Hrvojestr sub 14.11.2009 10:51
Hyperion kaže...

Ne! Koji će mi k*** sat kada mi lijepo na mobitelu piše koliko je sati ili na compu, laptopu...

Pa na primjer ne samo da vidis koliko je sati nego i kao modni detalj :)

4ucker pet 20.11.2009 18:45

Gdje vi nađete za kupiti te satove G-Shock? Kod urara ili na nekom posebnom mjestu?

Sviđaju mi se, ali ne znam pošto su, pa ako je netko vlasnik neka mi kaže...

Kristyans pet 20.11.2009 18:52
4ucker kaže...

Gdje vi nađete za kupiti te satove G-Shock? Kod urara ili na nekom posebnom mjestu?

Sviđaju mi se, ali ne znam pošto su, pa ako je netko vlasnik neka mi kaže...

Moj je kupljen u Dezmanovom prolazu (ZG) kod urara za 180 DM 1991., posto su danas stvarno ne znam jer ovaj ne mislim mijenjati dok radi.

ljubo2mad pet 20.11.2009 19:10
4ucker kaže...

Gdje vi nađete za kupiti te satove G-Shock? Kod urara ili na nekom posebnom mjestu?

Sviđaju mi se, ali ne znam pošto su, pa ako je netko vlasnik neka mi kaže...

ja svoj uzel u king krosu u onom casio centru a kosta 700 kn - 10 % popusta na gotovinu,bilo je vec vrijeme da uzmem novu jer sam staru casio imal 15 godina

krle pet 20.11.2009 19:18
4ucker kaže...

Gdje vi nađete za kupiti te satove G-Shock? Kod urara ili na nekom posebnom mjestu?

Sviđaju mi se, ali ne znam pošto su, pa ako je netko vlasnik neka mi kaže...

Ja sam platio 580kn u Mercatoru u nekoj trgovini sa satovima

 

Sum_of_all_fears pet 20.11.2009 22:21

Nosim sat, imam neki kineski jeftinkaner (analogni) kojeg sam kupio od frenda za 20kn. Zadivljujuće je izdržljiv i ne idem nikud bez njega. Ako nemam sat na ruci, vrlo je velika vjerojatnost da ću zakasnit na koji vlak, bez obzira kaj imam mob kod sebe. Navika. Imam i digitalni Q&Q al mi se ne da do urara po bateriju Smijeh.