CroVandal sri 23.10.2019 20:54
zagid3 kaže...

Orsic dobio IF karticu, nadam mu se u picku od WL, njegova silver kartica mi je bila đoker s klupe. IF mi djeluje odlicno

 

https://www.futbin.com/20/squad/9971397

 

Vrijeme je za hrvatsku ekipu u WL ima li netko prijedlog za poboljsati ekipu sa linka

 Bas su ga nabrijali 93 pace 84 sut ako mi nedode u picku kupit cu ga i stavim ga na st kao super sub. U ovim UCL SBC bas nista nemoze uletiti a i UCL kartice su im fail ove godine nikakvih poboljsanja nema cak ni plus 1 kao prosle uopce se neisplati praviti SBC. 

zagid3 sri 23.10.2019 21:48
CroVandal kaže...
zagid3 kaže...

Orsic dobio IF karticu, nadam mu se u picku od WL, njegova silver kartica mi je bila đoker s klupe. IF mi djeluje odlicno

 

https://www.futbin.com/20/squad/9971397

 

Vrijeme je za hrvatsku ekipu u WL ima li netko prijedlog za poboljsati ekipu sa linka

 Bas su ga nabrijali 93 pace 84 sut ako mi nedode u picku kupit cu ga i stavim ga na st kao super sub. U ovim UCL SBC bas nista nemoze uletiti a i UCL kartice su im fail ove godine nikakvih poboljsanja nema cak ni plus 1 kao prosle uopce se neisplati praviti SBC. 

Sa Finisher chem styleom ima 99 shot power i 99 long shotse + ima finese shot trait. 

movie čet 24.10.2019 00:14
CroVandal kaže...

Ovi zadatci su usrani krenuo napokon da rijesim za neku ikonu prve 2 dobijem 4 0 i 5 0 sa la liga teamom i nemozes 3. za nista sallah koji inace zabija sve zaboravi pucat nemozes pogodit gol i sad sam 3 izgubio za redom i to cak nije ni bitno ali daj mi da zabijem ako napravim priliku i dobro opucam. I sad ce mi 4. tekmu pustiti jel sam 3 izgubio bez obzira kakav je protivnik vec znam da cu dobiti. Jel vise od 3 tekme za redom ne gubim nikad u rivalima isto tako nikad vise od 6 u wl ligi. Pobjediti isto mogu max 10 za redom iz nekog razloga 11. tekma je nemoguca. Taktika je nebitna za obranu osim sa drop back je teze da popijes gol odnosno popijes manje golova ako netko ima pace ekipu a svi imaju manje vise. Ipak cu rijestit sve za te ikone posto znam da mi ikona iz paketa nikada nece doci a kasnije ce trebati ikona za sbc 100 posto recimo. Sa glavnom ekipom necu igrat uopce dok sve nerijesim briga me ionako mi fale 3 igraca da mi team bude kako hocu

Znači, konačno sam skupio francuze, nijemce i španjolce i krenem igrati. Dakle ja sam na rubu živčanog sloma. Svaku tekmu povedem 2-0 i onda ubacim dva UCL govna da riješim onaj zadatak i na kraju izgubim svaku tekmu 3-2 ili završi 3-3. Ja svaku ali svaku tekmu stresem 3 stative, idem bar 5 puta sam na golamana i ne mogu zabiti. Likovi mi iz prvog udarca zabiju, ali svaku tekmu mi tako zabiju. Dodaju se petama, iz okreta, iz pirueta, iz PM, od svakuda i uvijek točno, bez greške. Ja gledam svog igrača u oči na 3 metra i dodam protivniku koji je 5 metara od mene. Doslovce gaze preko mene i nema prekršaja. Par puta mi s leđa uđu u 16m i slome me i nema penala.

 

Ja neka se malo remplam, odmah se zaustavlja igra i dobijam žuti. Znači, to nije normalno. Izgleda da je i lag bio velik jer stisnem tipku i prođe bar sekunda dok mi igrač ne reagira. Nemoguće igrati. No baš sam zapeo i igrao evo do sada. Epilog. Odigrao oko 30 tekmi. Dvije dobio, 4 igrao neriješeno i 24 izgubio. Znači, igra mi ne da da riješim zadatke. Primao sam takve golove kakve nikada nisam primao u životu. OK, momčadi su mi za kurac ali opet. Sutra ujutro nastavljam ovu torturu i jedva čekam da se toga riješim jer to nema smisla i nije vrijedno mojih živaca. Kad nisam to odmah riješavao kada su svi igrali pa su sve momčadi bile takve, sada je to problem ali jebi ga, tada nisam imao po sedam igrača da sam ja prvi vlasnik.

SimeKZ čet 24.10.2019 00:29

Predrago mi je kad doslovno isprebijam lika sa ovakvom ekipom. Kako je dosao do nje, ocito teski pack luck... Al opet,tesko mi je gledat takvu ekipu u rukama nesposobnog zvaljavca.

Lagani DIV 3. 1510 skill points.

 

EDIT: ono kaj bi htio napomenut da je danas gameplay bio top. Nema delaya, smooth sve ide. Cak mi je ball roll radio ko podmazan. 

CroVandal čet 24.10.2019 10:11

Player pick Marcus alonso i jos neki bezveze. Mogli su mi bar orsica dati. Pakete cu otvoriti popodne kad mi sin dode on to voli i iskreno uvijek otvori nesto bolje nego ja uzeo sam ovaj put tradable iz rivala u nadi da cu dobiti nesto vrijedno ali nevjerujem.

toxic čet 24.10.2019 11:00
CroVandal kaže...
toxic kaže...

Ovako dobio sam 

Crveni Parejo i Martinez

 

U packovima Coutinho jedini vrijedan spomena.. ali ide za nista Coinsa...

 Dobro si i dobio ako nista 87 rated je dobi za sbc

 a kaj da radim s njim?

 

neupotrebljiva kartica za mene totalno.

SimeKZ čet 24.10.2019 11:03

Crveni pickovi - Parejo i Marcos Alonso = Zadovoljan. High rated kartice. Posluzit ce. 

 

Od ostalog - IF Martinez, Gareth Bale, Goretzka, Arthur. 

 

Za mene top izvucene kartice. Bale i Martinez kao super sub. Za Gold 3 i Rank II D4... super.

sexytoiletpaper čet 24.10.2019 13:22

Idem odigrati jednu tekmu da isprobam novu momcad - ovako izgledat u tekmi https://www.futbin.com/20/squad/10003562

Prvi frajer - Auba - Salah - Sane napad, Pogba, Sissoko, IF Wijnaldum u sredini, Crveni Digne, Sokratis, Sanchez, Cancelo obrana, De Gea na golu.

Reko, biti ce dobar test za sposobnost momcadi. Sa dvije minute i 34 sekunde igre, Wissam Ben Yedder puca sa 20ak metara od gola, 1:0, frajer nije vidio lopte jos. RageQuit :'D. Ja sam se sastavio od smjeha :D

SimeKZ čet 24.10.2019 14:23

Fora mi je kak sam uspio naletit na covjeka koji ima odraden SBC Averita ili kak se vec zove, SBc Lewandowskog, Icon swap, jos jednu ikonu sa strane i Bundesliga SBC. Pa jbt led, kad stignes to sve. I jos popije 8 komada od mene :D :D 

 

Dobro koji je racku sa marketom. Prosli tjedna sam kupio sastav koji imam... izaso me 450k. Sad me nebi izasel vise od 200k. Market se urusio a niti Nick RTFM ne zna zasto. 

Skilledžija čet 24.10.2019 14:33
SimeKZ kaže...

 

 

Dobro koji je racku sa marketom. Prosli tjedna sam kupio sastav koji imam... izaso me 450k. Sad me nebi izasel vise od 200k. Market se urusio a niti Nick RTFM ne zna zasto. 

Ne spominji mi to.

Neki dan uzeo Rashforda za 77k i to sam kao superjeftino ubo, a jučer ga prodao za 49k u strahu da još više ne popušim.

movie čet 24.10.2019 15:31

Skupio sam za danas 3 mega packa, dva rare player packa i još neka dva i opet ništa, ali baš ništa. Najbolja kartica neki lik ratinga 83. U UCL rare packu dobijem jebenog kokea. Gledam na onom balkan forumu ujutro i lik u jednom packu dobije UCL neymara a u drugom rare neymara? Bolje se roditi bez kite nego bez sreće, ako imaš sreće nasrast će...

SimeKZ čet 24.10.2019 16:06
movie kaže...

Skupio sam za danas 3 mega packa, dva rare player packa i još neka dva i opet ništa, ali baš ništa. Najbolja kartica neki lik ratinga 83. U UCL rare packu dobijem jebenog kokea. Gledam na onom balkan forumu ujutro i lik u jednom packu dobije UCL neymara a u drugom rare neymara? Bolje se roditi bez kite nego bez sreće, ako imaš sreće nasrast će...

 To kakvu srecu odredeni ljudi tam imaju, to je komicno. Jedan lik je vec 3 puta dobio CRa. Par njih redovito dobiva meta kartice visokog ratinga. Bas da se zapitas ponekad. Ja se ne mogu ljutit na svoje dobitke, al kad vidim druge... To je smijesno kaj ja dobijem. 

cicek čet 24.10.2019 17:44

Totalno ne igrivo danas. Delay traje 7 dana. I onda jos igras protiv panja autisticnog s 4 ikone i lik ne zna doci do gola zabije gol tako sto se zatrci u gomilu i moji ga gledaju jer igraci zbog delaya ne kuze da je opce lopta tu. Onda mu smjestim gol direktno iz kornera s eriksenom jer veliki strucnjak leti s golmanom van. I lik napravi u 88 penal i naravno prekine. I sta ja dobim kurac u dupe od njega i jos od ovih fair play kanadana s serverima na baterije. Da im barem kurac imao delay kad ce im najvise trebat, stvarno ne kuzim kako ne mogu s svim tim silnim miljama izdrkat nove servere.

ertz111 čet 24.10.2019 18:04

Od silver1 dodje crveni Di Maria,ne treba mi jer imam svabe i engleze,a od rivalsa uleti Vertongen,dobro mi je dosao. 

 

Da li je moguce da vrijedi sqmo 15k,kartica 87? 

 

Cijeli dan snajpam shadow i ne mogu ga uhvatiti,nema sanse. Na kraju prodam first ownera Vertongena i kupim ga sa shadow za 16k,odlicno prosao.  

CroVandal čet 24.10.2019 19:43

Rijesio sve SBC zadatke i apsolutno nista jedna plava 79 rated kartica ostalo nista eto ali uhvatio sam Aubu za 300k. Sad kad prodam sve srebrne kartice imat cu oko 100k coinsa. Znaci ovo sve se bas neisplati grindat za pakete jedino market ako hoces ekipu kako spada. Jedino cu grindat za ikonu...

movie čet 24.10.2019 23:03
CroVandal kaže...

Rijesio sve SBC zadatke i apsolutno nista jedna plava 79 rated kartica ostalo nista eto ali uhvatio sam Aubu za 300k. Sad kad prodam sve srebrne kartice imat cu oko 100k coinsa. Znaci ovo sve se bas neisplati grindat za pakete jedino market ako hoces ekipu kako spada. Jedino cu grindat za ikonu...

I ja sam odigrao sve večerašnje sbc i opet voda. Ono, baš me neće. Problem s marketom je što sve kartice padaju svaki dan s cijenom osim dvadesetak kartica koje nešto vrijede i drže cijenu. Sve ostalo je postalo bezvrijedno. Jučer kupiš karticu za 5k koja je prekjučer koštala 8k a danas je već imaš po 3k koliko hoćeš. Kako sada nešto zaraditi a da ne izgubiš? Jako teško. Jedina zarada je na nekim skupim karticama preko 300k coinsa koje još drže cijenu. Sada nemam toliko coinsa pa mi svejedno. Uopće se niti ne trudim više na makrketu. Kupio sam što sam htio i sada sam do TOTS-a miran. Što uleti, uleti i polako skupljati novce za 6 mjesec sljedeće godine.

Flue pet 25.10.2019 11:56

Kao i većina vas na forumu, uvijek loše kartice u packovima, ali ovaj tjedan me fino nagradilo. Jesu untradable, ali Mertens bi mogao biti odličan kad skupim za kdba, te uz ikonu od tokena kad dođe :D


 

Ako netko želi nabaciti koju prijateljsku neka me doda, PSN - jcvetnic, trenutno sam DIV 5 pa ne očekujte puno :)

 

jopis pet 25.10.2019 12:55
movie kaže...
CroVandal kaže...

Rijesio sve SBC zadatke i apsolutno nista jedna plava 79 rated kartica ostalo nista eto ali uhvatio sam Aubu za 300k. Sad kad prodam sve srebrne kartice imat cu oko 100k coinsa. Znaci ovo sve se bas neisplati grindat za pakete jedino market ako hoces ekipu kako spada. Jedino cu grindat za ikonu...

I ja sam odigrao sve večerašnje sbc i opet voda. Ono, baš me neće. Problem s marketom je što sve kartice padaju svaki dan s cijenom osim dvadesetak kartica koje nešto vrijede i drže cijenu. Sve ostalo je postalo bezvrijedno. Jučer kupiš karticu za 5k koja je prekjučer koštala 8k a danas je već imaš po 3k koliko hoćeš. Kako sada nešto zaraditi a da ne izgubiš? Jako teško. Jedina zarada je na nekim skupim karticama preko 300k coinsa koje još drže cijenu. Sada nemam toliko coinsa pa mi svejedno. Uopće se niti ne trudim više na makrketu. Kupio sam što sam htio i sada sam do TOTS-a miran. Što uleti, uleti i polako skupljati novce za 6 mjesec sljedeće godine.

 Ja sam dobio Fabinha i Marcela, u 10 packova. Sve ostalo max 80 rating. Ali sada imam lovu za Varanea, pa se razmišljam vrijedi li on duplo više od Lengleta... Mislim da ipak nije toliko bolji.

 

Btw, Maveriče, panjino stara, nisam ti se zahvalio što si mi otvorio oči. Mjesec dana razbijao glavu šta kupit za ST-a uz Dybalu koji jebe nane otkad sam ga s cam-a bacio u vatru na st-a. Uzeo Kanea za probu, 22 tekme rivalsa, 20 golova, 17 asistova. GG, hvala. Sad gledam s kim da ga sparim bolje, Deloufeu je dobar, al ne toliko koliko mi je lijeva strana dobra sa D.Costom, Dybalom i Gomezom. To je trio ubojica. Kaneu stavim Pukkia na cam-a kad gomezova stamina ode u vjetar nakon 50 minuta, samo još fali rw/rm kak spada, Deloufeu mi igra toplo/hladno, nema konstantu. Sterling maybe? Mogu probat ove supersubove Tellesa i Fabinha i onda imam dosta i za Sterlinga, ako nema boljeg rješenja od njega za 'zbočit' uz Kanea.

 

Btw., jučer je bio lagg nepodnošljiv na mahove, kad je igra radila radila je npr 2 tekme ko avion, treću lagg do bola, tak da ipak mislim da je do ekipe protiv koje se igra, jer da lagga, laggalo bi stalno, a ne u 4-5 tekmi u sat vremena lagga jednu ili dvije, ostale ne. Zanimljivo je samo da kad mi dođe ekipa/protivnik koja brutalno lagga, tu nemam šanse pobijedit bez obzira na posjed, udarce, akcije, dok protivniku sve ulazi. Ne želim bit paranoičan, ali rekao bih da je prije nekakav 'asist' ekipici u pitanju, jer protiv non-laggera sam jučer 2x gubio 2-0, i 3-0, pa pobijedio 4-2 i 5-4 bez većih problema, a kad lik lagga, njemu sve ide, moji ne mogu dodat, ne znaju puknit po golu i samo u tim tekmama bez obzira na taktiku lenglet i militao se krenu nekom svojom voljom širit na bokove.

movie pet 25.10.2019 13:23

Dobro, kužim da nisam prvoklasan igrač ali opet ne mogu shvatiti neke stvari. Svaki dan ista stvar. Moj igrač dok primi loptu treba mu tri dodadira da je smiri. Protivnik me do tada pregazi. Mogu ja držati L2 koliko hoćeš kada lik pređe preko mene i još mu se lopta idealno odbije u for da mi sam ide na gol. Takvih golova dobijem 80%. S druge strane meni se svira svako remplanje. Danas sam izašao pred protivničke golmane bar 20 puta i zabio sam jedan gol. U većini situacija niti peterac nisam pogodio? Koja kita se događa danas. Provinik od kud god da mi pukne sve im ulazi. Evo sada tekma, strgam lika i izgubim 3-1. Njegov golman 15 obrana noj jednu. Kako tako igrati nogomet? Izađem pred golmana i lijepo pucam u desnu praznu stranu gola a igra pukne u lijevu gdje stoji golman. One još bolje šanse kaj sam fulao igra nije niti registrirala. Lud sam danas... Ja nisam toliko dobar da mogu preokrenuti takve situacije u svoju korist kao ovi bolji igrači i kada dođu takve tekme ja uredno pljugam. Hoću odraditi francuze i talijane ali to će biti muka isusova kako je krenulo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YEdv2Domdmc

 

https://www.youtube.com/watch?v=T5xPPPcric0

 

https://www.youtube.com/watch?v=kLCqJE7DWvA

 

https://www.youtube.com/watch?v=O2vCffiWX-s