VooDooZg sri 21.8.2019 10:19
TheDarkSide kaže...

Pas mater sad mi je zao, dolazi Smolensk u 0.8.7 patchu, a ja potrosio na yoshina, al nema veze ajde, skupit ce se i za smolensk :D

Di si to vidio ??  koliko coal-a ?

vidio 244k ili 186k sa kuponom  - uf sad bu to trebalo nagrindat, 2 sprint rankeda to 20k 

VooDooZg ned 25.8.2019 23:48
wenclino kaže...
MRSKI kaže...

Ne čini li se vama ovaj Smolensk malo OP?

Smolensk i Colbert u rak WOWS-a
Ne razumijem u to zadnje vrijeme forsanje HE spamma 

Zato jer za HE ne treba skill niti pamet pa zato i šibaju samo takve brodove - pogledaj kaj je izašlo unatrag godinu, godinu i pol - Conqueror, Wooster, Haragumo pa sad ovi ultra He spemetri Smolnsk i Colbert ... Danas pogodim Smolensk s Yamatom sa 20km i da mi ricochet pa ja stvarno ne znam do koje mjere misle zaglupiti igru i koje sve alate će uključiti da bi tardovima dali zaštitu,, nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest -- ja bi im placao mjesečno da mi je igrat nekakav oblik classica igre kakva je bila na početku dok su bile samo USN, IJN i KM

ED63 pon 26.8.2019 08:02
VooDooZg kaže...

nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest --

tu si u krivu

whore fest je otkad je wg-a, posebno nakon kaj je wowp potonul pa su nadu vidli u brodovima

prvo nisu prenjeli golde i free exp

pa su nabrijali cijene po tirovima u odnosu na tenkove-avione

i sad evo poseban premium akaunt odvojen po igrama

da ne velim da su t9 i T X na prodaju

prvi uveli pakete po 100 eura, pa po soma kuna (tad sam jako psoval kad sam videl to)

https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-events/premium-shop-087/

evo, paket 4 devetke za 200 €

nemoram ti rec da sam psoval u vrijednosti 300€ kad sam procital...

al je meni ko i tebi jeftinije igrat, psovat i lupat (po stolu, nemrem po tastaturi jer je lap ) nego placat 200 kuna na sat psihologu da me slusa dok ja istresam stres

ovak me izadje jeftinije, cak  i ak uracunam cugu uz igru

i evo, dolaze podmornice, i destrojeri ce bacat depth charges na njih automatski....

nego, reko ja sam sebi, da isprobam ja te depth charges unaprijed, onako, ko ALPHA tester

(po naski bi to doslo ko potapljanje brodova...)

evo par skrin shotova, valjda me necete prijavit wg-u

wenclino pon 26.8.2019 08:05
VooDooZg kaže...
wenclino kaže...
MRSKI kaže...

Ne čini li se vama ovaj Smolensk malo OP?

Smolensk i Colbert u rak WOWS-a
Ne razumijem u to zadnje vrijeme forsanje HE spamma 

Zato jer za HE ne treba skill niti pamet pa zato i šibaju samo takve brodove - pogledaj kaj je izašlo unatrag godinu, godinu i pol - Conqueror, Wooster, Haragumo pa sad ovi ultra He spemetri Smolnsk i Colbert ... Danas pogodim Smolensk s Yamatom sa 20km i da mi ricochet pa ja stvarno ne znam do koje mjere misle zaglupiti igru i koje sve alate će uključiti da bi tardovima dali zaštitu,, nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest -- ja bi im placao mjesečno da mi je igrat nekakav oblik classica igre kakva je bila na početku dok su bile samo USN, IJN i KM

Da ne bi bilo samo HE spammanje JOŠ su im i smoke dali :)

1 vs 1 nemaš šansu s bilo kojim brodom protiv ova dva

Igram igru od samih početaka(aktivno) ali ovo mi ubija volju.

U koju nebulozu to ide da jedan Haragumo samo topovima dobije bilo koji duel s BB

Totalna promjena mehanike igre je potrebna,i mislim da promjena IFHE neće biti dovoljna 

Ovo je gadljivo za gledati

https://www.youtube.com/watch?v=F4-YTZle7gg

TheDarkSide danas 09:36

Nije problem HE spam, koliko sama duracija istog i chance fire na pojedinim brodovima. Treba nerfat vatru.

Smolensk je malo OP, colbera nisam imao priliku probat. I dalje cekam Slavu koja ce bit "kralj" OP ruskog balansa :D al nikako da dodje.

Kako igra odmice tako njemci sve vise i vise padaju, nekad je odlika njemackih BB-a bila close combat, tank i seconadry s tim da su topovi i sigma losi, zamjenili su ih rusi koji imaju sto blize to preciznije topove i bow tanking + specijalan dmg control. Tako da njemacki BBi trebaju jaci buff ako misle bit donekle kompetitivni