Marko :D ned 29.5.2016 19:19
Luka123 kaže...

Opet reklamiraju ps4 ili neki tv za 1 kunu. Danas vidio u 24 sata:

http://www.tele2.hr/pokucni-internet/   sto je pobogu pokucni internet?

http://www.bug.hr/vijesti/tele2-nudi-sada-internet-kucanstva-preko-4g/153179.aspx

Swifty uto 13.9.2016 19:27

Pozdrav, trebao bi savjet. Radi se o Tele2 tarifi ekipa. Znaci ubacio bi 3 broja u tu tarifu na ugovor od 24 mjeseca. Cijena tarife bi me izlazila 270kn (kako oni kazu fiksno), 150 kn je tarifa (neograniceno prema svim mrezama i fiksnim bez uspostave poziva i sms naravno)+ 10kn po broju za pristup mrezi i biranje interneta ((2x po 0.5gb)=40kn bi uzeo i 1x 3gb=50). Ima li neko iskustva s ovom tarifom ili upcenito s njihovim tarifama? Unaprijeh hvala na savjetu 

P.S. trenutno smo svi troje na t-mobileu i imamo slican paket za ~300 kn +(20-50) s obrzirom da tamo placamo uspostavu 

1BIT pon 26.9.2016 12:06

Samo da obavjestim korisnike tele 2.

 

Jučer mi istekla tarifa i uspješno se aktivirala ponovno kako sam imao sredstva na računu, da bi nakon sat do dva ostao potpuno bez signala, danas odem do tele 2 centra velim šta je, reko ili mi je kartica krepala ili ste me iz nekog razloga isključili, dobio sam odgovor da tele 2 gasi stare sim kartice pa su zato moju ugasili (bila je stara mini sim, dao sam ju davno u tele 2 centru rezat na micro sim mjeru, nije ona koja je već odrezana...), dali su mi besplatno novu karticu i u roku od 5 min je bila aktivna sa tarifom i točnim stanjem na računu, sve 5, samo trebali su me prethodno obavjestit, a ne ugasit iznenada...

 

Tako da uglavnom ako imate one stare sim kartice koje nisu prethodno izrezane na micro sim i nano sim, moguće da će i vama iznenada ugasit broj, bez panike, samo skoknite do tele 2 centra po novu sim karticu...

Marko :D pet 28.10.2016 19:22

Bonaši učlanjeni u klub novčić, jeste li dobili 512 MB interneta na poklon? 

 

 

Nakon svake uplate bona dobijem 25 kn na bonus račun, a svako malo mi daju i 100 MB interneta ili poziva/SMS-a besplatno. Sada dijele još 512 MB interneta besplatno svim bonašima učlanjenima u klub novčić. Pa vi recite da nisu najbolji. 

ERROR1911 sri 21.12.2016 18:58

Ekipa Tele2 imam par pitanja... 

 

Planiram preći na Tele2 preplatu u tarifu raspali sa 3GB interneta i uzeti S7 Edge mjesečno bi me ispalo 310kn, 500kn šta bi dobio radi prijenosa broja k njima, te bih u startu uređaj platio 800kn a dalje mjesečno 310kn...

 

zvuči mi primamljivo jer je vrijeme da svoj stari S3 zamjenim a sad sam na bonovima u bonbonu i dosta mjesčeno trošim na razgovore, zanima me kakvi je na Tele2 siganl 3G i 4G dali je i dalje loše kao i prije ili se je to poboljšalo? Prije ako sam otišao u neko područje van grada Zagreba signal koma

 

gotovo se nije dao mobitel koristit, meni je signal dosta presudan faktor jer dosta često putujem. 

 

Hvala vam na odgovorima. 

Antoniio22 sri 21.12.2016 19:11

Poboljšan je signal, puno je bolje. Pokrivenost je ok. Npr. Nova Gradiška i Slavonski Brod radi 3g i više nego dobro. Zg, VG i okolica radi bez problema. 4g je uglavnom po gradovima. Ima rupa i na nekim djelovima autoceste malo šteka signal. Na moru (Zadar, Drage, Biograd, Šibenik) nisam imao problema kao prije. Tamo gdje nije dobra pokrivenost i nema signala, možeš se spojiti na HT 3g signal. Ukratko, puno je bolje.

Marko :D sri 21.12.2016 22:09

Signal je od 12. mjeseca prošle godine stvarno poboljšan i ima ga gotovo svugdje. Ako i ostaneš bez signala, mobitel ti se automatski spaja na HT 3G tako da možeš normalno koristiti usluge bez ikakve nadoplate.

 

Uvijek možeš naručiti besplatnu SIM karticu (SIM2GO) i isprobati mrežu prije nego što preneš broj.

FuzzyBrain pet 23.6.2017 10:14

Nakon dva mjeseca gledanja opcija i mobitela, jucer otidem u tele2 da bih prebacio broj i uzeo novi mobitel. Potpisao sam ugovor (bez ugovorne obveze) i moram doc 28.6 preuzet mobitel i potpisat ugovor na 24 mjeseca. Ali danas ujutro me zovu iz vipa (ciji sam trenutni korisnik) i nude sve isto samo mi daju popust od 700kn na mobitel.
Zanima me jel moguce raskinuti to kod tele2 ili sam fasova?

Marko :D sub 8.9.2018 10:46
Ivan M. kaže...

Ne naplaćuju naknadu za pristup mreži, ali je uredno naplate svaki mjesec

Naknada za pristup mreži se ne naplaćuje ako imaš aktiviran neki od novih podatkovnih paketa. Ti imaš aktiviran TRI GB, a to je stari podatkovni paket kojeg više nema u ponudi. Pogledaj najčešće postavljena pitanja.

 

12. Uključuje li mjesečna naknada tarifa i Naknadu za pristup mreži?
Korisnici koji aktiviraju nove podatkovne pakete dostupne za aktivaciju od 24.04.2017 JEDAN, PET, DESET  neće plaćati Naknadu za pristup mreži od trenutka kad im je aktiviran novi podatkovni paket.

 

13. Kažete kako se uz nove podatkovne pakete ne plaća Naknada za pristup mreži. Vrijedi li to i za mene ako promijenim podatkovni paket ili promijenim tarifu ? Ako da, kako će mi se naplatiti Naknada za pristup mreži u mjesecu kada promijenim podatkovni paket ili tarifu? 
Svi korisnici koji aktiviraju nove podatkovne pakete koji vrijede od 24.04.2017 neće plaćati Naknadu za pristup mreži, to vrijedi i za korisnike koji rade promjenu podatkovnih paketa prometa ili mijenjaju tarifu kad trebaju odabrati i novi paket podatkovnog prometa.

TKScump čet 27.9.2018 11:05

Nakon 8 godina pretplate, nikakvih opomena i upozorenja svi računi podmičeni oni mene zovu da produžin pretplatu uz naravno novi najskuplji mobitel te nude i to s ponosom nude 9 kn popusta na tarifu i uređaj. Odnosno mjesečni račun me nebi izašao 344 kn neko 335. Hvala Tele 2 na svemu i doviđenja

djigibao ned 10.3.2019 13:35
sektor kaže...

Kad mi tamo na stranici Tele2 nude tarife, i ja sad otklikam čisto tristo + 5 gb, ispadne mi 119 kn. Koliko još dodatnih troškova dođe na to?

 

 Sta ti nije bolje ici na bonove pa 69kn mjesecno za 200min/sms + 5+1GB prometa?