makaweli uto 3.11.2009 11:15

Ja nosim već dosta dugo Tissot PRS200, stari dobio kao nagradu za 15 godina staža u jednoj firmi.

Cijena mu se krece oko 3000 kn. Ne sviđa mi se što je dosta težak, ali odlično me služi i super izgleda :)

 

 

boxer uto 3.11.2009 11:27

Inače ne nosim sat, uglavnom se poslužim mobitelom.

 

Prije par mjeseci sam dobio sat na slici kao poklon i znam ga ponekad staviti, ali izgubio sam taj osjećaj, mada mi je u poslu vrijeme važan faktor na koji moram paziti.

Sat mi je malo potežak ali nije loš i iznenadio sam se kad sam vidio da nema kotačić za navijanje pa sam morao skinuti uputstvo od 4 stranice sa neta da ga navijem pomoću komibnacije tipki. LoL

 

Casio Edifice

sk8 4 life uto 3.11.2009 14:06
Gman kaže...
sk8 4 life kaže...

ovakav sat cu možda kupit što vam se cini?!?!

 

samo u "muškoj verziji"

cini mi se da je zenski..nije bas po mom ukusu...

 rekao sam da postoji verzija za muškarce ...ma fora mi je pozadina kao ono kad nema emitiranja na televiziji

Silence1488 uto 3.11.2009 16:13

Evo moj Fossil Blue kojeg nosim već 4 godine a imam i mehanički Election sat od pradjeda (star barem 60 god ako ne i više) kojeg pazim i mazim ali mi ga se nije dalo slikavat Belji se

 

 

igy uto 3.11.2009 16:17
Dodinho kaže...

Evo primjetio sam da dosta mojih vršnjaka ne nosi sat, tj. gledaju koliko je sati na mobitelu, ali meni je ipak draže imati ručni sat jer bez njega kao da sam izgubljen.

 

ja sam bio osoba koja nije mogla bez sata no od pojave mobitela jednostavno je neprimjetno nestao s moje ruke

HBomb uto 3.11.2009 16:51

naravno Smijeh

bez sata nikud... znam samo da par puta kad ga nisam nosio, zasukao sam rukav da vidim kolko je sati i onda tek uvidio da ga nemam... fak xD

 

evo mojeg, kupio ga prije 2 godine, a dotad sam imao digitalnog Casia, al sam osjetio neku potrebu prema analognim.. nekak su mi draži

ali, Casio je još uvijek no.1 kod mene Smijeh