Milka30 sub 28.10.2023 19:30
zvir12 kaže...
AL13N13 kaže...

 Probaj kodi balkan od robin hood-a. Radi vrlo dobro.

 Na kojoj verziji Kodija radi.

Derem trenutno na Nexusu i na Leia. 

Odlicno radi na obje verzije. Jos ga testiram, ali build ja raden iskljucivo za iptv, ima veliki izbor lista.

Ako se ne varam, jucerasnji update je i ubacio i cijelu paletu addona za filmove

Gale92 uto 31.10.2023 16:06
Milka30 kaže...

Derem trenutno na Nexusu i na Leia. 

Odlicno radi na obje verzije. Jos ga testiram, ali build ja raden iskljucivo za iptv, ima veliki izbor lista.

Ako se ne varam, jucerasnji update je i ubacio i cijelu paletu addona za filmove

 Može link u pm

Zver sri 22.11.2023 14:12

Ubija me ovaj kodi novi.. poslije ver 18.. nikako nemogu podesiti SMB da radi. Dodam ip adresu i sve..

On mi ispuše OPERATION NOT PREMITED..

Pa nemogu bez toga..sve gledam s windows shera preko lana...

 

Ima li lijeka.  Ili ostati na verziji 18.. i živjeti bez Dolby Visiona...

Zver čet 23.11.2023 06:31
zaboravni12 kaže...

Kad smo kod DV dal kodi uopšte podržava DV jer meni kad odaberem link sa DV slika mi je crveno-ljubičasta. Imam najnoviju verziju kodija pa me zanima dal postoji kakva opcija da DV radi normalno ili treba čekati 21?

 Nightly beta build... Nexus ne podržava.

millennial uto 16.1.2024 11:54
Miki77 kaže...

Pitanje...

Kolega obožava gledati snooker. Ima li neki addon preko kojeg može ovo gledati?

Zasad koristi iptv koji plaća, ali pita ima li na kodiju alternativa?

Hvala!

 možda da proba sa nekim od sportskim addona? ako nema live stream u njima može pronaći sportske kanale koji prenose snooker.

 

Sport HD

Daddy Live

Mad Titan Sports

Rising Tides

 

sporttest kaže...

podrzava li kodi 4k?

 

kad udem u settings maks rezolucija bude HD

 podržava. maks. rezolucija ti je HD jer je kodi detektirao da ti TV podržava maks. HD. znači ponuditi će ti samo one rezolucije koje tvoj uređaj podržava.

sporttest uto 16.1.2024 12:29

 

sporttest kaže...

podrzava li kodi 4k?

 

kad udem u settings maks rezolucija bude HD

 podržava. maks. rezolucija ti je HD jer je kodi detektirao da ti TV podržava maks. HD. znači ponuditi će ti samo one rezolucije koje tvoj uređaj podržava.

 al tv mi je UHD, dolby, hdr, 120hz, vrr....nema sta nema haha
i stvarno je dosta dobar, zato mi nije jasno zasto mi je maks HD

millennial uto 16.1.2024 12:40
sporttest kaže...

 

sporttest kaže...

podrzava li kodi 4k?

 

kad udem u settings maks rezolucija bude HD

 podržava. maks. rezolucija ti je HD jer je kodi detektirao da ti TV podržava maks. HD. znači ponuditi će ti samo one rezolucije koje tvoj uređaj podržava.

 al tv mi je UHD, dolby, hdr, 120hz, vrr....nema sta nema haha
i stvarno je dosta dobar, zato mi nije jasno zasto mi je maks HD

 koristiš android od TV-a ili imaš vanjski box? koji je tv u pitanju?

millennial uto 16.1.2024 17:57
sporttest kaže...

android tv da

 ok, to što gledaš pod display settings ti je rezolucija samo za Kodi sučelje i nema veze sa rezolucijom videa koji gledaš. taj android tv je očito limitiran na 1080p na tom TVu. probaj pokrenuti nekakav 4k video u kodiju pa pogledaj video info, vjerojatno će biti u 4k.

millennial sri 17.1.2024 18:01
sporttest kaže...

aha, hvala

a pitanje, dali je uvijek androdi tv limitiran na 1080 ili idu na 4k neki?

 mislim da ovisi o verziji Android TV-a i uređaju. Ako se ne varam od verzije 12 je sučelje u nativnoj rezoluciji TV-a. Nije ti to nešto bitno jer se odnosi samo na sučelje, a ne i na video sadržaj koji se gleda i koji može biti u 4k.