bmw_power uto 6.2.2024 19:43

Izgleda da je maxtvtogo prestao funkcionirati.

 

Kažu da se može skinuti maxtv nova aplikacija za android, na redmi note 8t ne pronalazim ju u google playu. Ali meni je i važnije da mi radi na pc-u. Ne uspijevam naći nigdje instalaciju za win10.

 

Koji su to smetlari, prodaju uslugu, a onda ni obavijest ne pošalju da će se stvari mijenjati i da se možeš pripremiti.

midzan21 uto 6.2.2024 20:28

Više nema aplikacije za Windows već ide preko web UI - https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/ koji radi i na Tizen OS web browseru.

 

A za aplikaciju, minimum je Android 7.1+ , nemodificirani Adroid (dakle prepoznaje bootloader unlock :/ ) i radi uz to.

Prijava ide preko Moj Telekom ID podataka, a ako je to onaj stari MaxTV 2 GO onda su isti podatci za prijavu.

 

Napomena: HT zaposlenik, govorim što znam i kako ide. Možda si na području gdje je već migrirano na novu MaxTV platformu pa ti zato više ne daje stari 2Go da se koristi, a ako je bio standalone tj posebno, sad se to uzima kao nova fiksna usluga gdje je moj savjet samostalni MaxTV L paket (najbolji od svih) za 21EUR bez STB (kojeg niti nije potrebno imati, ja na svojem Xiaomi Mi Box S 2gen boxu, kompu i mobitelu uz dokupljen dodatni stream gledam kad poželim)

dado16 uto 6.2.2024 20:32
midzan21 kaže...

Više nema aplikacije za Windows već ide preko web UI - https://mojmaxtv.hrvatskitelekom.hr/ koji radi i na Tizen OS web browseru.

 

A za aplikaciju, minimum je Android 7.1+ , nemodificirani Adroid (dakle prepoznaje bootloader unlock :/ ) i radi uz to.

Prijava ide preko Moj Telekom ID podataka, a ako je to onaj stari MaxTV 2 GO onda su isti podatci za prijavu.

 

Napomena: HT zaposlenik, govorim što znam i kako ide. Možda si na području gdje je već migrirano na novu MaxTV platformu pa ti zato više ne daje stari 2Go da se koristi, a ako je bio standalone tj posebno, sad se to uzima kao nova fiksna usluga gdje je moj savjet samostalni MaxTV L paket (najbolji od svih) za 21EUR bez STB (kojeg niti nije potrebno imati, ja na svojem Xiaomi Mi Box S 2gen boxu, kompu i mobitelu uz dokupljen dodatni stream gledam kad poželim)

 a kolega koji odjel? :)

maki040 čet 8.2.2024 09:59

Pozdrav, imam pitanje vezano za novu MaxTV aplikaciju. Brat mi je u Njemačkoj i poslao sam mu EON box. Sve radi top. Sad imam

i MaxTV. Instalirali smo mu MaxTV. Sve izgleda super, ali kad pokrene kanal svako malo mu šteka. 

Ima optiku, do interneta nije. Otišao je i do prijatelja, ista stvar. Eon radi savršeno. Max steka. 

Nedavno sam negdje pročitao da je netko napisao da Max radi super na EON boxu. Jel možda do settingsa? 

 

Globi sub 10.2.2024 16:04
midzan21 kaže...

Napomena: HT zaposlenik, govorim što znam i kako ide. Možda si na području gdje je već migrirano na novu MaxTV platformu pa ti zato više ne daje stari 2Go da se koristi, a ako je bio standalone tj posebno, sad se to uzima kao nova fiksna usluga gdje je moj savjet samostalni MaxTV L paket (najbolji od svih) za 21EUR bez STB (kojeg niti nije potrebno imati, ja na svojem Xiaomi Mi Box S 2gen boxu, kompu i mobitelu uz dokupljen dodatni stream gledam kad poželim)

Gledaš istovremeno tri streama na samostalnom MAXtv L paketu? Prema informacijama na MAXtv- česta pitanja i odgovori ‐ Hrvatski Telekom to nije moguće.