, ne postuju ugovor, onda trebaju vratiti novce/smanjiti cijenu -.-'...

Gledaj, ni ja ni ti ne znamo kakav je ugovor bia, Maleš svašta priča i ne mora mu se baš sve virovat. Uostalom znamo kakav je marketing, učinit će ti sve da ti prodaju karte.

Pročita san da ima ugovor o 5+2 momčadi iz lige prvaka, 5 u igri i 2 na klupi. A doć će villa, iniesta, busquets, valdes i affelay, njih 5 su nastupali u finalu i igrat će ovde, te će još 2 zamjene bit, tako da je po tome ugovor ispoštovan...

 

To ionako nije bitno, barcelona je barcelona.

crystal6 sub 23.7.2011 23:14
Praetorian1 kaže...

Svaka čast Hajduku, Barcelona se sad može izvlačit da nije imala igrače, al ipak su i ovi igrači super tako da...

Zašto bi se itko izvlačio? Ovo je bila posebna prigoda, Hajduk je slavio svoj 100. rođendan i mislim da je dovoljno to što su im gostovali europski prvaci. Da je Barca imala puni tim, samljela bi Hajduk, a to opet nitko ne bi želio tako da je ovako najbolje. Svi sretni.

rooswelt1991 sub 23.7.2011 23:17

Barcelona tek par tjedana trenira, došla je sa 12 igrača iz njihovog setelitskog kluba (barcelona B) i ovo je bilo svojevrsno testiranje mladih...

Došli su sa par zvijezda, pokazali kako se igra, nisu samljeli Hajduk, koji je bio iznenađujuće čvrst i dobro je kažnjavao, pogtovo u prvom poluvremenu.

Možda Dinamu ipak neće biti tako lako ove sezone...

sako9800 sub 23.7.2011 23:21
hrvatskafarkasevec kaže...

za 100. rođendan su trebali pocastit navijace ,a ne nabit cijene 

Tko voli nek izvoli. Ipak su doveli Barcelonu što nije mala stvar. Što, trebali su dijeliti ulaznice kao mister Mamić? {#}

hrvatskafarkasevec sub 23.7.2011 23:23
sako9800 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

za 100. rođendan su trebali pocastit navijace ,a ne nabit cijene 

Tko voli nek izvoli. Ipak su doveli Barcelonu što nije mala stvar. Što, trebali su dijeliti ulaznice kao mister Mamić? {#}

pa ono barcina trening momcad bas tolko i ne vrijedi 

antimadridista ned 24.7.2011 14:31
jurica_m kaže...
Ajde super. Bila je dobra tekma. Jesi uspio zazicati koji dres, ha ha?

da,da samo su mene čekali,potukli su se međusobno tko će mi dati dres {#}

Tommy_123 kaže...

Šta mislite hoće li Blaugrana upisjet realizirat transfer Fabregas.Šuškalo se da je Fabregas pristao i da ga je Wenger voljan pustiti?

ma mislim da će ga pustiti jer niti Arsenalu nije u interesu imati nezadovoljnog kapetana u momčadi,ja bi volio da on dođe u Barcelonu ali onda bi to značilo i manje šanse za Thiaga što mi se ne sviđa,jer se vidi da ima talenta,svaku utakmicu i priliku koju dobije iskoristi maksimalno i kad ga gledam kako igra,izgleda mi kao igrač koji je između Xavi-a i Inieste,ima nešto i od jednog i od drugog.

antimadridista ned 24.7.2011 14:48
crystal6 kaže...

Pročitao sam danas da Arsenal navodno traži 28M € + Thiago za Fabregasa. Hahahaha. Ja to ne bi prihvatio, nema teorije. Thiago je budućnost Barce.

nebi ni ja,nema šanse,Thiago je definitivno budućnost Barcelone i veliki talent i nasljednik Xavi-a,ali ne vjerujuem ni da je ovo istina,a i da je,nema šanse da će Barcelona prihvatiti to.

igić222 uto 26.7.2011 09:58

Pa nije ni Barcelona dosla besplatno. Sve košta,pogotovu ako jedan ovako veliki klub dodje ovdje. Sad mislim da dosta njih je došlo samo iz tog razloga kako bi gledalo Baecu a ne Hajduk, i slažem se sa onima koji su rekli da je ipak trebalo past par golova, nije ovo neka utakmica takmičarskog značaja, pa da se takticizira :)

Oni koji dodju na stadion obično vole vidjet golove :) I svakako šteta za to što nisu bile najveće zvijezde ovog tima poput Messi-ja i ostalih

antimadridista uto 26.7.2011 14:38
igić222 kaže...

Pa nije ni Barcelona dosla besplatno. Sve košta,pogotovu ako jedan ovako veliki klub dodje ovdje. Sad mislim da dosta njih je došlo samo iz tog razloga kako bi gledalo Baecu a ne Hajduk, i slažem se sa onima koji su rekli da je ipak trebalo past par golova, nije ovo neka utakmica takmičarskog značaja, pa da se takticizira :)

Oni koji dodju na stadion obično vole vidjet golove :) I svakako šteta za to što nisu bile najveće zvijezde ovog tima poput Messi-ja i ostalih

pa zanlo se i prije nego su se počele prodavati ulaznice da Messi neće doći,kao ni ostali koji su igrali Copa Americu (Dani Alves,Adriano,Mascherano),ja sam zadovoljan,išao sam na utakmicu samo zbog Barcelone,Hajduk me ne zanima nimalo i ne vidim što je loše u tome.Ja neznam što se ljudi čude,pa ugovor je ispoštovan,igrali su Villa,Iniesta,Abidal,Busquets,Affelay,Valdes,Thiago,Pinto i ostali talenti,ja sam prezadovoljan sa utakmicom i nimalo mi nije žao ni jedne kune što sam dao za utakmicu.

Tommy_123 uto 26.7.2011 14:44
antimadridista kaže...

evo,ako vas zanima,večeras u 18.15h Barcelona igra svoju drugu pripremnu utakmicu za novu sezonu.Protivnik je SC Internacional iz Brazila.Riječ je o turniru Audi Cup koji se igra u Munchenu,ovo je polufinale.U drugom polufinalu sastaju se Bayern i Milan,a turnir se igra na Allianz Areni,Bayernovom stadionu.

 

evo i link za live prijenos večerašnje utakmice,znači večeras u 18.15h:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123560&part=sports

 

  Imaš na vettlu u hd-u inače,al oke.

Pročitao sam na sportskim novostima da Će Barcelona do kraja tjedna realizirati Fabregasin transfer koji je težak 38 milijuna :)

 

antimadridista uto 26.7.2011 14:49
Tommy_123 kaže...
antimadridista kaže...

evo,ako vas zanima,večeras u 18.15h Barcelona igra svoju drugu pripremnu utakmicu za novu sezonu.Protivnik je SC Internacional iz Brazila.Riječ je o turniru Audi Cup koji se igra u Munchenu,ovo je polufinale.U drugom polufinalu sastaju se Bayern i Milan,a turnir se igra na Allianz Areni,Bayernovom stadionu.

 

evo i link za live prijenos večerašnje utakmice,znači večeras u 18.15h:

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=123560&part=sports

 

  Imaš na vettlu u hd-u inače,al oke.

Pročitao sam na sportskim novostima da Će Barcelona do kraja tjedna realizirati Fabregasin transfer koji je težak 38 milijuna :)

 

pa i tu je HD,ako se gleda preko Sopcasta,onaj lnk gdje sa strane piše 1200 kbps,neznam za ostale,ali meni kad gledam preko Veetle-a šteka mi prijenos,T-Com 4 Mbit.Sopcast je dosta stabilniji i nije toliko zahtjevan kao Veetle.

A što se transfera tiče,sretan sam zbog toga,ali opet mi je u neku ruku žao zbog Thiaga,jer ne vjerujem da će dobiti previše prilike u ovoj sezoni ako se transfer realizira,a dečko stvarno ima talenta i vidi se da je učio u La Masiji,tipičan igrač iz Barcine škole.