VooDooZg sri 21.8.2019 10:19
TheDarkSide kaže...

Pas mater sad mi je zao, dolazi Smolensk u 0.8.7 patchu, a ja potrosio na yoshina, al nema veze ajde, skupit ce se i za smolensk :D

 

 

Di si to vidio ??  koliko coal-a ?

 

vidio 244k ili 186k sa kuponom  - uf sad bu to trebalo nagrindat, 2 sprint rankeda to 20k 

VooDooZg ned 25.8.2019 23:48
wenclino kaže...
MRSKI kaže...

Ne čini li se vama ovaj Smolensk malo OP?

Smolensk i Colbert u rak WOWS-a
Ne razumijem u to zadnje vrijeme forsanje HE spamma 

 

 

Zato jer za HE ne treba skill niti pamet pa zato i šibaju samo takve brodove - pogledaj kaj je izašlo unatrag godinu, godinu i pol - Conqueror, Wooster, Haragumo pa sad ovi ultra He spemetri Smolnsk i Colbert ... Danas pogodim Smolensk s Yamatom sa 20km i da mi ricochet pa ja stvarno ne znam do koje mjere misle zaglupiti igru i koje sve alate će uključiti da bi tardovima dali zaštitu,, nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest -- ja bi im placao mjesečno da mi je igrat nekakav oblik classica igre kakva je bila na početku dok su bile samo USN, IJN i KM

ED63 pon 26.8.2019 08:02
VooDooZg kaže...

 nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest --

 tu si u krivu

whore fest je otkad je wg-a, posebno nakon kaj je wowp potonul pa su nadu vidli u brodovima

 

prvo nisu prenjeli golde i free exp

pa su nabrijali cijene po tirovima u odnosu na tenkove-avione

i sad evo poseban premium akaunt odvojen po igrama

da ne velim da su t9 i T X na prodaju

 

prvi uveli pakete po 100 eura, pa po soma kuna (tad sam jako psoval kad sam videl to)

 

https://worldofwarships.eu/en/news/sales-and-events/premium-shop-087/

evo, paket 4 devetke za 200 €

nemoram ti rec da sam psoval u vrijednosti 300€ kad sam procital...

 

al je meni ko i tebi jeftinije igrat, psovat i lupat (po stolu, nemrem po tastaturi jer je lap ) nego placat 200 kuna na sat psihologu da me slusa dok ja istresam stres

ovak me izadje jeftinije, cak  i ak uracunam cugu uz igru

 

i evo, dolaze podmornice, i destrojeri ce bacat depth charges na njih automatski....

nego, reko ja sam sebi, da isprobam ja te depth charges unaprijed, onako, ko ALPHA tester

(po naski bi to doslo ko potapljanje brodova...)

evo par skrin shotova, valjda me necete prijavit wg-u

wenclino pon 26.8.2019 08:05
VooDooZg kaže...
wenclino kaže...
MRSKI kaže...

Ne čini li se vama ovaj Smolensk malo OP?

Smolensk i Colbert u rak WOWS-a
Ne razumijem u to zadnje vrijeme forsanje HE spamma 

 

 

Zato jer za HE ne treba skill niti pamet pa zato i šibaju samo takve brodove - pogledaj kaj je izašlo unatrag godinu, godinu i pol - Conqueror, Wooster, Haragumo pa sad ovi ultra He spemetri Smolnsk i Colbert ... Danas pogodim Smolensk s Yamatom sa 20km i da mi ricochet pa ja stvarno ne znam do koje mjere misle zaglupiti igru i koje sve alate će uključiti da bi tardovima dali zaštitu,, nekad prije 2-3 godine je ova igra imala mehaniku čak i balanas donekle i onda je počeo WG cash-whore fest -- ja bi im placao mjesečno da mi je igrat nekakav oblik classica igre kakva je bila na početku dok su bile samo USN, IJN i KM

 Da ne bi bilo samo HE spammanje JOŠ su im i smoke dali :)

1 vs 1 nemaš šansu s bilo kojim brodom protiv ova dva

 

Igram igru od samih početaka(aktivno) ali ovo mi ubija volju.

 

U koju nebulozu to ide da jedan Haragumo samo topovima dobije bilo koji duel s BB

 

Totalna promjena mehanike igre je potrebna,i mislim da promjena IFHE neće biti dovoljna 

 

Ovo je gadljivo za gledati

 

https://www.youtube.com/watch?v=F4-YTZle7gg

 

TheDarkSide ned 15.9.2019 09:36

Nije problem HE spam, koliko sama duracija istog i chance fire na pojedinim brodovima. Treba nerfat vatru.

 

Smolensk je malo OP, colbera nisam imao priliku probat. I dalje cekam Slavu koja ce bit "kralj" OP ruskog balansa :D al nikako da dodje.

 

Kako igra odmice tako njemci sve vise i vise padaju, nekad je odlika njemackih BB-a bila close combat, tank i seconadry s tim da su topovi i sigma losi, zamjenili su ih rusi koji imaju sto blize to preciznije topove i bow tanking + specijalan dmg control. Tako da njemacki BBi trebaju jaci buff ako misle bit donekle kompetitivni

VooDooZg pon 16.9.2019 15:00
TheDarkSide kaže...

Nije problem HE spam, koliko sama duracija istog i chance fire na pojedinim brodovima. Treba nerfat vatru.

 

Smolensk je malo OP, colbera nisam imao priliku probat. I dalje cekam Slavu koja ce bit "kralj" OP ruskog balansa :D al nikako da dodje.

 

Kako igra odmice tako njemci sve vise i vise padaju, nekad je odlika njemackih BB-a bila close combat, tank i seconadry s tim da su topovi i sigma losi, zamjenili su ih rusi koji imaju sto blize to preciznije topove i bow tanking + specijalan dmg control. Tako da njemacki BBi trebaju jaci buff ako misle bit donekle kompetitivni

 

pogledaj pred kraj videa - ja kad vidim da ovi topići od 130mm tuku BB po 9000 svakih 4 sekunde i onda on pogodi sa 6 450mm zrna za 6600 jer sve overpena naravno onda stvarno više ne znam kaj bi rekao o ovoj igri ....

 

Nekad je bio balans i mehanika ( u rano vrijeme dok su bili USA, IJN i KM samo ) a ovo danas je idiotizam na 12tu..

VooDooZg sri 18.9.2019 09:36
ED63 kaže...
VooDooZg kaže...

.... ja sam svoju pricu s brodovima završio... 

 i mi ti svi vjerujemo, vudu...

 

Kažeš - "jel buš ti meni tak vjerovao kad bum ja tebi lagao"    nadam se da bu ošao na PA  jer to je očito jedini način..

 

btw kaj ste dobili iz SC  za T10 brodove ??  

 

Da li trebate pogađati kaj je meni dropala igra 

TheDarkSide pet 20.9.2019 21:46

British Heavy Cruisers

We are pleased to present you a new branch in the UK tech tree - heavy cruisers:

 

- Hawkins, tier V: 7x1 190 mm guns; Torpedoes 2x2 533 mm; Armor belt 76 mm.

 

- Devonshire, tier VI: 4x2 203 mm guns; Torpedoes 2x4 533 mm; Armor belt 114 mm.

 

- Surrey, tier VII: 4x2 203 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 152 mm.

 

- Bedford, tier VIII: 3x3 203 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 152 mm.

 

- Drake, tier IX: 3x3 234 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 177 mm.

 

- Goliath, tier X: 4x3 234 mm guns. Torpedoes 2x4 533 mm. Armor belt 203 mm.

 

As well as the above-mentioned new additions is the tier VI cruiser, London.

 

The initial concept, which will be tested, assumes that these ships will have good belt and deck armor, high-explosive and armor-piercing shells with high maximum damage, achieved by the caliber of the guns. For those of you that are familiar with Royal Navy cruisers, the new heavy cruisers from tier VIII-X will also have the branded "British" repair party.

 

Owners of British heavy cruisers will be able to choose between the "Defensive AA Defense Fire" and "Fighter" consumables. In a separate slot will be "Hydroacoustic Search" consumable, the characteristics of which will be similar to those of British destroyers: a short detection range and long action time. Such equipment is intended for protection against torpedoes.

 

So, to sum it up - high survivability, powerful guns, long-duration hydroacoustic search and the repair party, capable of repairing a huge amount of hit points, will make these ships good middle-range fighters.

 

VooDooZg pon 23.9.2019 09:46

Evo probajte si koji vam rade - meni ih je dosta radilo danas

 

Bonus Codes: 
"IAMSKORPION"
"MOARRESOURCES(2 Containers)
"STOPASKINGFORCODESPLS"
"STOLENFROMOFFICIALCHANNEL"
"NICEANDSHINY"
"PURRFECTCODE"
"HAPPYPURRRRTHDAY"
"THUMB" (15 Containers)
"CHEERSTO4YEARSOFWOWS"
"Meowhappybirthday"
"404BONUSCODENOTFOUND"
"4YEARSSHOOTINGBOATS"
"4YEARSOFGETTINGSHIPT"
"LETSGETSHIPTFACED"
"BDAYCAKENOTINCLUDED"
"GETSHIPT4WOWSBIRTHDAY"
Expires: Unknown
VooDooZg uto 1.10.2019 12:44
MRSKI kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=LgtvVFEn0M8

 

Ja ne znam šta i kako rade ali ako im je plan uništiti igru onda su na vrlo dobrom putu. Ovo i Smolensk je presmiješno. Iako je odigrao tek pet šest partija reče da mu je prosječni DAM čini mi se 205k. Bravo WG

 

 

cilj im je već duuugo duuugo zaglupiti igru kaj je i ak pogledaš realno logično jer baza igrača ima prosjek inteligencije -10  ( ostalo je možda 10% igrača koji bar osnove znaju )  -- e i sad s obzirom da je ljudima teško i osnove naučiti onda stavljaju sve više hi spam no brain brodova, zna ci boli smolenska, haraguma, woostera i slične za tvoj angle, poziciju, deck armor i ostala sranja jer možeš ti imati i znanje i poziciju i sve kaj ovaj bude ispalio 980 zrna od kojih će četvrtina ili zapaliti ili pozobati za malo hp-a ali malo po malo i ode 100k u tvojih 4-5 salvi od koje će apsolutno sve biti overpen, ak te vidi s dd-om na 6km  ostati ćeš bez svih torpeda, 2 od 3 topa, motora, kormila, kuhara, od kumičine malog i žarulja u strojarnici ....

 

Meni nije jasno da je tak teško izbaciti mod igre ( s obzirom da od početka ima samo 2 moda i to tak već 3-4 godine ) di bi bilo opcija da igraš ono za kaj ti treba mozak i di bi igrali igrači koji imaju bar 50% WR i / ili bar av XP 1000  - ne vidim zašto je to takav problem pa nek izbacuju 1001 he spam brod ali u tom modu nek budu zabranjeni kao cv i ostala sranja  

ED63 sri 2.10.2019 16:18
MRSKI kaže...
Ja ne znam šta i kako rade ali ako im je plan uništiti igru onda su na vrlo dobrom putu.

 kak to mislis, igra je sasvim u redu i sve ide po planu

svi oblici placanja i kupovine rede i uvode se novi

nakon paketa od 100€ bili su i bundle-ovi preko 1000kn

igra se razvija ™ i napreduje ©®

VooDooZg kaže...
cilj im je već duuugo duuugo zaglupiti igru kaj je i ak pogledaš realno logično jer baza igrača ima prosjek inteligencije -10  ( ostalo je možda 10% igrača koji bar osnove znaju )  -- e i sad s obzirom da je ljudima teško i osnove naučiti
ak te vidi s dd-om na 6km  ostati ćeš bez svih torpeda, 2 od 3 topa, motora, kormila, kuhara, od kumičine malog i žarulja u strojarnici ....

 

Meni nije jasno da je tak teško izbaciti mod igre ( s obzirom da od početka ima samo 2 moda i to tak već 3-4 godine ) di bi bilo opcija da igraš ono za kaj ti treba mozak i di bi igrali igrači koji imaju bar 50% WR i / ili bar av XP 1000   

 a zato mi ne svjetli zarulja kad sam spotan ko u wot-u, DD mi ju je razbijo u prvoj misiji sa Bb-om a strojarnica NEMA rezervne

 

decki a kaj se cudite za igru od wg-a, prvi mod u closed beti je bio aimbot za citadele, sjecam se da sam htio igrat pa vidim ritin forum, nemres nis jer te aimboti skinu cim te spotaju

pa cijene brodova vece nego wot /wowp po tirovima, skuplji premiumi, nema prenosa free expa, "trenutni" gold koji se razlikuje od druge 2 igre koji je zazivio sam kad su vidli kak im ide poso

sad i odvojeni premium akaunti...

prvu igru kaj sam pocel igrat free to play je cross fire, FPS, koji je postal totalni pay to win, i da bi to uspjeli, morali su se rjesit hakera

pa su dodali novi anti cheat, i sad je sve na prodaju otkad napravis akaunt, kolko para tolko skilla

to se dogodilo i wot-u, otkad je postal popularan i privuko hrpu djece i dedeka, rusa sa drvenim PC-ima i dokonih istocno europljana sa puno slobodnog vremena (gledam u vas siemke i czologiste) (to su poljaki i cehi za one kaj neznaju)

stancanje novih premiuma, zanemarivanje igrivosti, mehanike i balansa u igri, da ne spominjem uvodjenje carobnih kutija i kontejnera koji "mozda" "gotovo sigurno" i "vrlo vjerojatno" "skoro pa 100%" daju novi brod

to se dogodilo i armored warfare-u, sad igram war thunder, i tamo je to prisutno

stiglo je i u world of warplanes, mada u manjem obimu jer je igra polu mrtva jako dugo

kad se uvedu botovi na nizim tirovima "da se smanji queue time", sve je jasno, to je u wowpu i aw-u odavno prisutno

 

jedino kaj izdvaja wows od ostalih je uvodjenje dodatnih resursa u igru

pogledajte samo kaj su dodali osim silvera i golda - tokene, fuel, coal, steel i ova nova sranja kad resetiras progres i grajndas istu liniju ponovo... ko normalan bi to sam sebi napravio, nakon hrpe ulozenog vremena i zivaca?

samo onaj ko je platio da dodje do tX pa moze platit opet, ne gubi vrijeme

 

s druge strane pogledajte CS-GO, ja to osobno ne igram al se monetizira samo skin i look

znaci igra je free to play i skill-to win, i zivi vec jako dugo i dobro posluje, jako dobro

a na izdavacima je da odluce, oce li imat pay to win ili "skill to win" ™ ©® naslov

wg se za svoje odavno odlucil, , kao i mail.ru sa armored warfare i gaijin sa war thunder, svi su pay to win

to kaj su svi iz bivseg sssr-a uopce nema nikakve veze i cista je slucajnost, i to sam "samo JA" primjetio, niko drugi nikad nece ni znat

VooDooZg pon 7.10.2019 16:03
dado80 kaže...
Znači neće skoro..

  Uz nosače koje su na silu izbacili pa probali pola godine i više ih balansirati i još nisu uspjeli i nikad neće dok ne ukinu global spoting s avionima sad još samo fali da izbace još jednu klasu koja se neće vidjeti 90% bitke a radit će štetu kom se sjeti .-..

g29log ned 13.10.2019 02:49

Za nove igrace (radi samo 1 put)

 

This starter pack includes:

  • Charleston (American Tier 3 Cruiser)
  • Charleston_USA – camouflage
  • 1 commander
  • 3 days of premium account
  • Sierra Mike signal flags – 10 pcs

 

 

KNGEW-C22RX-T9YKN     (radi do 2.12)

 

Meni ne treba pa eto, novom igracu sretno :)

 

ED63 sub 26.10.2019 16:28

i ja sam to videl, pa si mislim "ocu i ja vatreni camo za neki brod"

i mislim si potegnut bar jedan dan na info gejmer da vidim kaj ima, dok sam radio nisu me pustili al sad mogu

ocemo se dogovorit pa se skupit, onak "bugovski" uz i cevape?

ko je u mogucnosti doc?

vidim da se kvikr prijeti na wows forumu doc...

ej Vu-Du jel bi ti kao buduci bivsi korisnik - ovisnik doso? (ak zena pusti )

quickr sub 26.10.2019 23:25
ED63 kaže...

i ja sam to videl, pa si mislim "ocu i ja vatreni camo za neki brod"

i mislim si potegnut bar jedan dan na info gejmer da vidim kaj ima, dok sam radio nisu me pustili al sad mogu

ocemo se dogovorit pa se skupit, onak "bugovski" uz i cevape?

ko je u mogucnosti doc?

vidim da se kvikr prijeti na wows forumu doc...

ej Vu-Du jel bi ti kao buduci bivsi korisnik - ovisnik doso? (ak zena pusti )

 Ja dolazim ziher, samo neznam koji dan. Ne ide mi se baš za vikend kad je najveća gužva.