zoki.zlikowski ned 11.12.2011 21:58

Super program, ali imam jednu zamjerku. Kad slučajno klikneš na nekoga odmah mu počne zvoniti i drugo, ako prekineš njemu još uvijek zvoni. Trebao bi poslati drugu poruku da prekine zvonjavu ako sam odustao od poziva.

Inače SMS radi fenomenalno (iako sad iOS 5 ima besplatne međusobne poruke), a MMS još bolje.

Slash 666 ned 11.12.2011 23:23

Odličan je program, ali me iritira što moram imat sve notifikacije uključene da ga koristim, uključujući i zvučne.
Iako mi je stišan mob, kad stigne poruka čuje se usrani zvuk, koji se ne može isključit. Idioti. 

Bugzapper ned 11.12.2011 23:36
Slash 666 kaže...

Odličan je program, ali me iritira što moram imat sve notifikacije uključene da ga koristim, uključujući i zvučne.
Iako mi je stišan mob, kad stigne poruka čuje se usrani zvuk, koji se ne može isključit. Idioti

Da, zaista to je mana, ali vjerujem da ce se ispravit.

BTW. tesko djetinstvo?

Slash 666 ned 11.12.2011 23:42
Bugzapper kaže...
Slash 666 kaže...

Odličan je program, ali me iritira što moram imat sve notifikacije uključene da ga koristim, uključujući i zvučne.
Iako mi je stišan mob, kad stigne poruka čuje se usrani zvuk, koji se ne može isključit. Idioti

Da, zaista to je mana, ali vjerujem da ce se ispravit.

BTW. tesko djetinstvo?

Tukli su me svaki dan. Ponekad i u snu.

fredy26 čet 22.12.2011 21:25

postovani,neznam kome da se obratim, pa vas molim za pomoc :) ugl. imao sam viber na iphonu i sve je normalno radio,sada sam se prebacio na android -galaxy s( 2.2.1) darky 9.2...i nikako ne mogu aktivirati viber odnosno pise mi da sam ga deaktivirao!! hvala unaprijed :P

the_dammed sri 11.1.2012 19:40

Ja ne kužim nešto, pošto nemam ni Androida ni iOS. Dali ja tu aplikaciju moram upaliti čim upalim i mob? U biti je to jedna aplikacija, jel tako, koju mogu zatvoriti ako želim? 

 

Isto kao skype koji imam sada na Symbianu?

seneka sri 4.4.2012 11:51
La Roca kaže...

Imam Samsung Galaxy 3,Android 2.2 i Viber me zeza..poruke rade super,no kad nekog nazovem,ja ga čujem al on mene ne..

jesi ga probao reinstalirati?viber inače ima slabiji zvuk

saxvtl pon 16.4.2012 06:52
saxvtl kaže...

jedno pitanje

Imam LG P350 android i zanima zasto ne mogu primat pozive na Viber ako mi nije ukljucen internet a na Iphonu radi normalno

Ne kuzim se u to pa je mozda i glupo pitanje

 ne zna nitko?

DaNiTo sri 6.6.2012 23:59

Koja verzija je najbolja?

cini se kao da ova zadanja malo blokira i muci mob(a i vidim na marketu slicne komentare),sad imam neku staru verziju 2.0.110292 beta cini se da "lakse dise" iako nemoze slat slike i lokaciju 

iva81 uto 12.6.2012 17:11

pozdrav!
malu pomoć molim! :-)
na mobitel mi je stigla poruka koja glasi your viber code is xxxx ( brojevi) close this message and enter the code into Viber to activate your account...u potpunosti razumijem poruku nije mi potreban prijevod, zanima me od kud ta poruka ako nisam ništa aktivirala niti koristila nikakvu aplikaciju, jer nemam jedan od onih pametnih telefona modernog doba. mene ustvari zanima dali postoji mogučnost da mi je netko to poslao tko želi razgovarati samnom preko te aplikacije misleći da ju imam? i još jedno pitanjce :-))) dali tu aplikaciju iliti program mogu instalirati na svoj PC?
Hvala unaprijed svima na odgovoru..
pozz

SinCr0 uto 12.6.2012 17:38
iva81 kaže...
pozdrav!
malu pomoć molim! :-)
na mobitel mi je stigla poruka koja glasi your viber code is xxxx ( brojevi) close this message and enter the code into Viber to activate your account...u potpunosti razumijem poruku nije mi potreban prijevod, zanima me od kud ta poruka ako nisam ništa aktivirala niti koristila nikakvu aplikaciju, jer nemam jedan od onih pametnih telefona modernog doba. mene ustvari zanima dali postoji mogučnost da mi je netko to poslao tko želi razgovarati samnom preko te aplikacije misleći da ju imam? i još jedno pitanjce :-))) dali tu aplikaciju iliti program mogu instalirati na svoj PC?
Hvala unaprijed svima na odgovoru..
pozz

Vjerojatno je netko dok je aktivirao viber, ukucao krivi broj, tj. igrom slučaja je ukucao tvoj br., njemu je trebala doći poruka, a ne tebi. Aplikacije nema za PC koliko ja znam.

butterfly_-19 čet 28.6.2012 20:29

Imam problemcic, imala sam viber i poceo stekat, nakon sto sam ga izbrisala i ponovno skinula saad nece radit  :( ukljucene su mi obavijesti no pri registraciji kad ukucam svoj broj izbacuje mi da mi obavijesti nisu ukljucene, imao itko slicnih problema??