SimeKZ sri 23.10.2019 09:58

Identican problem imam i ja. Tocno tockaj si napisal. Ja igram on nabija naprijed. Imo sam situacije gdje mi Aguero ili neki niski igrace uzimaju skokove Koulibaliu i Witselu. Onak, nigdje veze. Protivnikova taktika je vrlo jasna, cim osvoji loptu odma deri naprijed jer mova igra radi na principu vjerovatnosti... A vjerovatnost je da ce se 3 do 5 lopti sigurno odbit njemu u korist a on ce 50% toga pospremit ako uspije pobjec.

 

Prosli tjedan krenem sa 8-2. Diskonekt i jedan poraz. Cim mi je elo skocio nailazim na pacijente iz gornjeg sazetka. Ulazin u tekme opterecen i onda sam sebi stetim jer idem ganjat neki kurac a ne trebam. Ako treba imat cu posjed 90% al mu necu dat sansu da me kontrira na tako glupav nacin.

Isto tako jako grijesim u tome kaj zurim sa dodavanjima. Treba prestat to radit i doslovno dodat onda kad ima smisla i kad ce 99,99% bit tocno... Hrpu golova primim jer idem napravit brzu tranziciju pa pojedem govno jer lopta ide u gospinu mater. 

 

Sad sam si uzel Lewandowskog naprijed jer mi je trebal neki "egzekutor" i to sad funkcionira 80% tpg on pospremi ko od sale. 

 

Svaku WL si govorim, igraj svoj nogomet... Briga te kak on igra. Al uvijek kontra odradim, uvijek idem ganjat neki kurac, zurit i popijem par bzvz golova za nista. 

 

O delayu necu ni pisat, sve se zna. 

sexytoiletpaper sri 23.10.2019 10:38
SimeKZ kaže...

Identican problem imam i ja. Tocno tockaj si napisal. Ja igram on nabija naprijed. Imo sam situacije gdje mi Aguero ili neki niski igrace uzimaju skokove Koulibaliu i Witselu. Onak, nigdje veze. Protivnikova taktika je vrlo jasna, cim osvoji loptu odma deri naprijed jer mova igra radi na principu vjerovatnosti... A vjerovatnost je da ce se 3 do 5 lopti sigurno odbit njemu u korist a on ce 50% toga pospremit ako uspije pobjec.

 

Prosli tjedan krenem sa 8-2. Diskonekt i jedan poraz. Cim mi je elo skocio nailazim na pacijente iz gornjeg sazetka. Ulazin u tekme opterecen i onda sam sebi stetim jer idem ganjat neki kurac a ne trebam. Ako treba imat cu posjed 90% al mu necu dat sansu da me kontrira na tako glupav nacin.

Isto tako jako grijesim u tome kaj zurim sa dodavanjima. Treba prestat to radit i doslovno dodat onda kad ima smisla i kad ce 99,99% bit tocno... Hrpu golova primim jer idem napravit brzu tranziciju pa pojedem govno jer lopta ide u gospinu mater. 

 

Sad sam si uzel Lewandowskog naprijed jer mi je trebal neki "egzekutor" i to sad funkcionira 80% tpg on pospremi ko od sale. 

 

Svaku WL si govorim, igraj svoj nogomet... Briga te kak on igra. Al uvijek kontra odradim, uvijek idem ganjat neki kurac, zurit i popijem par bzvz golova za nista. 

 

O delayu necu ni pisat, sve se zna. 

 Tako sam i ja usao u ovu WL, i idalje mogu reci da nisam jos ni bliiiiiiiiiiiiiizu onakvog bijesa kakav sam osjecao zadnje dvije godine, ali kada te iz tekme u tekmu doceka isti bunker sa istom kontrom, 4. fifu za redom pa stvarno se moras zapitati za neke stvari.

Neki dan sam gledao odlican video ExtraCredits na youtubeu o kvalitetnom balansiranju igre. I rekli su kako treba - jednostavne strategije treba nagraditi ali samo do neke mjere. Ako se igra protiv sposobnijih igraca, strategije koje zahtjevaju plitko znanje o igri bi svaki puta trebale vrijediti manje od strategija koje zahtjevaju dubinsko znanje o igri. I upravo je to problem sa bunkerima, svaka susa ga moze postaviti, ne treba suluda sposobnost igraca da ga se i izvrsi adekvatno, ali napadac uvijek treba biti daaaaaaaaaaleko sposobniji od branica da bi uspio probiti takvu strategiju sto ju cini stravicno lose balansirano.

Takoder, za sve vas koji imate interesa za taktike i slicno, bacite pogled na TIFO football na youtubeu, stvarno fantasticna ekipa.

toxic sri 23.10.2019 10:45
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle ako hocu rezultat, moram igrat bunker ? :)

 

Nema sanse, radije cu popit 7 komada nego da me neko pobjedi s 1-0 a igram bunker...

Ne znam jel si skuzio kad si igrao protiv mene ali nikad mi nije bilo 10 igraca iza tvoje lopte

 

Ocu racku igrat bunker i glupe dugacke lopte ali ocito ako zelim neki bolji rezultat moram ?

sexytoiletpaper sri 23.10.2019 10:51
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle ako hocu rezultat, moram igrat bunker ? :)

 

Nema sanse, radije cu popit 7 komada nego da me neko pobjedi s 1-0 a igram bunker...

Ne znam jel si skuzio kad si igrao protiv mene ali nikad mi nije bilo 10 igraca iza tvoje lopte

 

Ocu racku igrat bunker i glupe dugacke lopte ali ocito ako zelim neki bolji rezultat moram ?

 Ne moras, ali je daleko lakse braniti se sa hrpom igraca u obrani nego braniti kontre i onda ekipa udara na najvece sanse. Najveca sansa da ces se obraniti - bunker. Najveca sansa da ces zabiti gol - brza kontra (jer su pogotovo CBovi nesposobni pratiti trkove igraca i uz to su dodatno tromi i spori za razliku od "meta" napadaca"). Ja ne igam bunker pa i dalje mogu razbiti nekoga tko igra bunker, dok god osoba s druge strane - 1. Nema tesku p2w momcad, 2. Je barem 1 ili 2 ocite divizije ispod moje sposobnosti igre.

Kada tutnes nekoga tko igra jednako dobro kao ja ali koristi Meta igrace i bunker, mogu ga samo dobiti ako imam daleko vise srece nego on. Gdje se opet ukazuje na problem balansiranja igre gdje tako jedna "noob friendly" taktika ima ogroman potencijal i u visim rangovima.

SimeKZ sri 23.10.2019 10:53
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle ako hocu rezultat, moram igrat bunker ? :)

 

Nema sanse, radije cu popit 7 komada nego da me neko pobjedi s 1-0 a igram bunker...

Ne znam jel si skuzio kad si igrao protiv mene ali nikad mi nije bilo 10 igraca iza tvoje lopte

 

Ocu racku igrat bunker i glupe dugacke lopte ali ocito ako zelim neki bolji rezultat moram ?

 To je meni balonja reko u onoj grupi FIFA BALKAN gdje igramo ligu. Lik mi dode poslije tekme i posalje poruku '' uhh, je gameplay sranje'' ja onak... kak te nije sram tak nekaj rec' a ti prvi exploitas sve kaj se da exploitat. Decko stvarno nema nikakvog pojma o nogometu niti taktici, doslovno je prepisao sa youtuba ili reddita taktika i soli pamet. Tipicni FIFA low igrac. Drop back na 1, kompletno zatvoren unutar svojih 16m i samo dere lopte naprijed. 

Na stranu sad to, majstor meni dode i napise sljedecu poruku '' Ako hoces, posaljem ti svoju taktiku ''. Ja onak, jesi bolestan decko? Da kopiram to ruglo, odnosno, da uopce pokusavam tako igrat nikad FIFAu nebi ni kupio. Rade bi dao lovu na novi CoD i špano CoD gdje znam da ako sam dobar, da jedino mogu ic prema gore i samo mogu ucit. Ovdje mogu naletit na debila ko gore navedeni, igra ga ne kaznjava... nego ga jos nagraduje i jos dobije win. 

Mene samo zanima jel je toliko tesko implementirat da ako igras Drop Back i Fast build up... da do kraja poluvremena ti nemas stamine na niti jednom igracu. Ja smatram da je to jako jednostavno. 

 

Ovo je jedina igra gdje ti mozes bit bog i batina nogometa, gameplaya i ostalih stvari. Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

Skilledžija sri 23.10.2019 11:01
SimeKZ kaže...
Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

HAHAHAHAHAHAH

Kao da si me gledao jučer navečer kad sam izgubio od panja 2-0 :)

Prvo poluvrijeme ja 8/6 udarci na gol, a on 1/1 - rezultat na poluvremenu 0-1.

I to mi je gol zabio u 43 minuti kad padaju skriptirani golovi inače i onda mi lik daba.

A bokte jebo, netko to polovicu terena prijeđe dvaput u jednom poluvremenu i zabije gol iz neizrađene akcije i propusta u igri daba kad zabije gol.

E upravo zbog takvih je igra napravljena tako kako je napravljena.

Jer on ne kuži da ne zna igrat.

On je dao gol i to je sve što ga zanima.

Gerro sri 23.10.2019 11:08

Jel i vama problem igrat s igracima koji imaju acc 2019?! Mene takvi uvjek pobjede, ili im se odbije lopta na nogu, ili moj igrac doda tocno napadacu.. znaci uzas!! Lakse mi igrat s nekim sta ima acc 14/15/16.. pa zar oni bas MORAJU pobjediti?!

toxic sri 23.10.2019 11:44
sexytoiletpaper kaže...

Ako ima zainteresiranih ljudi mogli bi ponovno pokusati pokrenuti Mini-Ligu na forumu, bar za PS4. I ukljuciti u to prijateljski dogovor o nekoristenju bunkera pa da mozemo ako nista drugo jedni s drugima igrati posten nogomet :)

Ja sam ZA:)

Neki bi rekli jbte kolko pusis vec bi obrisao igru.. Ali ja sam osoba koja ne odustaje od neceg samo tako... 

 

Nego kaj velis na Petera 86 (tzv srot kartica)

Da njega nije bilo popio bi ja i vise od onog sto jesam (sram me reci na forumu no 5 komada )

toxic sri 23.10.2019 11:54
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

 Meni ovo nije tolko kriticno jer ovakvih utakmica imas u stvarnosti ko u prici...

No kriticno mi je sto u ovom slucaju moji igraci pucaju ko idioti

Skilledžija sri 23.10.2019 12:06
toxic kaže...

 Meni ovo nije tolko kriticno jer ovakvih utakmica imas u stvarnosti ko u prici...

No kriticno mi je sto u ovom slucaju moji igraci pucaju ko idioti

Kritično je pošto FIFA nije simulacija nego arkada.

To što oni pokušavaju dočarati simulaciju skriptom je žalosno.

 

Ovo za pucanje... rješavam jučer zadatak sa UCL igračem dva gola.

Znam, imam panja koji ima loše statse šutiranja, ali uvjeren sam da me igra dodatno prcala jer zna za zadatak i zna da samo na njega namiještam pucanje.

Toliko mrtvih šansi je promašio da je to ludnica bila.

Pogotovo kad sam igrao s jednim likom i vidim da isto ima u napadu dva UCL panja i pustim mu da mi zabije prvi gol.

Nakon toga on pušta meni da ja sa svojim panjem zabijem gol.

Ukupno mi je trebalo 8 udaraca na gol da napokon zabijem... sve je golman skidao ili je ovaj pucao okolo gola.

A lik mi pušta da zabijem i ja ne mogu - jadno.

SimeKZ sri 23.10.2019 12:15
toxic kaže...
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

 Meni ovo nije tolko kriticno jer ovakvih utakmica imas u stvarnosti ko u prici...

No kriticno mi je sto u ovom slucaju moji igraci pucaju ko idioti

 Real life nema veze sa igrom. Tocka.

 

Evo jedna friska. Bas odigrana. Real life... Jel? 

toxic sri 23.10.2019 12:24
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

 Meni ovo nije tolko kriticno jer ovakvih utakmica imas u stvarnosti ko u prici...

No kriticno mi je sto u ovom slucaju moji igraci pucaju ko idioti

 Real life nema veze sa igrom. Tocka.

 

Evo jedna friska. Bas odigrana. Real life... Jel? 

 Nema ali..

npr padaju mi na pamet tekme Leipzig Lyon- Lyon pobjedio s 2-0 s 2 udarca prema golu.

 

Ili Chelsea - Valencija : https://www.rezultati.com/utakmica/S41JhhdR/#statistika-utakmice;0

 

to su neki primjeri, sad u novije vrijeme se ne mogu sjetit ali sam poprilicno siguran da ima ekipa koje upute doslovno jedan udrac a protivnici tone i nista..

 

 

 

 

SimeKZ sri 23.10.2019 12:36

Buraz. Jedna tekma, maksimalno, dvije tebi padaju na pamet. Shvati da je ovo igra, igra u kojoj nema toga. Ako Lewandowski ima finishing, compouser i reactions preko 90, onda on u 9,5 od 10 slucajeva mora zabit gol kada ae nalazi unutar 16m. Ok. Cista matematika jer je ova igra postavljena na principu vjerovatnosti, kao svaka druga. Ja utakmicu gdje imam 10 takvih udaraca moram imat minimalno 5 golova ( racunam da u 50% slucajeva nisam pravilno pozicioniran)... A ne niti jedan. Dok sa druge strane protivnik ce odletit sa Saint-Maximom i od 10 udaraca pospremit ( u punom sprintu, van pozicije. Finishing 69, compouser 81, reactions 78, positioning 74) 8 komada. 

 

To je ono. Zato mi molim te nemoj dolazit sa reql life situacijama jer ih nema toliko da bi se meni u svakoj drugoj tekmi pojavljivale. 

cicek sri 23.10.2019 12:56
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Imat 25 udaraca po tekmi, od toga 20 u okvir... protivnik ce ima 3 udarca od toga 2 u okvir i pobijedit te 2-0. Skill gap je vidljiv tek u jednakim uvjetima bez delaya. Kad nema delaya, tu onda mozes kak hoces. 

 Meni ovo nije tolko kriticno jer ovakvih utakmica imas u stvarnosti ko u prici...

No kriticno mi je sto u ovom slucaju moji igraci pucaju ko idioti

 Real life nema veze sa igrom. Tocka.

 

Evo jedna friska. Bas odigrana. Real life... Jel? 

 Nema ali..

npr padaju mi na pamet tekme Leipzig Lyon- Lyon pobjedio s 2-0 s 2 udarca prema golu.

 

Ili Chelsea - Valencija : https://www.rezultati.com/utakmica/S41JhhdR/#statistika-utakmice;0

 

to su neki primjeri, sad u novije vrijeme se ne mogu sjetit ali sam poprilicno siguran da ima ekipa koje upute doslovno jedan udrac a protivnici tone i nista..

 

 

 

 

 Dal ti znas koji sve parametri utjecu na udarac u stvarnom zivotu, a koji (bi trebali) na fifi? Ne mozes to usporedivati ni u kom pogledu. Ima samo jedna sema s kojom mozes to donekle prenjeti na fifu, a to ti je random event. Znaci da ti se igrac posklizne, nikne krticnjak ili vjetar puhne da ti promasis, a to ti je onda ravno otvaranju paketa iltiga nepredvidivo i nema smisla. I tu bi skripta vrtila kolo vise nego vrti sada. 

toxic sri 23.10.2019 12:57
SimeKZ kaže...

Buraz. Jedna tekma, maksimalno, dvije tebi padaju na pamet. Shvati da je ovo igra, igra u kojoj nema toga. Ako Lewandowski ima finishing, compouser i reactions preko 90, onda on u 9,5 od 10 slucajeva mora zabit gol kada ae nalazi unutar 16m. Ok. Cista matematika jer je ova igra postavljena na principu vjerovatnosti, kao svaka druga. Ja utakmicu gdje imam 10 takvih udaraca moram imat minimalno 5 golova ( racunam da u 50% slucajeva nisam pravilno pozicioniran)... A ne niti jedan. Dok sa druge strane protivnik ce odletit sa Saint-Maximom i od 10 udaraca pospremit ( u punom sprintu, van pozicije. Finishing 69, compouser 81, reactions 78, positioning 74) 8 komada. 

 

To je ono. Zato mi molim te nemoj dolazit sa reql life situacijama jer ih nema toliko da bi se meni u svakoj drugoj tekmi pojavljivale. 

 Ma nisam ja nist lose mislio. Manje nervoze molim.

Btw pada mi na pamet stotine utakmica i vise.. ovo su dvije koje se doslovno sjecam koje sam naveo.

 

Npr realno Dinamo je od Citya npr trebo pobrati minimim 7,8 komada i na neku srecu dobio je samo 2.

 

Neki dan je bila i statistika po ligama o posjedu lopte.. gdje zapravo timovi koji imaju manje posjeda su uspjesniji.

Ali u svakom slucaju i ja sam prije par postova tvrdio da ovo ne moze niti ce ikad biti nogometna simulacija jer je to nemoguce...

No eto ovdje se dogadaju puno cudnije situacije od ovih gdje puknes 25 puta po golu i popusis a ovo 25 puta po golu mi se cini da se dogada konstantno i u stvarnosti pa sam povukao paralelu i mislim da je to dozvoljeno.

SimeKZ sri 23.10.2019 13:13

Imas moj SS gore vise i stranicu prije. Doslovno mi je svaka utakmica takva. Mozda protivnik ima par udaraca vise. 

Ja nisam mislio nista lose u svom postu. Samo pokusavam objasnit da real life i igra nejdu zajedno. Niti PES niti FIFA nisu simulacije niti ce ikad bit jer to nitko ziv onda nebi igram.

 

Popravi servere, smanji delaj, bit ce manje pogresaka samim tim i manje gluposti unutar igre. Inception ima dobar video,jucer postavljen. 

toxic sri 23.10.2019 13:52
SimeKZ kaže...

Imas moj SS gore vise i stranicu prije. Doslovno mi je svaka utakmica takva. Mozda protivnik ima par udaraca vise. 

Ja nisam mislio nista lose u svom postu. Samo pokusavam objasnit da real life i igra nejdu zajedno. Niti PES niti FIFA nisu simulacije niti ce ikad bit jer to nitko ziv onda nebi igram.

 

Popravi servere, smanji delaj, bit ce manje pogresaka samim tim i manje gluposti unutar igre. Inception ima dobar video,jucer postavljen. 

 Sve je to meni jasno.. Velim mene to ne iznenaduje tolko...

Jucer sam odigrao par tekmi u rivalima i doslovno liku uzmem loptu i na neku foru se vrati njemu na nogu a napravio sam odlican tackle i stom tom liku se to napravi svaki put.. e to je ono sto je cudno do bola...

 

A necu pricati o situacijama gdje mi AI kontrolira branica i sada vec unaprijed imam gljivu okrentu prema protivnickom igracu i konacno kad prebacim da kontroliram tog igraca meni branic pobjegne od napada i ovaj ode sam 1 na 1... a sve sam dobro napravio ... ovaj iz cista mira pobjegne od njega.. Prebacivanje perfektno gljiva okrenuta prema pravom smjeru...

 

Ove dvije situacije se meni konstantno dogadaju... a penali koji se sude u moju korist ili od protivnika nemaju veze s vezom... AI napravi hebeni cudni faul i bude penal

The_K sri 23.10.2019 14:51

ti rezultati u igrici i u stvarnosti nisu ni malo slicni jer ako ti u pravom zivotu odigras obranu bez greske 95% sanse su da ti neces primiti gol a to u ovoj igrici ne vrijedi. Toliko puta sam odigrao bez greske i svejedno primio gol jer se lopta odbijala 3,4 puta nazad njemu u noge ili je lopta prosla kroz stopalo mog igraca i ja tu ne mogu nista primio sam gol zbog igrice ne zbog moje greske ili njegove sposobnosti u napadu vec zato jer me igrica osakatila. Evo zadnja tekma dns ubacuje on u prostor ja uklizujem nosim loptu uletava njegov igrac pada preko moga ja dobivam izravni crveni i penal premda sam JA prvi stigao do lopte. Odmah sam izasao jer mi nista drugo nije preostalo ja to ne zelim igrati ne mogu trpiti to da me se krade bez ikakvog povoda ja sam isto kupio igricu kao moj protivnik pa koji kurac onda nismo jednaki za vrijeme utakmice vec se uvijek mora nekome pomagati na neposten nacin. Ja ne zelim pobjedjivati tako sto se meni svaki put odbije lopta ili obratno to je jednostavno ogavno fuj.

toxic sri 23.10.2019 15:03
The_K kaže...

ti rezultati u igrici i u stvarnosti nisu ni malo slicni jer ako ti u pravom zivotu odigras obranu bez greske 95% sanse su da ti neces primiti gol a to u ovoj igrici ne vrijedi. Toliko puta sam odigrao bez greske i svejedno primio gol jer se lopta odbijala 3,4 puta nazad njemu u noge ili je lopta prosla kroz stopalo mog igraca i ja tu ne mogu nista primio sam gol zbog igrice ne zbog moje greske ili njegove sposobnosti u napadu vec zato jer me igrica osakatila. Evo zadnja tekma dns ubacuje on u prostor ja uklizujem nosim loptu uletava njegov igrac pada preko moga ja dobivam izravni crveni i penal premda sam JA prvi stigao do lopte. Odmah sam izasao jer mi nista drugo nije preostalo ja to ne zelim igrati ne mogu trpiti to da me se krade bez ikakvog povoda ja sam isto kupio igricu kao moj protivnik pa koji kurac onda nismo jednaki za vrijeme utakmice vec se uvijek mora nekome pomagati na neposten nacin. Ja ne zelim pobjedjivati tako sto se meni svaki put odbije lopta ili obratno to je jednostavno ogavno fuj.

 Slažem se. Ja sam si jucer pozelio dati autogol kako sam glup gol dao... na srecu protivnik je bio bolji pa je to nadoknadio.

 

 

SimeKZ sri 23.10.2019 15:07

Je mi zanimljivo ono plakanje na fejsu. Kad dode mudonja žvaljavi pa trazi da mu neko da imena igraca sa kojima treba trejdat da si zaradi. Aj zamisli mentalni sklop da si toliko nesposoban pratit market ili koristit futbin. To je PTB mindset... 

CroVandal sri 23.10.2019 15:40

Ovi zadatci su usrani krenuo napokon da rijesim za neku ikonu prve 2 dobijem 4 0 i 5 0 sa la liga teamom i nemozes 3. za nista sallah koji inace zabija sve zaboravi pucat nemozes pogodit gol i sad sam 3 izgubio za redom i to cak nije ni bitno ali daj mi da zabijem ako napravim priliku i dobro opucam. I sad ce mi 4. tekmu pustiti jel sam 3 izgubio bez obzira kakav je protivnik vec znam da cu dobiti. Jel vise od 3 tekme za redom ne gubim nikad u rivalima isto tako nikad vise od 6 u wl ligi. Pobjediti isto mogu max 10 za redom iz nekog razloga 11. tekma je nemoguca. Taktika je nebitna za obranu osim sa drop back je teze da popijes gol odnosno popijes manje golova ako netko ima pace ekipu a svi imaju manje vise. Ipak cu rijestit sve za te ikone posto znam da mi ikona iz paketa nikada nece doci a kasnije ce trebati ikona za sbc 100 posto recimo. Sa glavnom ekipom necu igrat uopce dok sve nerijesim briga me ionako mi fale 3 igraca da mi team bude kako hocu

The_K sri 23.10.2019 16:21

A i ovaj SB je isto prevara ako igras protiv momcadi koja ima vise od 90 chemistry odmah te krenu jebat u glavu umjesto da bar taj dio igre bude posten da kada stvoris 10 sto postotnih prilika da bar osam zabijes a ne ni jedan gol dok ti komp zabije iz savrsenih 10 dodavanja iz prve i onda samo zvizne pod precku sa bilo kojim igracem sa 20m. Jebeni dybala mi nadskoci golmana jeste da ima 76 rating ali nije toliko los da ga nadskoci manji covjek sa glavom a on ide rukama. Po toj logici ispada da slabiji golmani ne znaju uhvatiti loptu sto nije istina a i opet su kontradiktorni sami sebi jer kad je na suparnickom golu broncani napadac on se znao par puta bacati kao macka i imati predobre obrane na kojima bi mu mnogi svjetski golmani zavidjeli.

cicek sri 23.10.2019 16:34
CroVandal kaže...

Ovi zadatci su usrani krenuo napokon da rijesim za neku ikonu prve 2 dobijem 4 0 i 5 0 sa la liga teamom i nemozes 3. za nista sallah koji inace zabija sve zaboravi pucat nemozes pogodit gol i sad sam 3 izgubio za redom i to cak nije ni bitno ali daj mi da zabijem ako napravim priliku i dobro opucam. I sad ce mi 4. tekmu pustiti jel sam 3 izgubio bez obzira kakav je protivnik vec znam da cu dobiti. Jel vise od 3 tekme za redom ne gubim nikad u rivalima isto tako nikad vise od 6 u wl ligi. Pobjediti isto mogu max 10 za redom iz nekog razloga 11. tekma je nemoguca. Taktika je nebitna za obranu osim sa drop back je teze da popijes gol odnosno popijes manje golova ako netko ima pace ekipu a svi imaju manje vise. Ipak cu rijestit sve za te ikone posto znam da mi ikona iz paketa nikada nece doci a kasnije ce trebati ikona za sbc 100 posto recimo. Sa glavnom ekipom necu igrat uopce dok sve nerijesim briga me ionako mi fale 3 igraca da mi team bude kako hocu

 To sam ja tvrdio u prosloj fifi da s time pumpaju tvoje vrijeme koje utrosis u igru kako bi mogli investitorima i ostalim kako oni to zovu "whales" izvuci sto vise novaca iz depa. Cista logika mozda si morao rjesuti zadatak u 1h e sad ces u 2h i ti dobijes ikonu mi minutazu i svi sretni. 

Mortiis sri 23.10.2019 20:42
sexytoiletpaper kaže...

Ako ima zainteresiranih ljudi mogli bi ponovno pokusati pokrenuti Mini-Ligu na forumu, bar za PS4. I ukljuciti u to prijateljski dogovor o nekoristenju bunkera pa da mozemo ako nista drugo jedni s drugima igrati posten nogomet :)

 ako te zanima znam ja 10ak ljudi koji se taman organiziraju i krecu igrat ligu

Skilledžija sri 23.10.2019 20:53

Ja popodne išao napravit jedan gold upgrade da se riješim untradable kartica zbog sutrašnjih nagrada i uleti mi Mane.

 

Idam ga probat sad navečer i jedva sam jednu utakmicu odigrao bez laga i onda mi lik kvita na 3-0.

Uglavnom, u zadnje vrijeme jako često igram u takvim uvijetima.

Sreveri su im u teškom kurcu ili me spaja sa Australijom - ne znam, ali nije ugodno uopće tako igrati.

Usudio bih se reći da je prije na matchmakingu bilo ugodnije nego sad na ovim njihovim kvaziserverima.

Ne znam ustvari da li je do servera ili zato što me spaja sa Rusima i Turcima pa me onda kači na meni udaljene servere?

Prošlu FIFU sam imao takvih problema s Poljacima i Talijanima, a ovu s njima nema takvih problema.

Ono, baš imam tetris, kad dodajem loptu ona na putu do igrača zastane nekoliko puta, pa onda ono famozno zamrzavanje na djelić sekunde i slično.

Nije do mog neta jer mali igra paralelno na PS-u i on se žali na delay, ali ne na ovakav lag i tetris kako je kod mene.