zaboravni12 sub 16.3.2024 08:50
maki040 kaže...

Jel itko spojio kabel od obicne antene na novom receiveru? Da li ti kanali budu onda u aplikaciji kao i svaki drugi? 

 Ovo i mene zanima, ali ne za aplikaciju nego normalni Max-tv. Ja vidio da ima ulaz za antenu i spojio, ali kanali od antene se ne pojavljuju, a na DVBT od obične antene mi je slika malo bolja pa sam mislio to ubaciti u Max-tv kanale, ali ne ide. Ili ipak ide?

BlackMoon uto 19.3.2024 02:03
CyberDemonVZ kaže...

Pozdrav!

Još ništa od Samsung Tizen aplikacije?

Ima netko inside info, kad bi to moglo biti?

 Lumeni iz t-scuma obećali su to još prije Nove godine. Znaju li oni išta napraviti kako treba i u roku?

 

Ostavite se 4K mogućnosti na maxTV-u. "Znalci" iz te prodane prčije zvane t-scum, gdje sam nekad i ja zarađivao za život (dok je još bila koliko-toliko normalna), sav materijal downgradiraju u 1080p, bez obzira u kojoj se rezoluciji emitira. Upscalingom dobijete samo mutnu i vidljivo lošiju sliku, pa ako vak je fetiš samo to da gledate 4K, izvolite...

Isto rade i sa zvukom. Sve se sprči u običab stereo ili, uz malo sreće u DD 2.0. Na izvorni 5.1 zaboravite! Jer kad su papci, onda su do kraja papci!

 

I još nešto: Nova TV se već skoro dvije godine ne emitira u punom zdravom HD formatu, već gledamo HEVC zakodirani upscalirani umjetni full HD...ne znam kako ovdje to nitko nije primjetio i prokomentirao. Nova TV prije malo više od jedne godine, dok je puštana u punom HD formatu (zajedno s RTL programima, uz sitnu naplatu), imala je puno ljepšu i oštriju sliku. općenito bolju nego bilo koji HRT program!

tenac čet 21.3.2024 14:48
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

Koliko znam Google TV i Android TV je isto samo je Google novi naziv.

zaboravni12 čet 21.3.2024 17:24
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

 Ja probao, imam Google, radilo, ali lošija slika od normalnog MAX-TV, pa sam izbrisao i više nisam isprobavao.

tngon pet 22.3.2024 09:06
tenac kaže...
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

Koliko znam Google TV i Android TV je isto samo je Google novi naziv.

 

Google TV je "light" verzija Androida bazirana na ChromeOS koja nema sve funkcionalnosti, zato me i zanima da li je netko baš probao android aplikaciju na istom.

 

zaboravni12 kaže...
tngon kaže...

Pozdrav,

 

Da li je tko probao koristiti MaxTV Andrdoid aplikaciju na Google TV televizoru?

Da li to radi ili TV mora biti Android TV?

 

Hvala

 

 Ja probao, imam Google, radilo, ali lošija slika od normalnog MAX-TV, pa sam izbrisao i više nisam isprobavao.

 

 Da li si to probao na Google TV iz web preglednika ili baš kroz službenu Android aplikaciju?

BlackMoon pet 22.3.2024 22:11

Nadogradila se ova skalamerija od MaxTV poluproizvoda! I odmah šok…
Nestali su svi izvorni HD programi, ovo je sve sada upscalirani HEVC na 1080p?
Pa jesu li oni normalni? Umjesto da poboljšavaju kvalitetu oni je pogoršavaju i svi mi s optikom moramo patiti zbog onih s zahrđalim kutijama na stupu i max 10mbit propusnosti!
Ja ovo masno plaćam, lopine jedne! Koga oni mažu?
Kome se obratiti za dobiti natrag bar čiste HD programe? Vežu te ugovom i prcaju kako stignu. Banda! Još i lažu, jer su aplikaciju za TizenOS najavili još prije Božića, a još malo će Uskrs...

tenac sub 23.3.2024 08:10
BlackMoon kaže...

Nadogradila se ova skalamerija od MaxTV poluproizvoda! I odmah šok…
Nestali su svi izvorni HD programi, ovo je sve sada upscalirani HEVC na 1080p?
Pa jesu li oni normalni? Umjesto da poboljšavaju kvalitetu oni je pogoršavaju i svi mi s optikom moramo patiti zbog onih s zahrđalim kutijama na stupu i max 10mbit propusnosti!
Ja ovo masno plaćam, lopine jedne! Koga oni mažu?
Kome se obratiti za dobiti natrag bar čiste HD programe? Vežu te ugovom i prcaju kako stignu. Banda! Još i lažu, jer su aplikaciju za TizenOS najavili još prije Božića, a još malo će Uskrs...

 a najbolje je da imaju adaptive bitrate (ako gledaš putem androida) i mogu u najvećoj rezoluciji pustiti kad bi htjeli