TomoR čet 14.12.2023 21:51
razermario kaže...

Pozz... 

 

Kupio sam diablo 3 za switch konzolu. Dali je isto sezona kao i na pcu ? 

 

I dali je pocela nova sezona ? Ili ako nije kolko traje postojeca?

 

I koju klasu krenuti. 

 

lp

 Koliko ja znam sezone su iste kao i na PC-u. Na konzolama počinju i završavaju sa vremenom kada počinje/završava u Americi.

 

Sezona 29 se bliži kraju, očekujemo najavu kraja iste sutra (i vjerojatni završetak iste za 2-3 tjedna).

 

Ni jedan Haedrig gift nije turbo zanimljiv u S29. Inače, S29 je limitirana na 800 paragon bodova koji se mogu iskoristiti, a više o istoj ovdje:

https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/blog/23999068/season-29-visions-of-enmity-now-live-9-8-2023

TomoR čet 11.1.2024 12:48
JasminD kaže...
Malo je šteta što će van sezone biti previše laka. Nadamo se da i druge verzije mogu dostići visoke nivoe GR.

 Ova dva moja builda su nerfani sa 2.7.7.

 

Također, kako stvari stoje, iako je bilo obećavano, Altar neće biti u nesezoni. Tako da je u sezoni lakše "očistiti" GR150 sa 2K paragona nego van sezone sa 5K.

boxer ned 14.1.2024 14:18

Ja se osjećam prevarenim po pitanju neubacivanja Altar of Rites u nonseason.

 

Nekada preskačem sezone, budu mi nezanimljive, pa igram nonseason jer volim da provjerim buildove izvan sezone.

 

Najviše sam se radovao auto pickupu jbt. ..

SamoPitam3 pon 19.2.2024 22:21

A jesu ga i d3 "sastavili" sa stilom. Sjecam se kada sam jos igrao za 150icu to je trebala koordinacija 4 igraca.
Cisto me zanima kada ce jos dodatno power creepati d3. Ono da solo 150icu zavrsis za cca 2-3 minute, kao rathma runs xD

TomoR uto 20.2.2024 00:45

Kaj, kad će... Evo, S30, Solo Self Found, prvi igra "novu" Rathmu, ima 4423 paragona na ovom clear-u od 1:55m:

 

Ostale klase na prvom mjestu imaju oko 4-6 min clear, osim WD koji ima 8+.

 

(Uigrane) grupe ti speedfarmaju GR150 ove sezone, doslovce svaki ispod 3 minute. Zadnje kad sam gledao bio je top clear oko 1 minute.

 

Iako, po meni su Soul Shardovi najjača tema koju smo mogli dobiti u sezoni, zajedno sa (sad stalnim) okrnjenim Altarom iz S28 i vizijama iz S29.

 

Ipak, hrpa ljudi i dalje nije odradila GR150 solo, treba malo i "pecati".