berzerker pet 31.1.2020 08:25

Eto i od mene, ovaj jedan kabl što visi će bit sređen kad mi stigne novi produžni idući tjedan kad će ić u kanalicu/lajsnu.

Fali nekakvih dekoracija ali bit će s vremenom i to, samo moram smisliti kako i šta, print scrn _itsmoriartyevih postera pa printanje? A mogao bi uramit i sliku njegovog deska 

Sa svime sam zadovoljan osim sa finishom karbly ploče, nisam ju uživo vidio kad sam bio u ikei nego kupio na neviđeno, Morat ću ju jedan dan lagano prebrusit pa prelakirat jer ovo je očaj

CyberDemonVZ pet 31.1.2020 09:41
berzerker kaže...

Sa svime sam zadovoljan osim sa finishom karbly ploče, nisam ju uživo vidio kad sam bio u ikei nego kupio na neviđeno, Morat ću ju jedan dan lagano prebrusit pa prelakirat jer ovo je očaj

 Zašto? Kakav je?

berzerker pet 31.1.2020 09:53

Nedovršen, nešto što si ploča od 900 kn ne pravog drveta ne bi smjela dopustit. Znam, Ikea.... Ali svejedno nije baš jeftina za "kvalitetu" koju pruža, masivna je, lijepa na slici ali ovaj primjerak koji sam ja dobio je razočarenje i pljuska s obzirom na to koliko je plaćena...

berzerker pet 31.1.2020 10:05
CyberDemonVZ kaže...

Mislim da je ovo greška u proizvodnji, pa nije valjda da su svi ovakvi! :D

 

Lijepi polakiraj i imati ćeš opak desk! 

 Nadam se radi drugih, poslao sam im prigovor pa ću vidjet šta kažu. Zadnje što mi se radi je vraćat za drugu jer mi je to put od 250 km u 2 smjera a nisam baš oduševljen ni time što će ju trebat olakirat sad kad sam sve složio.

Namjerno sam dao više za ovu ploču s namjerom da će se stavit gore i da će to biti to, bez potrebe za dodatnim radovima jer mi je dosta radova po sobi. 
Nije to neki problem prelakirat ali sam se nadao da neće bit potrebe za tim, tako sam mogao otić u pilanu i tražit dasku tih dimenzija pa brusit i lakirat...

berzerker pet 31.1.2020 10:32
mariolla79 kaže...

Ja bih rekao po izgledu kao da je tuneka traka bila zaljepljena

P.s ako je samo ploca i noge zaokreni to prema zidu

 na drugoj strani je isto, ne preostaje ništa nego malo pobrusit lagano i prelakirat 

_itsmoriarty pet 31.1.2020 10:55
berzerker kaže...
mariolla79 kaže...

Ja bih rekao po izgledu kao da je tuneka traka bila zaljepljena

P.s ako je samo ploca i noge zaokreni to prema zidu

 na drugoj strani je isto, ne preostaje ništa nego malo pobrusit lagano i prelakirat 

 ja imam isto taj table top i nemam takvih problema. 

berzerker sub 1.2.2020 17:39
Mateo77 kaže...

berzerker Lijep setup  

Može li link/ime nosača koje koristiš za monitore ? 

 Hvala! 

VonHaus ovaj ali sad kad sam sve složio i kad je apetit za nekakvim zvučnicima proradio vidim da sam možda trebao uzet nosač koji ima vertikalno 2 monitora. Sam nosač je koliko para toliko muzike.

Nije ga problem složiti i odaje to dobar prvi dojam ali kad se stave monitori pa se optereti onda se vidi zašto neki koštaju višestruko više. Za svaku sigurnost sam sve dobro zategnuo i služi svrsi. Dobiveni prostor ispod monitora je odličan 

berzerker sub 1.2.2020 18:55

Jedan monitor na sredini te noseće cijevi ne bi bio problem, 2 ovako na rukama  je već vjerojatno druga priča. Sve sam zategnuo ( što sam mogao s 2 imbusa što su došla uz njega, ostalo što nisam mogao nisam dirao) što sam mogao i svejedno baš ravno ih dobit  i spojeni da budu je već malo petljavo. Jednom kad se složi su super, definitivno više muzike nego para 

The_Fichek sub 1.2.2020 20:10

I dalje mi nije jasno, ti bi da se sami naštelaju u ravnini..? Naravno da se treba malo potrudit da budu fino vodoravni sa stolom i da se ne sudaraju. Mislio sam da ti je problem konstrukcija, čvrstina što bi me čudilo jer imam ultrawide monitor koji je širok gotovo ko tvoja dva, ako su to 24" monitori. Šipka mi se čini kao da može 3-4 monitora držat bez problema. Bilo bi fora da može ići malkice više u visinu i da je podešavanje visine jednostavno kao sve ostalo, ali za te pare super da.

metallic pon 10.2.2020 10:05

Pozdrav! Nakon dugo vremena u hibernaciji, evo me u temi.

 

Neočekivani premještaj i novi desk, jedva je stalo u ovoj konfiguraciji a stol je 120cm dug...

Zadovoljan sam, danas ne gasim PC!

 

EDIT: uploader uništio jednu foto. AH.

p.s. sub ne može na pod radi malih grabežljivaca!

_itsmoriarty pon 10.2.2020 10:26
metallic kaže...

Pozdrav! Nakon dugo vremena u hibernaciji, evo me u temi.

 

Neočekivani premještaj i novi desk, jedva je stalo u ovoj konfiguraciji a stol je 120cm dug...

Zadovoljan sam, danas ne gasim PC!

 

EDIT: uploader uništio jednu foto. AH.

p.s. sub ne može na pod radi malih grabežljivaca!

 nema smisla niti komp niti woofer drzati na stolu, kontam te za kabele, kupis duze i eto, pogotovo komp koji nema TG. 

metallic pon 10.2.2020 10:30

Niti život nema smisla, a kamoli ovo.

 

Kolega, hvala na sugestiji, svjestan sam svega to je jedini scenarij.

 

Bio sam sretan što opet imam PC u funkciji, je8eš sad sitnice.

 

p.s. jesam klošar, ali komp ima plexy prozor!

_itsmoriarty pon 10.2.2020 10:40
metallic kaže...

Niti život nema smisla, a kamoli ovo.

 

Kolega, hvala na sugestiji, svjesan sam svega, trenutno je jedini scenarij.

 

Bio sam sretan što opet imam Pc u funkciji, je8eš sad sitnice.

 

p.s. jesam klošar, ali kop ima plexy prozor!

 sad sam tek primjetio da lijeva strana ima plexi, pa zasto ne zamjenis mjesta kompa i woofera? 

midzan21 uto 17.3.2020 14:40

Došlo vrijeme da obnovim malo setup i evo koja slika prije nego se određeni komadi harwarea zamijene skroz :)

 

Mijenjati će se - laptop s desne strane jer je to Master mašina u najvjerojatnije Lenovo Thinkpad E595 s Ryzen 7 3700U, 16GB RAM i 512GB varijanti (samo da ga ne prodaju dok ga kupim jer čekam poticaje za otvaranje obrta) zajedno sa ovim modded monitorom u jedan od dva slijedeća modela monitora - Lenovo ThinkVision P27h-10 ili Dell P2720D.

Ostatak opreme se isto mijenja u nešto bolje i više home office stil tipa Logitech MX Master 3 s Logitech MX Keys ili Lenovo Professional Wireless Combo, sve ovisi gdje ću uzimati opremu (u ADM-u imaju Lenovo set s monitorom, laptopom i kbd/mouse setom, dok Links ima Lenovo, Dell, Logi set).

 

Lijevi laptop je sestrin, ostavila ga sinoć da se napuni dok je skidala materijale za rad od kuće s faxa.

 

Drugi stol je moja stara kanta za Multimediju te stare igre koje najbolje rade na XP/7 kombinaciji te je sve povezano na ovaj Toshiba TV (kojeg ipak ne mijenjam, samo uzimam DVB-T2 prijamnik i novu sobnu antenu jer je stara nikakva nakon 15 godina korištenja).

 

U desno kutu se vidi set od 2 routeraod kojih je ZTE bijeli u bridge modu da služi ko dodatni AP/Repeater da pokrije malo veći dio vanjskog dijela office-a koji je na terasi (trenutno se uređuje za proljeće/ljeto kad će biti u uporabi).

Ispod toga vidite mali nered od snimača te ostatka kablova kao i kutije koje moram već jednom sredit i bacit koje ne trebaju :P

 

Slike su na linku - https://imgur.com/a/qrvb2QF kao i u galeriji ako uploader bude radio kako treba danas

zmedic uto 24.3.2020 08:46

Vec par godina nemam vremena napraviti neki photo session jer obicno jedno zavrsis drugo te ceka itd... ali evo nakon dugo godina da i ja objavim jedan post. Iako su neke stvari vec za zamjene ali to je moj mens cave...

 

Vecinom se koristi za video obradu, dok drugi dio sa konzolama odmara mozak... na stropu je projektor 1920x1200 za filmove i za gaming...