BeLLicus uto 5.11.2019 11:58

Kod mene popriličnih promjena se dogodilo unazad 6 mjeseci pa da malo osvježimo galeriju. Novi 1440p 155hz monitor na zidu, friško zidovi ofarbani, PC imate pod moj PC...  Tipkovnica Razer Blackwidow Ultimate, Slušalice su Razer Nari wireless, miš je Logitech G403, Podloga Zowie GS-R, Kontroler od Xbox One, Zvučnici Logitech Z200. Na zidu još Samsungov 4K HDR TV spojen sa računalom putem HDMI kabla isključivo služi za filmove i serije rijetko za igranje. Sve čisto nema kablova, sa svime sam prezadovoljan još tipkovnicu promjenit ove godine jer je već dosta stara i to je to. 

Najbrži jučer 14:20
Najbrži kaže...

Za future upgrade: još jedna Asus GTX1080Ti kad cijene padnu na prihvatljive iznose ili ću prodati trenutnu i uzeti Asus GTX1180Ti , i svakako još jedan PG279Q monitor jer kad jednom odeš na dual-monitor nikako se naviknuti na single monitor.

Funny story, kupio sam drugi monitor od istog čovika od prije dvije godine. Nije lagao kad je rekao da će uzeti isti monitor kad se vrati u Austriju.

mar123 danas 15:44
Najbrži kaže...
Najbrži kaže...

Za future upgrade: još jedna Asus GTX1080Ti kad cijene padnu na prihvatljive iznose ili ću prodati trenutnu i uzeti Asus GTX1180Ti , i svakako još jedan PG279Q monitor jer kad jednom odeš na dual-monitor nikako se naviknuti na single monitor.

Funny story, kupio sam drugi monitor od istog čovika od prije dvije godine. Nije lagao kad je rekao da će uzeti isti monitor kad se vrati u Austriju.

Mene oduvijek zanima kako koristite ta dva monitora, kuzim 3 dok igrate al dva mi nisu jasna. Naravno ja pricam o igrama i zabavnim sadrzajima, razumijem dva monitora s poslovne strane. Pa ak nije bed malo da pojasnite.