zombie sri 30.12.2015 18:24

Instalirao sam Viber i sada me zanima kako da izadjem iz njega. Ako odem na dugme "Exit" piše mi ovakva poruka: Exiting will limit your availability, and you might not receive Calls and Messages on Viber. Ili da idem na opciju "Viber Out"?

fizicar1 sri 30.12.2015 19:36

E sad ti govorim po sjecanju jer ga nisam koristio dugo vremena pa ne znam jel jos to ovako u novijim verzijama:

drzis dugo prstom na kontaktu i pojave ti se sve opcije koje mozes uciniti,pa bi tu trebala bit opcija blokiraj

Ponavljam,govorim po sjecanju,tako da me nemoj bas previse uzimat za rijec 

boban111 sub 2.1.2016 22:11

imam problem sa registracijom. kada unesem broj telefona stigne mi aktivacioni kod, ali mi izbaci obavestenje da je kod netacan. tako da ne mogu da ga aktiviram. u poslovnici mobilnog operatera su mi rekli da sam jedinstven slucaj sa tim problemom :) jel zna neko kako bi mogao da resim problem ? hvala  unapred

sanin uto 16.2.2016 01:25

pozdrav..moze li mi iko pomoci u vezi vibera??

koristio sam ga dok mi neki dan odjednom nije problem izbio..

poruke na viberu su mi dolazile normalno ali ja nisam mogao odgovarati na njih..samo ostane poruka procitana iako ja odgovorim na nju..

zatim sam ga deinstalirao pa ponovo pokusao instalirati ali kao da je moj broj blokiran...nece da primi sifru koju dobijem..

drugi broj kada ukucam hoce ali moj broj nece nikako..

sta da radim narode???

zerocool12 sri 17.2.2016 20:27

Kak da iskljucim notifikacije na viberu? Koristim ga za dopisivanje i dobijem mlade dok mi stalno pifce/vibrira, ustvari ne bi bilo lose da se uopce iskljuce notifikacije pa da mogu pogledat poruke samo kad ga otvorim...

boxer pet 19.2.2016 14:21
zerocool12 kaže...

Kak da iskljucim notifikacije na viberu? Koristim ga za dopisivanje i dobijem mlade dok mi stalno pifce/vibrira, ustvari ne bi bilo lose da se uopce iskljuce notifikacije pa da mogu pogledat poruke samo kad ga otvorim...

 Ne znam kako je na Androidu, ali ako je riječ o Iphoneu onda ide ovako Postavke>Obavijesti>Viber>Dozvoli obavijesti OFF (ako se žele potpuno ukinuti) a mogu se pojedinačno ukinuti i podopcije obavijesti da se isključe zvukovi, bedževi, obavijesti na zaslonu itd. 

 

Edit:

Mogu se napraviti i postavke u Viberu, ideš na opciju Više>Obavijesti  i isključi što ti ne treba.

Jolckan čet 7.4.2016 21:10
tajo1960 kaže...
Jolckan kaže...

Evo da javim informativno: Viber desktop koji je aktiviran preko moba radi i kada je mob ugašen

 A kakve veze ima kad je mob ugašen? To svi znamo da radi. Radi li kada je Viber deinstaliran sa moba? To si, čini mi se, pitao u prošlom pitanju... ovo da radi sa ugašenim mobitelom nije nikakva novost, to je poznata činjenica i redovno stanje... normalno da radi   

 Smatrao sam da je to ista stvar, činilo mi se logično da viber na mobu mora biti upaljen da bi se s njim sinkronizirao viber na kompuProvati ću i sa deinstalacijom.

mackocicko2004 pet 6.5.2016 09:53
mackocicko2004 kaže...

poz,od nedavno mi se pojavio problem sa viberom,naime,

pise da imam 4 caskanja a ja nema nijednog ?!Stalno mi blinka signalna lampica a

ne mogu to da pobrisem ?!

Nije bilo do sada ?!

Kako da rjesim ovo ?

 Rjesio samvo ,naime,imao sam zakljucana caskanja sa pinom pa zato ! :)

tatjana2312 uto 24.5.2016 19:36

Imam problem s viberom na galaxy s4, ne prikaže mi skočni prozor poruke,ne znam da imam novu poruku,vidim je tek kad udjem u app. Sve u postavkama je podešeno da obavijesti stuižu,probala vratit na početne viber postavke i ništa

kbenzema uto 24.5.2016 21:25

Zadnjih dana imam problema s desktop verzijom. Imam kontakte prebačene na sim, mob, gmail, hotmail ali na desktop verziji se nešt pogubilo i pokazuje mi samo 20-ak kontakata. Probal sam uninstall-install i na mob i kompu al nije pomoglo.

Dejo 123 uto 7.6.2016 14:22

Molim vas ako neko zna da mi odgovori. Imam dva tel a jedan viber i nekad koristim jedan a nekad drugi i sad su mi nestale sve poruke sa jednog telefona. Jeli ih moguće povratiti? Molim vas za odgovor

razor1988 uto 7.6.2016 16:38
Dejo 123 kaže...
Molim vas ako neko zna da mi odgovori. Imam dva tel a jedan viber i nekad koristim jedan a nekad drugi i sad su mi nestale sve poruke sa jednog telefona. Jeli ih moguće povratiti? Molim vas za odgovor

 nije moguce povratiti poruke, sto ce ti uopce? a i imas ih na drugom telefonu, zar ne?

NoOne1 uto 28.6.2016 20:06

Dakle, radi se u Windows phone uređaju (Lumia 535, WP 8.1).

 

Na uređaju je normalno radio Viber, napravljen je system restore, te je poslan na servis zbog problema s kamerom.

 

Uređaj se vratio sa servisa i sada imam problem s prijavom na Viber.

 

Inače, broj je prenesen s HT-a na bonbon, probao sam upisivat sve moguće kombinacije, no stvar je ista.

 

Što može biti problem?

fer-de-lance sri 19.10.2016 13:56
Besana kaže...

Postoji li mogucnost da sa jednog uredjaja prebacim sve viber razgovore za drugi(isti broj telefona)

 Da, imaš u postavkama Vibera opciju za slanje svih poruka preko E-maila, pa si pošalješ na mail i onda ga otvoriš na drugom.

S tim da možeš i s file managerom ako si na Androidu te spremljene poruke prebacit  ručno bilo km, jer se to sve spremi u jedan .zip file.