naxeem čet 28.2.2008 23:41

Bilo bi jako čudno da se Blizzard odrekne Diabla. Moguće je da novi MMO nije Starcraft Online, nego baš Diablo Online.

Diablo je svijet vrlo vrijedan i bogat pričom koji se može iskoristiti za nešto još veće od World of Warcrafta.

 

Ali uz Starcraft 2 i ekspanziju za WoW ne moramo se nadati skorašnjem izdanju bilo kojeg od tih naslova; barem ne iduće 2 godine.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Zelleni pet 29.2.2008 00:35

Ja koliko znam proizvođač Diabla 1 i 2 se raspao (Blizzard North) i to u vrijeme pravljenja Diabla 3... navodno je bilo napravljeno pola posla i onda sve otišlo u vodu...

 

Sad dali je istina da se radi Diablo 3 zbilja neznam, isto tako ako se pravi tko zna kako će ostatak Blizzarda odraditi posao...Smijeh

 

Sve u svemu, samo neka požure sa trojkom... dvojka mi se već izlizala... hehe

cigo uto 11.3.2008 22:38

Cisto sumnjan da ce diablo 3 izac cak i nakon wow ekspanzije i sc2..

Radit ce se starcraft online nakon sc2.. kao sta se napravia wow nakon wc3.

sc ima bolju atmosferu i pricu od diabla..tako da ce vjerojatno to musti do kraja

Paolo2612 uto 11.3.2008 23:04

Negdje sam pročitao da je Diablo 3 bio gotov ali da nisu bili zadovoljni pa su ga odbacili i da će se radit isponova.
Usput sljedeća iga je sigurno diablo 3 je idu uvijek istim redosljedom

Warcraft 2 199? (nisam siguran)
Starcraft 1998
Diablo 2 i exp 1999-2000
Warcraft 3 2003
WOW ?
Starcraft 2 2008

Uvijek je isti redoslijed war,starcraft pa diablo

Corpse_Eater sri 12.3.2008 08:12

Pročitao sam na jednoj stranici kako je Blizzard rekao da će nakon StarCrafta 2 napaviti WarCraft 4, a onda možda Diablo 3. Koliko je to istina, vidjeti ćemo.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
http://gam3forum.forumotion.com/
Vedran sri 12.3.2008 10:59

Koliko god obozavam D2 pitam se da li nam treba D3 i da li cu ga ikad zaigrati?

WOW nisam nikad zaigrao (OK malo na WiFiu) jel sam znao sto ce napraviti od mene - gubljenje privatnog i ljubavnog zivota i pocetak zabusavanja na poslu. A Diablo 3 moze biti samo bolji (nove tehnologije, nove ideje plus stare iz WOW itd itd).

Pitanje je da li nam to stvarno treba. Ja bi da Diablo 3 bude isto ko Diablo 2, samo sa ljepsom grafikom i novim itemima i to je to, sve vise od toga ubija zivot :D

GrDi sri 12.3.2008 11:26
Vedran kaže...

Pitanje je da li nam to stvarno treba. Ja bi da Diablo 3 bude isto ko Diablo 2, samo sa ljepsom grafikom i novim itemima i to je to, sve vise od toga ubija zivot :D
 
Potpisujem + da obavezno omoguće HC mod :)

Ekipa koja je radila D1 i D2 su većinom prešli u druge timove (NCsoft i Flagship Studios).

Diablo 3 je bio napola dovršen kad su glavešine Blizzarda zaključile da nije dovoljno dobar i izdale zapovijed da se krene iznova - to je bilo prije dvije i pol godine.

E sad, D3 bi mogao biti najavljen na ovogodišnjem Blizzconu (ako će ga biti) jer tematika je idealna za MMO, a Blizz je ionako rekao da radi na masovki koja nema veze s WoW-om ni sa Starcraftom. Tko zna, možda nas iznenade nečim novim.
naxeem sri 12.3.2008 11:31

Jesi siguran da su rekli da nema veze za Starcraftom? - Jer, nedavno su se pojavile glasine upravo o Starcraftu kao mogućoj temi tog novog MMO-a.

Btw, mislim da novi MMO od Blizzarda sigurno neće prije 2011. godine s obzirom da uskoro (početak iduće godine možda) izlazi WoTLK.

 

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
Zelleni pon 30.6.2008 15:52

Bome ovo sam čekao godinama...

 

Diablo 1 je jedna od prvih igara koje sam zaigrao u životu, a Diablo 2 je igra koju sam najduže igrao od svih igara do sada... Što će mi trojka napraviti bojim se pomisliti...Smijeh

 

Igru su tek počeli praviti tako da će do kraja biti još sto puta bolja iako i ovo što sam vidio je sasvim dovoljno...

 

Jedina mana u svemu je to što mi se čini da ćemo se načekati dok izađe... Plač

Xorantu sri 2.7.2008 12:49

Evo procitao sam da se fanovi serijala zale na grafiku koja previse slici onoj u wowu ( crtic grafika ) te da armori previse slice onima u wowu , cak je i pokrenuta i peticija kojom se zeli ukazati blizzu na taj problem .

Po meni grafika ne bi smjela biti gradena na takvoj osonovi .

Zabushant sri 2.7.2008 13:32

Witch Doctor je do sad nešto najWoW-astije (nepostojeći pridjev) što su prikazali, ali je Barbarian prilično dobra poveznica sa starim Diablom.

Grafika sama po sebi me baš i ne smeta, čak mi je nekako lijepo što eksterijeri izgledaju pomalo kao concept art. Krošnje drveća izgledaju kao naslikane.

 

Za sve one koji se boje da će novi Diablo biti razvodnjen i dječji preporučio bih da pogledaju zadnjih pola minute gameplay trailera. Više detalja u grafici može značiti i bolja kasapljenja.

D3ViL sri 2.7.2008 13:34

Ma daj ljudi su sitnicavi i stalno im nesto smeta, sta bi da se nastavak napravi na starom Diablo 2 enginu, seru puno, grafika je lijepa a kad na kraju onaj boss odgrize liku glavu. . . hehehe

Shai Hulud sri 2.7.2008 13:43

diablo je uvijek bil mračnija igra od ostalih blizzardovih (i atmosferičnija ak se mene pita).

 

iz onih gameplay teasera se baš nemre osetiti ta atmosfera - sjetite se samo muzike s jedinice i dvojke, uf!

 

grafika baš nije pre-crtićka kak ljudi tvrde, al nebi škodilo da je ''tmurnija''.

Doktor čet 3.7.2008 23:14

Diablo 3 bi mogao biti stvarno odličan, barem po filmichima koje sam vidio na oficijelnim stranicama.
Već je prošlo 11 godina kako sam zaigrao prvog Diabla i oduševio se, sa Diablom 2 nisam bio razočaran, tako da zapravo vrlo nestrpljivo očekujem 3. dio...Cool