Riba sub 7.3.2015 18:52

Poštovani!

 

Zašto mi u KODI-ju ne prikazuje thumbnailove kod 1Channel-a i MashUp-a?

Što krivo radim, nemogu ništa smisleno naći na netu.

Brisao sam i onaj file Textures13 ali isto ništa.

 

Molim vas pomozite!

Brajki uto 10.3.2015 11:00

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

Riba uto 10.3.2015 12:35
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Kako gledaš Sky Sports F1 - meni stoji torrent invalid.

Ikarus01 uto 10.3.2015 13:11
Switch kaže...

Jel ima tko ovjde namještenu IPTV? Odakle vucete linkove za exyu programe? Sve što nalazim je prestalo raditi. Ima neka dobra str?

 imaš temu gledanje tv-a preko interneta tu na forumu.Kolega robimarko vodi listu svih relevantnijih regionalnih programa.

Dao bi ti link ali na mobu sam :p

 

Ikarus01 uto 10.3.2015 15:02
tnakir kaže...

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

 budući da je xbmctorrent mrtav,probaj s njegovim nasljednikom pulsar.

 

Moje pitanje

Ima koji način da se kodi gleda u vlc bez petljanja po xml logu.

tnakir sri 11.3.2015 08:04
Switch kaže...
tnakir kaže...

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

 A šta će ti to? Ja za serije i filmove koristim samo i jedino Genesis! Definitivno najbolji addon za to!

 Imas link ili skinem iz sluzbenog repozitorija?

steve90 sri 11.3.2015 10:14
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Jel tebi radi taj SkyF1? Ja sam upravo pokušao i ne želi mi pokrenut niti jedan kanal s te liste (SPORT(ACE)).

Brajki čet 12.3.2015 08:39
steve90 kaže...
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Jel tebi radi taj SkyF1? Ja sam upravo pokušao i ne želi mi pokrenut niti jedan kanal s te liste (SPORT(ACE)).

 Da da radi mi, niti meni nije radilo ali sam onda odgledao ovaj video slijedio upute i proradilo mi.

Brajki čet 12.3.2015 08:40
Riba kaže...
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Kako gledaš Sky Sports F1 - meni stoji torrent invalid.

 Samo slijedi upute iz ovog videa i trebalo bi ti proraditi.

Brajki sri 18.3.2015 10:48
Sum_of_all_fears kaže...

Jel vama Pulsar radi normalno na zadnjem OpenELECu i Kodiju (helix) na RPi2? Meni se samo skrši a nekad čak i ruši shell od Kodija...

 Nisam pulsar instalirao na OpenElec ajde bas cu probati kad uhvatim vremena, pa ti javim.

izzy007 čet 19.3.2015 10:38

Vi koji koristite pulsar. Dali je moguće u tom Pluginu napraviti da iskoči popis filmova u njihovoj kvaliteti. Znači da imamo stablo (tree) i onda imamo 720p pa 1080p itd. Tako je bilo na xbmctorent pluginu (yifi). Ovako mi sad izbaci hrpu linkova pa se ti snađi što je što i nakojemu je jeziku. Dali sam što propustio kod setupa addona.

zitzko čet 19.3.2015 11:01
izzy007 kaže...
Vi koji koristite pulsar. Dali je moguće u tom Pluginu napraviti da iskoči popis filmova u njihovoj kvaliteti. Znači da imamo stablo (tree) i onda imamo 720p pa 1080p itd. Tako je bilo na xbmctorent pluginu (yifi). Ovako mi sad izbaci hrpu linkova pa se ti snađi što je što i nakojemu je jeziku. Dali sam što propustio kod setupa addona.

Pa mislim da je ovako urednije, kada biraš stream sa desnim klikom za pojedini film na svakom torrentu je podatak o kvaliteti i jeziku.

Ispod 720p neće biti jer je to naznačeno po defaultu u postavkama providera.

Ikarus01 pet 20.3.2015 11:45
dado16 kaže...
a cesto genesis ima tih problema, bude se popravilo

 A čuj ne znam prije je lambda redovito izbacivao nadogradnje, a u zadnje vrijeme ništa.

 

Također ako film nije visoko-budžetni najčešće nema streama.

Light Yagami ned 22.3.2015 03:25
Ikarus01 kaže...

Neki addon za anime.Probao sam Pulsar i njegove nyaa i horible subs,al niš ne radi.

Hvala.

 preporucam kissanime! registriraj se na njihovom webu i onda, u kodiju, mozes u settingsu addona postaviti svoj racun tako da ti ocitava tvoju listu bookmarkiranih animea.