Xiaomi

Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ivan(4) sub 16.4.2022 13:57

Treba proveriti, ali mislim da Mi 9T nema anti-rollback, i u tom slučaju je ok da flešuješ stariji ROM koji je dobro radio. Kod mene je ostao 12.0.5 (update na 12.1.1 mi se odavno više ne nudi) i malo je sramota koliko je star, ali radi ok. Alternativno, mislim da je ovo poslednji xiaomi.eu ROM za naše telefone.

T700 čet 26.1.2023 05:53

imam problema što želim rootati svoj mi9tpro

 

dakle

Kingroot PC aplikacija ne radi, znači spojim i traži me usb debug ali on je upaljen u postavkama, pa sam probao ugasit pa upalit ali ništa. 

 

Ako pokrenem Kingroot apk aplikaciju na smartphoneu onda se satima zadržava na 0.01 % i vrti kao da odrađuje nešto ali ne odrađuje ništa. 

 

pa sam probao Magisk - znači instaliram, ali kada skinem patch, više raznih verzija sa njihove stranice i dakle spremim na smartphone, on kaže da to nije kompatibilno sa mojom verzijom. 

 

Pokušao sam i SuperSU i opet ništa. 

 

Smartphone je otključan, znam, jer piše u postavkama da je otključan. Ali ja trebam rootati jer mi treba da instaliram neki drugi ROM.

 

 

neznam vrijedi li ovo ako nije rootan, naprimjer pokrenem Minimal ADB flash and fastboot i napišem Fastboot devices, on ne vidi uređaj, napiše tekst da je u potrazi za uređajima ali to dalje ne mrda.

Drivere sam instalirao one koje je nudio za ADB. 

 

 

T700 sub 6.5.2023 00:55

može li mi netko pomoči s rootanjem. gdje ja griješim. pokuašao sam sve metode koje postoje i ne radi. 

 

primjerice ako to radim preko računala sve skinuo što treba, evo pogledajte sliku

 

kad upišem adb devices izlista ime uređaja.

 

pa idem  adb reboot bootloader i pojavi se u onom modu.

 

i kad upisem nakon toga fastboot devices, ništa se ne pojavi, ne vidi se ime uređaja kao na videu, samo se pojavi prazno. 

 

ja svejedno išao dalje sa fastboot flash recovery twrp itd

i piše 

waiting for device i tako stoji dugo.

 

 

____________

 

gdje je tu greška ?? Ja sam otključao bootloader, piše i u postavkama da je otključan, ali nikako da rootam .  Mislio sam da je do kompa, sad je novi windows na njemu i opet ista stvar.