marxone sub 29.12.2012 20:12
DrFriks kaže...

Nakon zadnjeg updatea viber mi izbacuje prozor sa SMS porukama,tako da mi se sad prikazuju duple poruke. Kako to iskljuciti?

settings> show message preview i makni kvacicu

settings> new message popup i makni kvacicu

 

ako na to mislis

marxone ned 30.12.2012 17:18
life kaže...
Jako dobar program, ali meni whatsapp je u golemoj prednosti i koristim viber samo radi ljudi koji nemaju whatsapp ;).

slazem se .   whatsapp je puno brzi, mada su i viber popravili malo s zadnjim updateom i napokon maknuli iritirajuci ton dolazne por

marxone čet 10.1.2013 13:12
BuRn_mb kaže...

Odlican program, samo jedna stvar me strasno nervira a to je vibriranje/ton na SVAKU dolaznu poruku, a nigdje nisam našao opciju da se to isključi...

Pa ako netko zna kako molim ga da me prosvijetli {#}

Ides na --- more--- settings--- vibrate when ringing i tu maknes kvacicu

Liverpool1892 čet 10.1.2013 13:15
marxone kaže...
life kaže...
Jako dobar program, ali meni whatsapp je u golemoj prednosti i koristim viber samo radi ljudi koji nemaju whatsapp ;).

slazem se .   whatsapp je puno brzi, mada su i viber popravili malo s zadnjim updateom i napokon maknuli iritirajuci ton dolazne por

Meni se baš sviđao taj ton, sa ovim novim tonom ne čujem kad dobijem poruku. Jel postoji mogućnost mjenjanja tona

marxone čet 10.1.2013 13:20
Liverpool1892 kaže...
marxone kaže...
life kaže...
Jako dobar program, ali meni whatsapp je u golemoj prednosti i koristim viber samo radi ljudi koji nemaju whatsapp ;).

slazem se .   whatsapp je puno brzi, mada su i viber popravili malo s zadnjim updateom i napokon maknuli iritirajuci ton dolazne por

Meni se baš sviđao taj ton, sa ovim novim tonom ne čujem kad dobijem poruku. Jel postoji mogućnost mjenjanja tona

Ides na more--- settings-- use sistem ringtone i stavis kvacicu. 

 

lusy uto 22.1.2013 19:48

Nakon instalacije Viber na android mobitel HTC Desire, onemogućeno je slanje poruka Viber kontaktima i svima ostalima kako se slalo do sada. Kako se pišu slova tako se pojavljuju neka druga slova...Inače ništa se ne razumijem oko tih stvari...bitno mi je da se razgovara i šalje poruka, ostalo mi je sve nepoznanica...molim vas pomoć...hvala

BuRn_mb uto 22.1.2013 19:57
marxone kaže...
BuRn_mb kaže...

Odlican program, samo jedna stvar me strasno nervira a to je vibriranje/ton na SVAKU dolaznu poruku, a nigdje nisam našao opciju da se to isključi...

Pa ako netko zna kako molim ga da me prosvijetli {#}

Ides na --- more--- settings--- vibrate when ringing i tu maknes kvacicu

Hvala na odgovoru ali meni nema tog u settings {#}

marxone uto 22.1.2013 22:26
lusy kaže...

Nakon instalacije Viber na android mobitel HTC Desire, onemogućeno je slanje poruka Viber kontaktima i svima ostalima kako se slalo do sada. Kako se pišu slova tako se pojavljuju neka druga slova...Inače ništa se ne razumijem oko tih stvari...bitno mi je da se razgovara i šalje poruka, ostalo mi je sve nepoznanica...molim vas pomoć...hvala

probaj izbrisat pa ponovo instalirati, moras dat pristup viberu svojim kontaktima.. ovo za slova te ne kuzim

marxone sub 26.1.2013 15:40
BuRn_mb kaže...
marxone kaže...

kako nemas, jer imas zadnju verziju vibera, zadnji update? ustvari koju verziju imas?

najnoviji, 2.3.2 i redovito updateam... ali nigdje "vibrate when ringing"...

Ma mora bit ak si isao kako sam ti reko. Za svaki mob isto vrijedi.sta imas svepod settings?

marxone sub 26.1.2013 16:01
BuRn_mb kaže...

Evo screenshotovi pa pogledaj...

 

To je cijeli settings na njima

Svasta nema hehe.Koji mob .vidim da ima custom rom i koji rom. vjerojatno on ogranicava mada ne kuzim kako nemas u samom viberu opciju. Probaj jos u settingsu od moba maknut vibraciju za zvono pa probaj. To je zadnje sta mozes napravit .probaj to

BuRn_mb ned 27.1.2013 13:03
marxone kaže...
BuRn_mb kaže...

Evo screenshotovi pa pogledaj...

 

To je cijeli settings na njima

Svasta nema hehe.Koji mob .vidim da ima custom rom i koji rom. vjerojatno on ogranicava mada ne kuzim kako nemas u samom viberu opciju. Probaj jos u settingsu od moba maknut vibraciju za zvono pa probaj. To je zadnje sta mozes napravit .probaj to

Mob je Xperia Miro (ST23i) http://www.gsmarena.com/sony_xperia_miro-4831.php , i nije custom rom... A vibracija za zvono mi je potrebna tako da ju necu gasit zbog vibera, samo me zanimalo kako se riješit iritantnog vibriranja za svaku viber poruku, a posto nije sms i besplatan je onda ih dolazi masu u kratko vrijeme kao chat, pa pocne zivcirat...

Izgleda da cu morat potrpit i cekat da mozda novi update to rijesi... Svejedno hvala na pomoći i vremenu :D

BuRn_mb sri 30.1.2013 14:09
marxone kaže...

daj probaj javit dali vibrira kad iskljucis u settingsu od mobitela  .ne kuzim da nemas tu opciju.evo moj ss od One X

Kad iskljucim Vibracijsko zvono u postavkama, i dalje vibrira svaka poruka preko Vibera, a kada cijeli mob stavim na Bez zvuka onda nista ne vibrira, ali tako mi ne moze ostat jer mi vibracija treba za pozive i obicne poruke, notifikacije i slicno...

 

Vjerojatno su postavke Vibera nama različite zbog različitih modela Androida, sad ne znam ima li tvoj One X, ICS ili JB, moj je ICS pa je vjerojatno zbog toga, ako je tako onda je to zesca Viberova glupost jer nije neko zahtjevno programiranje omogućit korisniku da isključi vibraciju za aplikaciju...

marxone sri 13.2.2013 13:01
BuRn_mb kaže...
marxone kaže...

daj probaj javit dali vibrira kad iskljucis u settingsu od mobitela  .ne kuzim da nemas tu opciju.evo moj ss od One X

Kad iskljucim Vibracijsko zvono u postavkama, i dalje vibrira svaka poruka preko Vibera, a kada cijeli mob stavim na Bez zvuka onda nista ne vibrira, ali tako mi ne moze ostat jer mi vibracija treba za pozive i obicne poruke, notifikacije i slicno...

 

Vjerojatno su postavke Vibera nama različite zbog različitih modela Androida, sad ne znam ima li tvoj One X, ICS ili JB, moj je ICS pa je vjerojatno zbog toga, ako je tako onda je to zesca Viberova glupost jer nije neko zahtjevno programiranje omogućit korisniku da isključi vibraciju za aplikaciju...

A vjerovatno je onda zbog razlicitih verzija androida mada ne kuzim zasto nebi  bile iste postavke za ICS i JB

ado_150 pon 3.6.2013 23:01

imam problem koristio sam ovaj program i slucajno sam deaktivirao racun a starog koda nemam   kad sam ponovo se pokusao prijaviti ukucam broj da dobijem sms poruku sa kodom ali nista ne dodje pokusam poziv dame pozovu nista ni tu sta treba da radim ako iko zna nek kaze hvala unaprijed