Gogy7 uto 26.3.2019 11:36

Dugo sam trazio mali notebook za gledanje filmova, surfanje i pisanje s osvjetljenom tipkovnicom i da ima dobar ekran. Uzeo sam si Acer Swift 1 i ispunio je sve sto sam trazio. Malen, lagan, čvrst, tih, štedljiv. Prvi dojmovi su super. :)

hahhaajaads pet 5.4.2019 23:35

Xioami Redmi Note 7 4/64 Blue

 

Poklon mami za rodjendan. Prije je bila na microsoft lumia 650 koji se dosta glitchao i sam gasio (+ je mali ekran) tak da joj je ovo preporod (sto se tice dizajna, performansi, samih aplikacija, a pogotovo predobroj kameri i velici telefona) 

Glavas_ZG sub 6.4.2019 15:58

Razer Imperator 4G, ovo je peti ovakav miš da sam nabavio, relativno kvarljiv miš, al meni jako drag, sa time da sam jednog razbio a jedan je došao neispravan al eto šta je tu je ...

 

 

Igzy20 sri 10.4.2019 18:37

Neplanirano mi stigla nova grafička. U pitanju je RX 580 8 gb.

 

Pošto planiram uskoro novi komp kupovat, mislio sam uzet sve dijelove odjednom, ali priliku za ovu grafičku nisam mogao propustiti. 

1600 kn nova, u trenutku kupnje najjeftinija od svih trgovina koje sam gledao.

 

Do novog kompa služit će u trenutnom kao zamjena za R9 380X. 

Igzy20 sub 13.4.2019 17:40

Prije par dana stigla grafička, a danas stigla i nova igračka.

G502 Proteus Spectrum. Na prvu mi se jako dopada, dosta je težak i velik, a takve miševe preferiram. Ovo mi je prvi kvalitetniji miš (dosad su svi bili jeftinjava i služili su) tako da vjerujem da ću biti zadovoljan sa njime.

 

Prvo sam mislio uzeti Hero verziju, ali pošto je u pitanju jedna vrsta kompenzacije i Hero trenutno nije bio dostupan uzeo sam ovaj. Premala je razlika između ta dva modela da bih se osobno sad oko toga opterećivao. 

skiljavi uto 16.4.2019 14:23

Cable managment u kučištu iz cca 2007 :D 
Stickbomb se dogodio zbog viška stickera i jer kučište uskoro planiram zamjeniti naravno.
Da, to je pluto čep anti sag rješenje.
EDIT: Dodane ostale slike.

hummer0 čet 18.4.2019 19:47

Nakon sina i tata dobio nove komponente.

Novi procesor, matična, memorija i kućište deri peri.

Htio sam slikati i kućište, ali sam ga zapackao prstima kod montaže. 

 

war3_tft uto 23.4.2019 11:23

Jedna mala sitnica, Corepad nozice za mis.

 

Cijena cca 100kn, u paketu dodu dva seta, dostava za 4 dana.

 

Nakon sto se nozice malo "razrade" misonja klizi sve u sesnaest. 

_itsmoriarty uto 23.4.2019 21:13

i tako odose i dvije rogate 1080Ti i dodje nova MSI Gaming X Trio, naravno 2080 Ti

 

SLI mi je prije par godina dosta dobro sluzio ali iskreno sada i ne vidim vise svrhu toliko u gamingu. kupim igru, ne pozdrava ... steta. 

 

vrijedilo je igrati Witcher 3 koji super podrzava SLI, ali toliko performanse dobijem i s jednom 2080 Ti

 

imao sam jednu vec Zotac 2080Ti AMP! ali sam nazalost bio dobio pokvaren primjerak i zamjenio ju za novu takvu, ali vise nista ne uzimam osim MSI, ASUS ili EVGA u ovom slucaju, pao je MSI jer mi je ploca takodjer od MSI-a

 

evo par fotkica, uzivajte.

 

lp

 

EDIT:  hvala Bogu, dobio sam Samung memoriju u kartici. to sam odmah morao da provjerim :P 

Igzy20 uto 23.4.2019 22:51

Još malo novih gadgeta kod mene. Trebalo mi je nešto za notifikacije da ne moram stalno gledat na mob na poslu, a pošto su kvalitetniji smartwachevi skupi, odlučio sam se na diskretniju i jeftiniju soluciju u vidu Mi Band 3 narukvice. Za moje potrebe i više nego dovoljna bude.