someguy čet 6.11.2014 08:38
shizoliza kaže...

Jesam, putem Samung - find my phone-a i android device managera, ali prikazuje mi uredjaj kao offline cijelo vrijeme. Je li dovoljno barem svugdje lozinke promijeniti?

Do podataka se moze doc, osim ako fileovi nisu lockani a mislim da se viber nemoze lockat, na koju promijene lozika mislis?

espltd pet 23.1.2015 19:47

problem s viberom na samsung galaxy pocket 2 Android KitKat 4.4.2.viber ne zvoni kada je mobitel u stanju mirovanja( zaključana tipkovnica).probao ponovnu instalaciju ali ništa??ponekad pokaže propušten poziv a li uglavnom ne!!

bobang pet 20.2.2015 10:52

Treba mi pomoc oko Vibera. Nas 10 je oformilo grupu na viberu. Iznenada se pojavio jos jedan clan koji nam je nepoznat. Postoji li nacin da ga nekako izbacimo iz grupe. Zamolili smo ga da se iskljuci iz grupe jer ga nepoznajemo ali je on i dalje prisutan a izgleda samo on moze da se odjavi iz grupe. Da li je neko imao ovakav slucaj i da nije neki virus. Niko u nasoj grupi nema u imeniku Tog korisnika i niko ga nije prijavio za grupu. Covek se zove Panto (ovo sam naveo ako se jos nekom ovo dogodilo)

BenjamiX pet 20.2.2015 11:07
bobang kaže...

Treba mi pomoc oko Vibera. Nas 10 je oformilo grupu na viberu. Iznenada se pojavio jos jedan clan koji nam je nepoznat. Postoji li nacin da ga nekako izbacimo iz grupe. Zamolili smo ga da se iskljuci iz grupe jer ga nepoznajemo ali je on i dalje prisutan a izgleda samo on moze da se odjavi iz grupe. Da li je neko imao ovakav slucaj i da nije neki virus. Niko u nasoj grupi nema u imeniku Tog korisnika i niko ga nije prijavio za grupu. Covek se zove Panto (ovo sam naveo ako se jos nekom ovo dogodilo)

 Jedino što mi pada na pamet jest da svi izađete iz grupe i jednostavno napravite novu grupu s nazivom "Panto not allowed".

hare mn pet 13.3.2015 10:33

pozz imam problem sa viberom... kupio sam LG G3 i instalirao viber i radio je sve OK, medjutim da bih pokazao prijatelju kako ce on napraviti na svom telefonu ja sam svoj viber deaktivirao račun i obrisao ga sa mobitela, i njemu postupno pokazivao sta treba da uradi.. medjutim sad kad dodjem u fazu da unesem code desava se greska... tj juce mi nije viber htio dati code nikako a danas mi da code ali ga ne prihvata i pise invalid code.... molim za pomoc

someguy pet 13.3.2015 10:34
hare mn kaže...

pozz imam problem sa viberom... kupio sam LG G3 i instalirao viber i radio je sve OK, medjutim da bih pokazao prijatelju kako ce on napraviti na svom telefonu ja sam svoj viber deaktivirao račun i obrisao ga sa mobitela, i njemu postupno pokazivao sta treba da uradi.. medjutim sad kad dodjem u fazu da unesem code desava se greska... tj juce mi nije viber htio dati code nikako a danas mi da code ali ga ne prihvata i pise invalid code.... molim za pomoc

 Pokusaj reinstalirat.

Legolas pet 3.4.2015 22:52

Zar je moguće da se na tom glupom viberu ne mogu ugasiti zvukovi za poruke kad ti je otvoren prozor za dopisivanje sa nekim? 

 

Znači u postavkama pod obavjestima postavim zvukove da se koriste zvukovi sustava i tu kao zvuk obavjesti stavim bez zvuka, ne zvone mi poruke kad sam izvan vibera ali kada uđem u prozor za dopisivanje na svaku primljenu poruku dolazi onaj iritantni zvuk.. Jedino mogu ugasiti i taj zvuk kada u sustavu ugasim zvukove, ali to nije to.. preglupo..ccc

cittanoves pon 29.6.2015 09:04

poz ljudi...molio bi za pomoč ako je ikako moguče...!

Slučajno sam izbrisao jednu poruku na viberu...neki kod je bio...naravno nisam ga niti pročitao...! Ima li načina da na netu nadjem tu poruku? tj...postoji neka baza izbrisanih poruka sa mojeg mobitela?

someguy pon 29.6.2015 09:39
cittanoves kaže...

poz ljudi...molio bi za pomoč ako je ikako moguče...!

Slučajno sam izbrisao jednu poruku na viberu...neki kod je bio...naravno nisam ga niti pročitao...! Ima li načina da na netu nadjem tu poruku? tj...postoji neka baza izbrisanih poruka sa mojeg mobitela?

 ne

kruskar pon 21.9.2015 10:44

Ekipa ima tko ovakav problem?
Znači na 2-pc-a mi je viber instaliran(u oba nVidia kartice) I na oba mi nakon 5-6 sati rada baci kernel grešku na driverima od grafulje i viber baci da neodgovara i da ga moram zatvoriti,to mi se događa posljednjih tjedan do 2,uredno kad se sruši viber sruši i drivere od grafe,nije mi jasno kako i zašto.Probao reinstall drivera i samog vibera i isti slučaj.

mobnet pon 21.9.2015 16:06

Kad pričam na viberu sa najnovijom verzijom ništa se ne razumije (kao ubrzana priča),

kad instaliram stariju verziju viber 4.0 na pr. sve ok,međutim imam problem jer viber sam 

uzme update ,da li neko zna gdje da isključim automatski update vibera.

 

L.P.

razor1988 pon 21.9.2015 17:15
mobnet kaže...

Kad pričam na viberu sa najnovijom verzijom ništa se ne razumije (kao ubrzana priča),

kad instaliram stariju verziju viber 4.0 na pr. sve ok,međutim imam problem jer viber sam 

uzme update ,da li neko zna gdje da isključim automatski update vibera.

 

L.P.

 u Trg. play - u iskljucis automatska azuriranja!

jasna_ba sub 31.10.2015 22:54
espltd kaže...
problem s viberom na samsung galaxy pocket 2 Android KitKat 4.4.2.viber ne zvoni kada je mobitel u stanju mirovanja( zaključana tipkovnica).probao ponovnu instalaciju ali ništa??ponekad pokaže propušten poziv a li uglavnom ne!!

 Imam sličan problem na svom mobitelu Samsung galaxy J5.....viber nije aktivan kada je telefon zaključan i neko vrijeme nakon otključavanja moram isključiti pa uključiti viber da bih mogla vidjeti tko je on ili off na viberu.....vjerovatno da niti mene ne vide da sam online,u toku i nakon stanja mirovanja mobitela.Pitanje: da li to mogu nekako otkloniti? Hvala